ثبت فروشگاه
 لوگوی نووا

شرکت نووا یکی از برندهای پیشرو در زمینه تولید ابزارآلات به شمار می رود که از سال 1387 کار خود را شروع کرده است. تأکید برند نووا بر روی کيفيت، کارايی و اطمينان است. به منظور رسيدن به اين اهداف، این شرکت همواره به دنبال ایجاد نوآوری در تکنولوژی های مربوط به توليد است. هدف این برند ارائه انواع ابزارهای برق، دستی و بادی است.

شرکت نووا با انتخاب بيش از 210 شرکت توليدکننده مطرح در کشورهای مختلف و کنترل فنی دقيق توسط متخصصين و کارشناسان خود، اقدام به تولید ابزارآلات کرده و با توجه به نياز بازار ابزار ايران به ابزاری با کيفيت بالا و قيمت مناسب، جایگاه مناسبی را در این حوزه یافته است.

محصولات شرکت نووا شامل ابزارآلات دستی، برقی، بادی، یراق آلات، جعبه ابزار و متعلقات آن ها است. محصولات برند نووا کیفیت بالا، قیمت مقرون به صرفه، گارانتی واقعی و خدمات پس از فروش نامحدودی دارند که این موضوع سبب صرفه جویی در وقت و هزینه خریداران شده است. مأموریتی که این شرکت برای خود در نظر دارد تولید ابزارهایی است که با هر چالشی مقابله کنند. شعاری که این شرکت دارد این است که ما ابزاری که تولید می کنیم، یک ابزار واقعی است.

محصولات nova

ابزارهای برقی

ابزارهای برقی این برند شامل دریل ستونی، کمپرسورهای بادی، اینورتر جوشکاری، اتو لوله های سبز، کارواش با موتور دینامی و پیستوله برقی است.

ابزارهای دستی

ابزارهای دستی این برند شامل انواع انبرها، ابزارهای عمومی مثل روغن دان و چکش، ابزارهای گاراژی مثل ابزارهای باغبانی، جک روغنی و سوسماری، پیچ گوشتی ها و آچارها، ابزارهای برشی مثل ابزارهای مفتول بر، ابزارهای لوله کشی و کاتر، ابزارهای اندازه گیری، ابزارهای تعمیرگاهی، ابزارهای چفت و بست، قفل فرمان، جعبه بکس، ست بیت و متعلقات است.

ابزارهای بادی

ابزارهای بادی شامل تلمبه دستی، تلمبه پایی، درجه باد کارگاهی، گازوییل پاش، سایه پاش، باد پاش و باد پاش نازل کوتاه است.

ابزارهای جوش و برش

ابزارهای جوش و برش شامل شلنگ های جوشکاری تک و دو قلو، دسته جوش، سیم جوش CO2، مانومتر اکسیژن، سری هوا برش، انبر اتصال، انبر جوش و نازل هوا برش هستند.

جعبه ابزار و کیف ابزار

جعبه های ابزار و کیف ابزار شامل جعبه ابزار با قفل فلزی، کیف ابزار مدل اسمارت، کف پلاستیکی و کمری.

ابزارهای مصرفی و متعلقات

ابزارهای مصرفی و متعلقات آن عبارتند از: تیغ های گرانیت بر و سرامیک بر، تیغ اره آهن بر، برس چرخشی، شلنگ فشار قوی مخصوص کارواش، تیغ اره عمود بر ام دی اف، صفحه برش آهن، دستکش چرمی، دستکش لاتکس، تفنگ و لانس قابل تنظیم، صفحه آهن ساب، کوپلینگ مخصوص کارواش، دستکش نیتریل، فیلتر شیشه ای کارواش و صفحه برش سنگ و پروفیل.

یراق آلات

یراق آلات تولیدی این برند عبارتند از: پیچ ام دی اف، لولا گاز هیدرولیک و ساده.

قیمت محصولات نووا

کاربران می توانند جهت اطلاع از قیمت محصولات nova و یا آشنایی با نحوه خرید محصولات شرکت نووا به سایت راندنو مراجعه کنند و کالای خود را به صورت مستقیم از فروشندگان خریداری نمایند.

دسته‌بندی کالاها