ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

رسانا اراک یکی از تولید کننده‌های سیم و کابل در ایران است. این شرکت محصولات رقابتی با برندهای خارجی تولید می‌کند. رسانا کابل اراک در سال 1385 فعالیت خود را در حوزه سیم و کابل آغاز کرده است. این شرکت با بهره‌گیری از 150 پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید 60.000.000 متر کابل کنترل فرمان، کابل‌های شیلد دار، سیم‌های تک رشته، کابل قلع اندود و دیگر موارد است. شرکت رسانا اراک با وجود آزمایشگاه‌های تخصصی کنترل کیفیت موفق به دریافت پروانه کاربرد علامت ملی و تأییدیه شرکت مخابرات و توانیر ایران شده است. از خط مشی این شرکت می‌توان به تولید محصولات باکیفیت، رضایت و اعتماد مشتریان و تولید مطابق با استانداردهای بین المللی اشاره کرد. رسانا کابل اراک با این رویکرد توانسته نیاز بخش عظیمی از مصرف کنندگان داخلی را برآورده سازد.

محصولات رسانا کابل اراک

رسانا اراک محصولات متنوعی را تاکنون به بازار عرضه کرده است. در ادامه به معرفی این محصولات می‌پردازیم.

کابل رسانا اراک

کابل مخابرات رسانا اراک مهم‌ترین تجهیزات برقراری ارتباط است که با پیشرفت تکنولوژی ساختار آن‌ها نیز پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته است. امروزه به صورت گسترده از کابل‌های مخابراتی استفاده می‌شود. این کابل‌ها در دسته کابل‌های ارتباطی قرار دارد و اطلاعات و داده‌ها را انتقال می‌دهد. کابل ابزار دقیق این شرکت برای انتقال اطلاعات در اتاق‌های کنترل و دستگاه‌های پست برق صنعتی به کار می‌رود. استفاده از کابل‌های بهم تابیده شده باعث کاهش تداخل می‌شود. این کابل‌ها جهت اتصال مستقیم با برق شهری مناسب نیست زیرا امپدانس پایینی دارند. کابل برق های برق رسانا اراک جهت ساخت لوازم برقی، ماشین آلات و  لوازم خانگی استفاده می‌شود. این کابل نباید در معرض حرارت قرار بگیرد و تماس مستقیم این کابل با قطعات حرارت بالا مجاز نیست. کابل شبکه این مجموعه یک بستر ارتباطی کابلی را فراهم می‌کند که جهت انتقال داده و اتصال دستگاه‌های موجود در یک شبکه استفاده می‌شود. کابل‌های شبکه با توجه به نوع حفاظت، اتصال و اندازه شبکه مانند کابل کواکسیال، کابل فیبر نوری، کابل جفت تابیده به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. در نتیجه دستگاه‌ها را می‌توان در فاصله کوتاه چند متری به یکدیگرمتصل کرد. از دیگر محصولات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کابل کنترل
  • کابل‌های دو شاخه
  • کابل‌های خاص کابل AWG
  • پچ کورد

سیم رسانا اراک

سیم مخابراتی یک نوع سیم که برای انتقال اطلاعات و ارتباطات صوتی و تصویری در شبکه‌های ارتباطی استفاده می‌شود. این نوع سیم معمولاً دارای رشته‌های فلزی یا الیاف نوری است که برای انتقال اطلاعات دیجیتال یا آنالوگ استفاده می‌شوند. سیم‌های مخابراتی برای اتصال تجهیزات ارتباطی مختلف مانند تلفن، اینترنت، تلویزیون، رادیو و دیگر دستگاه‌های ارتباطی به یکدیگر و به شبکه‌های مخابراتی استفاده می‌شوند. این سیم‌ها معمولاً دارای پوشش‌های محافظتی مناسب برای حفاظت از رشته‌های داخلی در برابر شرایط مختلف محیطی هستند. استفاده از سیم مخابراتی باید بر اساس نیازهای خاص هر کاربرد و استانداردهای ارتباطی انتخاب شود تا از انتقال دقیق و امن اطلاعات اطمینان حاصل شود. انتخاب مواد با کیفیت مناسب و رعایت استانداردهای مربوط به این نوع سیم‌ها امری حیاتی برای عملکرد صحیح شبکه‌های ارتباطی است.

قیمت سیم و کابل رسانا اراک

برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد قیمت کابل رسانا اراک و مشخصات فنی هر کابل می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با تأمین کنندگان این برند تماس بگیرید. در سایت راندنو می‌توانید قیمت این کابل و مشخصات فنی آن را با دیگر محصولات مقایسه کنید و به خرید بهترین کابل اقدام کنید. قیمت کابل اراک به عواملی همچون متراژ، سطح مقطع، تعداد رشته، نوع هادی، نوع کاربرد و دیگر عوامل بستگی دارد.

خرید سیم و کابل رسانا اراک از راندنو

برای خرید کابل رسانا اراک و خرید کابل ساختمان و یا استعلام قیمت کابل می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل رسانا اراک و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل برق و مراکز فروش سیم و کابل رسانا اراک را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها