ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

صنایع سیم و کابل سامان

صنایع سیم و کابل سامان یکی از شرکت‌های تولیدکننده سیم و کابل در ایران است. دفتر مرکزی این برند در خیابان لاله زار نو تهران و کوچه معمار مخصوص قرار گرفته است. این شرکت سابقه کمی در تولید سیم و کابل دارد اما توانسته بخشی از فروش سیم و کابل بازار ایران را به خود اختصاص دهد. در ساخت این محصولات از ماشین آلات باکیفیت، مواد اولیه مرغوب و پرسنل مجرب استفاده شده است. پیش از این که سیم و کابل سامان وارد بازار شود، در آزمایشگاه‌های تخصصی مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرد.

محصولات سیم و کابل سامان

در حال حاضر این شرکت به تولید محصولات متنوع می‌پردازد. از پرفروش‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کابل برق

کابل‌های برق سیم و کابل ایمان در دو نوع افشان و مفتول به بازار عرضه می‌شوند. همچنین از نظر سطح ولتاژی نیز به دو صورت فشار قوی و فشار ضعیف عرضه می‌شوند. از این محصولات می‌توان در نیروگاه‌ها، شبکه‌های توزیع، روشنایی منازل و معابر و دیگر موارد استفاده کرد. سطح مقطع کابل‌های برق سامان گرد و تخت است. مصرف کنندگان می‌توانند مطابق نیاز خود کابل مناسب را خریداری کنند. کابل‌های سامان براساس کاربرد نیز به چند دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • کابل فرمان و کنترل
  • کابل‌های افشان و مفتول ساختمانی

سیم برق

از دیگر محصولات این شرکت می‌توان به سیم برق اشاره کرد. شرکت سامان تنها به تولید سیم‌های مسی از نوع افشان و مفتول می‌پردازد. تمامی این سیم‌ها روکش پی وی سی دارند و می‌توان از آن‌ها در بسیاری از مکان‌ها استفاده کرد.

گرانول پی وی سی

گرانول پی وی سی ماده‌ای است که از آن برای ساخت عایق و روکش استفاده می‌شود. شرکت سیم و کابل سامان به تولید انواع گرانول پی وی سی مناسب برای سیم و کابل می‌پردازد.

قیمت سیم و کابل سامان

قیمت سیم و کابل به موارد زیادی همچون تعداد رشته، سطح مقطع، نوع هادی، درصد خلوص، جنس عایق، جنس روکش، متراژ و دیگر موارد بستگی دارد. برای مشاهده قیمت کابل می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید سیم و کابل سامان از راندنو

برای خرید سیم و کابل سامان می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید. در سایت راندنو انواع سیم و کابل با مشخصات فنی و ویژگی‌های آن درج شده است. همچنینن امکان مقایسه قیمت یک فروشگاه با دیگر فروشگاه‌ها وجود دارد. در راندنو شما پس از انتخاب محصول می‌توانید به صورت مستقیم با فروشنده آن در ارتباط باشید.

دسته‌بندی کالاها