ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

کابل پاسارگاد شرکتی تازه تأسیس است از آغاز آن 6 سال است که می‌گذرد. محصولات این برند شامل انواع سیم و کابل است. این شرکت با اینکه سابقه طولانی ندارد توانسته است محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کند. این شرکت در دنیای کابل توانسته مجوز 5 نوع کابل را اخد کند. این شرکت پرسنلی کاملاً حرفه‌ای و با تجربه دارد. تمامی سیم و کابل‌های این شرکت دارای علامت استاندارد هستند که نشان دهنده کیفیت محصول است. مواد اولیه این شرکت در ایران تولید می‌شود. امروزه پاسارگاد بخشی از بازار سیم و کابل ایران را به خود اختصاص داده است.

محصولات پاسارگاد

پاسارگاد به تولید انواع مختلف سیم و کابل می‌پردازد. در ادامه به معرفی برخی از محصولات این شرکت می‌پردازیم.

کابل پاسارگاد

کابل جوش این مجموعه برای اتصال دو قطعه فلزی به یکدیگر در فرایند جوشکاری استفاده می‌شود. این کابل‌ها دارای رشته‌های مسی محکم هستند که از انعطاف‌پذیری بالایی هم برخوردار هستند. کابل‌های جوش معمولاً پوشش‌های مخصوصی دارند که از آسیب دیدن رشته‌ها و همچنین تداخل با مواد دیگر در محیط جوشکاری جلوگیری می‌کنند. این کابل‌ها باید در برابر دما و فشار نیز از خود مقاومت بالایی نشان می‌دهند. کابل جوش پاسارگاد یکی از پرکاربردترین کابل‌های این شرکت است. کابل بند تخت نوع دیگری از این کابل‌ها است. این کابل‌ها دارای یک پوشش تخت و روکش مقاوم هستند که به طور معمول از مواد مانند پلاستیکی، پلی‌اتیلن و دیگر موارد ساخته می‌شوند. این کابل‌ها به دلیل طراحی تخت و مقاومت بالا، دچار پیچیدگی و آشفتگی نمی‌شوند و در آسانسور جرثقیل سقفی و بسیاری دیگر از مکان‌ها به کار گرفته می‌شوند. از دیگر تولیدات این شرکت می‌توان به کابل‌های افشان و مفتول ساختمانی، کابل قدرت با هادی هم مرکز و کابل‌های شیلددار اشاره کرد.

سیم پاسارگاد

سیم برق از یک یا چند رشته هادی تشکیل شده است که برای انتقال برق از یک نقطه به نقطه دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتخاب سیم برق مناسب به نیاز‌های خاص هر کاربرد بستگی دارد تا ایمنی و عملکرد صحیح سیستم برق تضمین شود. در سیم افشان پاسارگاد به دلیل داشتن تعداد زیادی رشته سیم نازک مسی درون یک پوشش، امکان انتقال برق با جریان بالا بدون افزایش زیاد دما فراهم می‌شود. سیم افشان پاسارگاد با استاندارد‌ها و مقررات ایمنی مرتبط تطابق دارد. علاوه‌بر سیم‌های افشان ساختمانی این شرکت به تولید سیم ارت نیز می‌پردازد. وظیفه اصلی سیم ارت، ایجاد یک مسیر برای انتقال جریان الکتریکی اضافی یا ناخواسته به زمین است تا از خطرات ناشی از شوک الکتریکی یا آسیب به دستگاه‌ها و تجهیزات الکتریکی جلوگیری شود.

قیمت سیم و کابل پاسارگاد

برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر از قیمت محصولات پاسارگاد می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با تأمین‌کنندگان و فروشگاه‌های این برند تماس بگیرید. در سایت راندنو انواع سیم و کابل پاسارگاد همچون کابل فشار ضعیف، کابل فشار متوسط و دیگر انواع آن وجود دارد. کاربران می‌توانند این کابل‌ها را با هم مقایسه کنند و مشخصات فنی آن‌ها را بررسی کنند.

خرید سیم و کابل پاسارگاد از راندنو

برای خرید سیم و کابل پاسارگاد و خرید کابل ساختمان و یا استعلام قیمت سیم و کابل پاسارگاد می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سیم و کابل پاسارگاد و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل برق و مراکز فروش سیم و کابل را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها