ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

پینو

شرکت پینو برندی پیشرو در زمینه تولید سیم و کابل است. این شرکت محصولات خود را در دو نوع مغزی مس و آلومینیوم عرضه کرده است. مجموعه پینو به کمک دانش فنی و استفاده از ماشین آلات پیشرفته محصولات با کیفیتی را ارائه کرده است. شرکت پینو مجهز به آزمایشگاه‌هایی مطابق با استاندارد‌های بین‌المللی است. پینو قبل از ارائه محصولات خود به بازار آن‌ها را مورد تست و ارزیابی کیفیت قرار می‌دهد.  

محصولات پینو

شرکت پینو تنواع بالایی از کابل را به بازار ارائه کرده است د رادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

کابل پینو

کابل برق از یک سیم یا چند سیم تشکیل می‌شود که جهت انتقال برق از قسمتی به قسمت دیگراستفاده می‌شود. کابل‌های برق بر اساس نیاز و کاربرد به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود. همچنین، کابل‌های برق باید با استاندارد‌ها و مقررات ایمنی مرتبط تطابق داشته باشند تا از خطرات ناشی از نقض ایمنی در اتصالات الکتریکی جلوگیری شود.

شرکت کابل پینو به تولید کابل‌های تلفن زمینی و هوایی با هادی مس و آلومینیوم پرداخته است. این کابل‌ها با سطح مقطع 0.4، 0.5 و 0.6 میلی‌متر مربع به بازار عرضه می‌شوند. کابل دوربین مدار بسته این شرکت با مغزی مس و آلومینیوم در دو نوع کابل ترکیبی و کابل تصویر تقسیم می‌شوند. سطح مقطع این کابل‌های پینو 0.6 و 0.7 میلی‌متر مربع است. کابل آنتن این شرکت از جنس آلومینیوم است که دارای شیلد مسی با سطح مقطع 0.09 میلی‌متر مربع هستند. کابل شبکه این مجموعه در دو مدل CCAM و مس تولید می‌شود. کلاف کابل شبکه پینو با دو متراژ 305 و 500 ارائه می‌شوند.

قیمت کابل پینو

برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر از قیمت محصولات پینو با مراجعه به راندنو می‌توانید با تأمین‌کنندگان و فروشگاه‌های این برند تماس بگیرید. در سایت راندنو انواع سیم و کابل پینو را با لیست قیمت می‌توانید مشاهده کنید. کاربران می‌توانند این کابل‌ها را با هم مقایسه کنند و مشخصات فنی آن‌ها را بررسی کنند.

خرید کابل پینو از راندنو

برای خرید کابل پینو و خرید کابل ساختمان و یا استعلام قیمت کابل پینو می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل پینو و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل برق و مراکز فروش سیم و کابل پینو را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها