ثبت فروشگاه
 لوگوی مازی نور

مازی نور بیش از 40 سال است که به تولید تجهیزات روشنایی و انواع چراغ می‌پردازد. کارخانه این شرکت 6000 متر مربع مساحت دارد و از بخش‌های متعددی تشکیل شده است. تولیدات مازی نور بخشی از صنعت برق کشور را بی نیاز کرده است. برند مازی نور تمام محصولات روشنایی خود را با استانداردهای ملی و جهانی تولید می‌کند. این شرکت محصولاتی با کاربری اداری، تجاری، صنعتی، ضد انفجار و فضای آزاد تولید می‌کند. مازی نور به عنوان اولین تولید کننده چراغ ضد انفجار گواهینامه tuv آلمان را دریافت کرده است. از ویژگی‌های شرکت مازی نور می توان به مواردی از جمله داشتن سیستم ایمنی و بهداشت، گستردگی دامنه محصولات، تولید محصولات با دوام و مدرن، همکاری با تولیدکنندگان، ضمانت محصول، خدمات پس از فروش و دیگر موارد اشاره کرد. 

محصولات مازی نور

شرکت مازی نور با نیروهای متخصص و کارآمد تمامی نیازهای مشتریان را در زمینه روشنایی تامین می‌کند. همچنین تولید انبوه چراغ‌های خیابانی و دیگر تجهیزات را بر عهده دارد.

تجهیزات روشنایی فضای داخلی

چراغ‌های فضای داخلی یا روشنایی داخلی، نقش مهمی در ایجاد زیبایی و راحتی فضاهای مختلف از جمله خانه‌ها، دفاتر، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و سایر مکان‌ها را برعهده دارند. انواع مختلفی از چراغ‌های داخلی وجود دارند که برای اهداف مختلف استفاده می‌شوند. از انواع چراغ‌های فضای داخلی مازی نور می‌توان به چراغ‌های توکار، چراغ ضد نم و غبار، چراغ‌های روکار، چراغ آویز، چراغ خطی، دانلایت، چراغ اضطراری، چراغ ضد انفجار و چراغ ریلی اشاره کرد. چراغ‌های فضای داخلی مازی نور با توجه به نیازها و سلیقه‌های هر فرد، به صورت متنوعی طراحی و تولید می‌شود.

فضای آزاد

چراغ‌های فضای خارجی نقش بسیار مهمی در افزایش امنیت، زیبایی و کارایی فضاهای خارجی از جمله باغ‌ها، حیاط‌ها، معابد، پارک‌ها و فضاهای عمومی دارند. این چراغ‌ها معمولاً برای روشنایی مناطق خارجی، مسیرها، فضاهای نشیمن و یا برای ایجاد جلوه زیبایی در شب‌های تاریک استفاده می‌شوند. انواع مختلف چراغ‌های فضای خارجی مازی نور شامل چراغ پارکی،  چراغ خیابانی، چراغ پروژکتوری، چراغ دیواری، چراغ تونل‌ها، چراغ دفنی، چراغ نورپردازی، وال واشر و چراغ چمنی است. چراغ‌های فضای خارجی با توجه به نیازهای هر فضا و محیط خاص، به صورت متنوعی طراحی و استفاده می‌شوند تا زیبایی و کارایی فضاها در شب و در شرایط نور کم تضمین شود.

پایه چراغ پارکی

پایه‌های چراغ پارکی مازی نور از جنس آلومینیوم هستند. پایه چراغ پارکی برای نصب انواع چراغ‌های پارکی استفاده می‌شود. می‌توان از این پایه‌ها در شرایط جوی مختلف استفاده کرد. از ویژگی‌های این پایه‌ها می‌توان به طراحی زیبا، تنوع در ارتفاع پایه، نگهداری و نصب آسان، مقاومت بالا، تعبیه دریچه برای دسترسی راحت‌تر به تجهیزات الکتریکی اشاره کرد.

لیست قیمت مازی نور

برای مشاهده قیمت محصولات مازی نور می‌توانید با فروشگاه‌ها و نماینده‌های اصلی راندنو در ارتباط باشید. چراغ‌های ضد انفجار و دیگر محصولات روشنایی از محبوب‌ترین محصولات این برند است. قیمت چراغ‌های مازی نور به نوع چراغ، سبک طراحی، اندازه و موارد دیگر بستگی دارد.

خرید مازی نور از راندنو

برای خرید محصولات مازی نور می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده کنید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار کنید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت محصولات مازی نور و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش را برای شما فراهم می‌کند.

دسته‌بندی کالاها