ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

رسانا صنعت

رسانا صنعت یکی از شرکت‌های تولید کننده انواع کابل با دو شاخه پرسی است. این تجهیزات در بسیاری از صنایع و ساخت لوازم برقی به کار گرفته می‌شوند. دو شاخه‌های پرسی از دو بخش کابل و دو شاخه تشکیل شده‌اند که در کارخانه نصب می‌شوند. کابل این محصولات می‌تواند از نوع تک رشته و یا چند رشته باشد. دو شاخه پرسی نیز مطابق استاندارد و پریزهای برق عادی تولید می‌شوند. دوشاخه‌های پرسی رسانا صنعت مطابق با استانداردهای روز دنیا به بازار عرضه می‌شوند و ایمنی بالایی دارند.

هر محصول برقی خانگی و یا صنعتی برای آغاز کار خود، به برق نیاز دارد که کابل دوشاخه پرسی این ارتباط و اتصال را برقرار می‌کند. رسانا صنعت از روکش‌های سفید، مشکی و خاکستری در ساخت کابل‌ها استفاده می‌کند. همچنین تعداد رشته و نوع پرس نیز می‌تواند سفارشی باشد.

دفتر فروش تجهیزات رسانا صنعت در استان اصفهان واقع شده است اما کاربران با سفارش محصولات می‌توانند کابل مورد نیاز خود را خریداری کنند.

محصولات رسانا صنعت

این شرکت به تولید انواع کابل با دو شاخه پرسی می‌پردازد. از پرکاربردترین این محصولات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انواع سوکت کامپیوتری و رادیو ضبظی: از این محصولات در صنعت مخابرات و رادیو و همچنین شبکه‌های کامپیوتری استفاده می‌شود. کابل پاور کامیپوتر، کابل ماینر و دیگر کابل‌های مربوط به شبکه در این دسته‌بندی جای می‌گیرند.
  • انواع کورد بوشینگ: کورد بوشینگ یا کورد پوش بخشی از کابل با دو شاخه پرسی است که در انواع گرد، تخت و دیگر موارد به بازار عرضه می‌شود. وظیفه این بخش محافظت از کابل در برابر حرارت، خم شدن و فشار است. این بخش از احتمال اتصالی نیز جلوگیری می‌کند.
  • انواع دو شاخه غیرقابل تعویض: دو شاخه غیرقابل تعویض تجهیزاتی هستند که در ساخت وسایل الکتریکی از آن استفاده می‌شود. این محصولات می‌توانند در آمپرهای مختلف، ارت دار یا بدون ارت و دیگر موارد به بازار عرضه شوند.

قیمت محصولات رسانا صنعت

قیمت این تجهیزات به نوع سوکت پرس شده یا نوع دو شاخه، نوع کابل، تعداد رشته و سطح مقطع، جنس روکش و دیگر موارد بستگی دارد. برای مشاهده قیمت می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید دو شاخه پرسی رسانا صنعت

برای خرید این محصول می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و از این طریق با فروشندگان و نمایندگان رسانا صنعت در ارتباط باشید. در این سایت می‌توانید قیمت محصولات را با هم مقایسه کنید و پس از بررسی مشخصات فنی، بهترین کابل را برای مجموعه و تاسیسات خود خریداری کنید.

دسته‌بندی کالاها