ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

مسینا کابل ایمن 

مسینا کابل ایمن با نام تجاری ایمن کابل یکی از برترین تولیدکننده‌های سیم و کابل در ایران است. این شرکت با وجود این که سابقه کمی در زمینه تولید تجهیزات برقی دارد، اما توانسته بخشی از بازار فروش سیم و کابل را از آن خود کند. محصولات مسینا کابل ایمن مطابق استانداردهای ملی و بین‌المللی به بازار عرضه می‌شود. این شرکت موفق به دریافت نشان استاندارد ایزو 9001 و 9002 شده است. کارخانه مسینا کابل ایمن در شهرک صنعتی خرمدشت و جاده سیاه سنگ واققع شده است. دفتر فروش آن نیز در لاله‌زار جنوبیف پاساژ 110 و طیقه همکف قرار گرفته است. ایمن کابل از بهترین ماشین آلات، پیشرفته‌ترین تجهیزات و مجرب‌ترین پرسنل در ساخت محصولات خود استفاده می‌کند. ارزیابی محصولات پیش از ورود به بازار یکی از بزرگترین مزیت‌های شرکت مسینا کابل ایمن است.

محصولات مسینا کابل ایمن

شرکت ایمن کابل به تولید محصولات باکیفیت و متنوع می‌پردازد. در ادامه به بررسی این محصولات می‌پردازیم.

کابل برق مسینا کابل ایمن

ایمن کابل در حال حاضر تنها به تولید کابل برق مسی می‌پردازد. کابل‌های این شرکت به دو صورت افشان و مفتول به بازار عرضه می‌شوند. کابل‌های افشان انعطاف‌پذیری بالایی دارند اما کابل‌های مفتول خشک و بدون انعطاف هستند. از این کابل‌ها به صورت نصب ثابت استفاده می‌شود. ایمن کابل به تولید انواع سیم و کابل با ولتاژ 450 ولت تا 1000ولت می‌پردازد. ایمن کابل به تولید کابل افشان تا مقطع 50*1 می‌پردازد. همچنین کابل‌های چهار رشته به صورت 25+50*3 به بازار عرضه می‌کند.

مسینا کابل ایمن کابل‌های خود را براساس نوع کاربرد و محل استفاده به چند دسته تقسیم می‌کند:

  • کابل ساختمانی
  • کابل زیرگچی
  • کابل کولری
  • کابل کنترل و فرمان تا 9 رشته

سیم برق ایمن کابل

مسینا کابل به تولید سیم‌های برق مسی می‌پردازد. این سیم‌ها هادی به صورت افشان و قابل انعطاف دارند و در شبکه‌های فشار ضعیف مورد استاده قرار می‌گیرند. سیم‌های مسینا کابل ایمن دوام زیادی دارند و به راحتی می‌توان از آن‌ها در زیرگچ استفاده کرد. سیم ارت از دیگر تولیدات این شرکت است که خاصیت افشان دارد. علاوه‌براین شرکت ایمن کابل، سیم نایلونی سفید و شیشه‌ای نیز به بازار عرضه می‌کند.

قیمت مسینا کابل ایمن

برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر از قیمت محصولات ایمن کابل می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با تأمین کنندگان و فروشگاه‌های این برند تماس بگیرید. در سایت راندنو انواع سیم و کابل مسینا کابل ایمن همچون کابل فشار ضعیف، کابل کولر، کابل فرمان و دیگر انواع کابل وجود دارد. کاربران می‌توانند این کابل‌ها را با هم مقایسه کنند و مشخصات فنی آن‌ها را بررسی کنند.

خرید مسینا کابل ایمن از راندنو

برای خرید محصولات ایمن کابل و خرید کابل ساختمان و یا استعلام قیمت کابل افشان می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ایمن کابل و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل برق و مراکز فروش سیم و کابل مسینا کابل ایمن را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها