ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

سیمند کابل

سیمند کابل یکی از بهترین تولیدکننده‌های سیم و کابل در ایران است که با تولید محصولات باکیفیت در سال اول فعالیت خود، موفق به کسب علامت استاندارد ملی شده است. این شرکت مجهز به آزمایشگاه‌هایی است که پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین تجهیزات را برای تولیدات خود دارد. همچنین این برند در سال 1388 گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 را دریافت کرده است. سیمند کابل در زمینی به وسعت 1500 مترمربع فعالیت خود را آغاز کرده است. علاوه بر آن این شرکت با 140 نفر پرسنل مجرب شروع به کار کرده است. همین‌طور در طی سال‌های فعالیت خود 22500 تن محصول تولید و توزیع می‌کند. محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می‌شود. همچنین پیش از ورود به بازار در آزمایشگاه‌های تخصصی مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرد.

محصولات سیمند کابل

شرکت سیمند به تولید انواع سیم و کابل با کیفیت پرداخته است. این شرکت با تنوع بالا در محصولات خود توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند. در ادامه به معرفی این محصولات می‌پردازیم.

کابل سیمند

مهم‌ترین تولیدات سیمند، کابل‌های ساختمانی هستند. که بسته به نوع کاربردشان به دو دسته کابل مفتولی و افشان تقسیم می‌شوند. این شرکت به تولید انواع کابل فشار ضعیف و فشار قوی می‌پردازد. کابل‌های مخابراتی و کواکسیال این شرکت وظیفه منتقل کردن اطلاعت و دیتا را برعهده دارند. همین‌طور این کابل ارتباطی بصورت دو دسته کابل مسی و نوری تقسیم‌بندی می‌شود. این کابل بصورت هوایی و زمینی نصب می‌شود. کابل کواکسیال نوعی کابل مسی است که از محافظ فلزی برخوردار است. این کابل از تداخلات نویز در سیستم‌های مختلف جلوگیری می‌کند. معمولاً این کابل‌ها هم کاربرد تجاری و هم کاربرد خانگی دارند. کابل ابزار دقیق از سری کابل‌های برق محسوب می‌شود که سیگنال‌ها را انتقال می‌دهد و دریافت می‌کند. از این کابل در سیستم‌های کنترل استفاده می‌شود. سیمند کابل به تولید دو نوع کابل زمینی و هوایی می‌پردازد. کابل SWR سیمند این نوع کابل‌ها در برابر نفوذ آب مقاوم هستند و به صورت شناور نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سیم سیمند

سیم برق یک نوع رشته فلزی است که برای انتقال برق از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می‌شود. این سیم‌ها معمولاً شامل یک یا چند رشته فلزی مانند مس یا آلومینیوم هستند که برق را از یک منبع به مصرف‌کننده منتقل می‌کنند. سیم‌های برق بر اساس نوع فلز، اندازه، عایق و ویژگی‌های مختلفی دارند. سیم‌های برق مسی این شرکت به دلیل خواص خوب هدایت برق و انعطاف پذیری بالا برای بسیاری از کاربردها استفاده می‌شوند، در حالی که سیم‌های برق آلومینیومی به علت وزن سبکتر و قیمت مناسبتر برای برخی کاربردها مناسب‌تر هستند. سیم‌های برق برای استفاده در سیستم‌های برق مختلف از خانه‌ها و ساختمان‌ها تا صنایع و اتوماسیون استفاده می‌شوند. انتخاب سیم برق مناسب بر اساس نیازهای خاص هر کاربرد و استانداردهای مربوط به این حوزه بسیار اهمیت دارد تا ایمنی و عملکرد صحیح سیستم برق تضمین شود.

قیمت کابل سیمند

قیمت سیم و کابل سیمند کابل با توجه به نوع هادی، کیفیت سیم و کابل، متراژ، سطح مقطع، تعداد رشته، مقدار خرید، جنس روکش، نوع عایق و شکل هادی کابل تعیین می‌شود. برای برقراری ارتباط با نماینده سیمند کابل به سایت راندنو مراجعه کرده و با آن‌ها تماس حاصل فرمایید.

خرید کابل سیمند از راندنو

برای خرید سیم و کابل سیمند کابل و یا استعلام قیمت کابل برق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سیمند کابل و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی سیم و کابل برق و مراکز فروش سیم سیمند را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها