ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

راد افشان سحر

راد افشان یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه تولید سیم و کابل در ایران است. راد افشان سحر در سال 1376 در حوزه تولید فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت در مدت زمان کوتاهی به دلیل کیفیت بالای محصولاتش توانسته محبوبیت زیادی کسب کند. محصولات این شرکت با کدهای ده رقمی به بازار عرضه می‌شوند. تمامی محصولات این کمپانی مطابق استانداردهای بین المللی و ملی به بازار عرضه می‌شوند. سیم و کابل سحر راد افشان، از به روزترین تجهیزات و بهترین پرسنل در مجموعه خود استفاده کرده است. تمامی محصولات این شرکت پیش از ورود  به بازار در آزامایشگاه‌های تخصصی مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرند.

محصولات راد افشان سحر

شرکت رادافشان سحر محصولات با کیفیتی مطابق استانداردهای بین المللی به بازار عرضه می‌کند. در ادامه به معرفی محصولات این شرکت پرداخته شده است.

کابل راد افشان سحر

این شرکت به تولید کابل های افشان با پوشش خارجی از جنس پی وی سی پرداخته است. پوشش پی وی سی این کابل‌ها در برابر رطوبت و ضربه مقاومت بالایی دارند. کابل مفتول از دیگر تولیدات این برند است که به دلیل ساختار خود انعطاف پذیری کمتری نسبت به سیم و کابل افشان دارد. کابل‌های مفتول این شرکت مانند کابل‌های افشان آن با روکشی از جنس پی وی سی یا پلی اتلین پوشانده می‌شوند. کابل نیمه افشان راد افشان سحر مقاومت بالایی در برابر ضربه و رطوبت دارند. کابل فشار ضعیف این شرکت برای انتقال سیگنال‌های الکتریکی، صوتی، تصویری در شبکه های ارتباطی و کامپوتری استفاده می شوند. پوشش خارجی کابل از تداخل الکترومغناطیسی جلوگیری می‌کند. کابل فشار قوی راد افشان سحر در محدود ولتاژ بالاتر از 30 کیلوولت در شبکه‌های توزیع برق استفاده می‌شوند. این شرکت محصولاتی دیگری همچون کابل مخابرات و شبکه نیز به بازار عرضه کرده است. کابل‌های راد افشان سحر با دو سطح تخت و گرد تولید می‌شوند.

سیم راد افشان سحر 

سیم های برق این شرکت از مواد مناسبی مانند مس، آلومینیوم یا فولاد تولید می شود. این سیم‌ها باید دارای استانداردهای ایمنی و کیفیت مناسب هستند تا عملکردی بهینه و ایمنی سیستم برقی بالایی ایجاد کنند. سیم‌های راد افشان سحر در سه نوع فشار ضعیف، متوسط و قوی تولید می‌شود. هادی سیم‌های این شرکت نیز در سه مدل افشان، نیمه افشان و خشک ارائه می‌شوند.

قیمت سیم و کابل راد افشان سحر

برای مشاهده لیست قیمت محصولات راد افشان سحر بهتر است با نمایندگی های عضو در سایت راندنو ارتباط برقرار کنید. از محصولات پرفروش این شرکت می‌توان به کابل‌های سبک افشان و نیمه افشان اشاره کرد. در سایت راندنو می‌توانید قیمت کابل‌های راد افشان را بررسی کنید و مشخصات فنی آن را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید ویژگی‌های این کابل را با سایر کابل‌های موجود در سایت مقایسه کنید و بهترین کابل را برای مجموعه خود خریداری کنید.

خرید سیم و کابل راد افشان سحر از راندنو

برای خرید سیم و کابل راد افشان سحر می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سیم و کابل راد افشان سحر و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش سیم و کابل راد افشان سحر را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها