ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

سیل کیبل

سیل کیبل یکی از تولیدکننده‌های سیم و کابل به خصوص کابل نسوز در ایران است. این گروه تولیدی با نام SILCABLE (شفیعی) فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرده است. علاوه‌بر تولید کالای مرغوب و با کیفیت این شرکت به واردات سیم و کابل‌های نسوز سیلیکونی و تفلون با مغز مس و همچنین هادی‌های مس قلع اندود شده و مس نقره اندود می‌پردازد. سیم و کابل نسوز سیل کیبل در کارخانه از آخرين تكنولوژی روز دنيا استفاده می‌کند. همچننین كادر پرسنلی این کارخانه بسیار باتجربه و حرفه‌ای هستند. این موارد سبب شده است تا سیل کیبل محصولاتی استاندارد و باکیفیت به بازار عرضه کند. دفتر فروش این برند در تهران، خیابان لاله زار و کوچه شاهچراغی (کیهان) واقع شده است. سیل کیبل به تولید محصولات متنوع می‌پرازد. اما در این میان کابل‌های اعلام حریق و نسوز این شرکت شهرت زیادی کسب کرده‌اند. تمامی کابل‌های اعلام حریق این کمپانی تاییدیه اداره آتش نشانی استان تهران دارند.

محصولات سیل تک

همان‌طور که پش‌تر گفته شد، سیل کیبل محصولات متنوعی به بازار عرضه می‌کند. در ادامه به معرفی این محصولات پرداخته شده است:

کابل برق سیل کیبل

  • کابل فرمان نسوز سیلیکونی: کابل فرمان یا کابل کنترل یکی از کابل‌های پرکاربرد در صنعت است که وظیفه بررسی المان‌های مختلف و ارسال نتایج حاصل از اندازه‌گیری را در صنعت برعهده دارد. سیل کیبل کابل فرمان با روکش نسوز و سیلیکون به بازار عرضه می‌کند.
  • کابل قدرت سیلیکونی: سیل کیبل به تولید کابل فشار قوی یا همان کابل قدرت با روکش سیلیکونی می‌پردازد. در نتیجه این کابل‌ها در برابر شرایط محیطی از خود مقاومت نشان می‌دهند و دچار آتش سوزی نمی‌شوند.
  • کابل جرقه زن سیلیکونی:  کابل جرقه زن نوعی کابل نسوز است که از آن برای انتقال جریان لحظه‌ای با ولتاژ بالا از منبع به محفظه احتراق به کار گرفته می‌شود. روکش این کابل‌ها از جنس سیلیکون ساخته شده است و هادی از جنس مس و به صورت افشان و انعطاف‌پذیر دارند.

سیم برق سیل کیبل

یکی از تولیدات شرکت سیل کیبل سیم نسوز سیلیکونی است. این سیم‌ها هادی‌های مسی و آلومینیومی با روکش سیلیکونی دارند. به همین دلیل در افزایش دما و شرایط محیطی سخت از خود مقاومت خوبی نشان می‌دهند. از این سیم‌ها در ساخت تجهیزات الکتریکی که احتمال گرم شدن وجود دارد استفاده می‌شود. همچنین در معادن، کوره‌ها و دیگر موارد نیز این سیم کاربرد دارد.

قیمت سیم و کابل سیل کیبل

قیمت سیم و کابل سیل کیبل به موارد زیادی همچون نوع هادی، سطح مقطع، تعداد رشته، نوع کابل و موارد دیگر بستگی دارد. برای مشاهده قیمت سیم و کابل سیل کیبل می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید سیم و کابل سیل کیبل از راندنو

برای خرید سیم و کابل سیل کیبل و خرید کابل نسوز و یا استعلام قیمت کابل سیلیکونی سیل کیبل می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سیم و کابل سیل کیبل و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل برق و مراکز فروش سیم و کابل را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها