ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

مسبار کاوه

مسبار کاوه یکی از شرکت‌های تولیدکننده سیم و کابل در ایران است که در سال 1380 در شهر کاوه واقع در شهرستان ساوه، فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با هدف توسعه و رشد صنعت برق و استفاده بهینه از منابع زیرزمینی کشور و تکمیل صنعت مس و آلومینیوم شروع به کار کرده است. شرکت مسبار کاوه با مساحتی حدود 21000 مترمربع تاسیس گردیده است. از فعالیت‌های اصلی این برند می‌توان به تامین مواد اولیه صنعت برق کشور، سرمایه‌گذاری برای توسعه صنعت برق و تولید محصولاتی مانند مس، آلومینیوم و آلیاژ اشاره کرد. تمامی محصولات مسبار کاوه با تکنولوژی‌های پیشرفته تولید و توزیع می‌شوند. همچنین این شرکت توانسته با تکیه بر استانداردهای جهانی صنایع سیم و کابل، ترانس، پست برق، تابلو توزیع برق و دیگر موارد را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند.

محصولات مسبار کاوه

مسباره کاوه به تولید کابل و مفتول مسی پرداخته است. در ادامه به توضیح این محصولات می‌پردازیم.

سیم و کابل مسباره کاوه

مسبار کاوه سیم و کابل از نوع مس و آلومینیوم به بازار عرضه می‌کند. در ادامه به بررسی برخی از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت می‌پردازیم:

  • هادی مسی نرم (ارتینگ): این نوع سیم‌ها از پرکاربردترین رساناها در سیستم ارتینگ محسوب می‌شوند. هادی مسی نرم نوعی سیم حفاظتی است که در هنگام وقوع صاعقه از برق‌دار شدن دکل جلوگیری می‌کند و نمی‌گذارد افراد دچار برق‌گرفتگی بشوند.
  • هادی افشان: سیمی که قطر هر رشته‌ی آن بین 0.25 تا 0.5 میلی‌متر باشد، مجموعه آن‌ها هادی افشان می‌شود. این دسته از سیم و کابل نرم و انعطاف‌پذیر است. سیم سودرونیک سیمی است که از هادی مسی برخوردار است. همچنین ساختار تک رشته‌ای دارد.
  • هادی سخت (سیم هوایی): این سیم برای توزیع برق در خطوط هوایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساختار این سیم‌ها هادی‌های سخت به هم تابیده شده است.
  • مفتول مسی مسباره کاوه: مفتول مسی نوعی سیم مسی بدون روکش است که به صورت مفتولی و خشک به بازار عرضه می‌شود. سیم مفتولی یک رشته دارد و از آن‌ها در صنایع دستی، صنایع چوبی و نجاری، کشاورزی، صنعت برق و دیگر موارد استفاده می‌شود.

تجهیزات برقی مسبار کاوه

  • باسبار: باسبار یا به عبارت دیگر شینه برای اتصال تجهیزاتی که دارای برق هستند به یکدیگر استفاده می‌شود. باسبار در فضای بسته برای تابلوهای مسی و آلومینیومی به کار می‌رود. باسبارها معمولاً فاقد روکش هستند و توسط مقره‌های مختلف به یکدیگر و بدنه تابلو عایق می‌شوند. زمانی که باسبارها اجرا شوند از روکش‌های حرارتی و رنگ استفاده می‌شود.
  • کویل: یک قطعه مهم در صنعت برق است. این ابزار یک سیستم برق رسانی در خودرو است. وجود این کویل به استارت و راه انداختن موتور خودرو بسیار کمک می‌کند. به بیان دیگر کویل قطعه‌ای فلزی است که شکل میله‌ای دارد و وظیفه اصلی آن افزایش ولتاژ جرقه زنی و سوخت رسانی موتور است.
  • میلگرد چهارگوش و شش گوش: میلگرد چهارگوش نوعی پروفیل فلزی است که شکل میله‌ای دارد. سطح مقطع آن مربع یا مستطیلی شکل است. این کالا در کارخانجات تولید آهن‌آلات تشکیل می‌شود. میلگرد شش‌گوش دارای نام‌های دیگری مانند میلگرد شش ضلعی و شش‌پر است. همین‌طور در صنایع برق، آب، کشتی‌سازی و پروژه‌های صنعتی بکار می‌رود.

قیمت سیم و کابل مسبار کاوه

برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر از قیمت سیم و کابل مسبار کاوه به سایت راندنو مراجعه کنید. قیمت سیم و کابل مسبار کاوه بر اساس نوع هادی، جنس هادی، جنس روکش و عایق، نوع و سیم کابل، ولتاژ و متراژ تعیین می‌شود. از طریق سایت راندنو می‌توانید با تامین کنندگان این برند در ارتباط باشید.

خرید سیم و کابل مسبار کاوه از راندنو

برای خرید سیم مسبار کاوه و یا استعلام قیمت سیم می‌توانید از بخش بالای همین صفحه ، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات سیم برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل و سیم مسبار و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی سیم برق و مراکز فروش سیم و کابل مسبار کاوه را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها