ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

سیم تاب سپهر یکی از بهترین تولیدکننده‌های انواع سیم و کابل در ایران است. این شرکت با سال‌ها سابقه به تولید انواع مختلف سیم و کابل می‌پردازد. سیم تاب سپهر از بهترین تجهیزات و ماشین آلات در ساخت محصولات استفاده کرده است. همچنین تمامی کارکنان این شرکت حرفه‌ای و مجرب هستند. محصولات سیم تاب پیش از ورود به بازار در آزمایشگاه تخصصی مورد تست و ارزیابی قرار می‌گیرند. سیم تاب سپهر موفق به دریافت استانداردهای ملی شده است به همین دلیل در بسیاری از مکان‌ها همچون ساختمان‌های مسکونی، سازه‌های تجاری، نیروگاه‌ها، صنعت پتروشیمی، مراکز توزیع برق و دیگر موارد کاربرد دارد. محصولات این شرکت دارای کیفیت نسبتاً خوبی است.

محصولات سیم تاب سپهر

محصولات سیم تاب سپهر متنوع است. سیم و کابل از اصلی‌ترین تولیدات این شرکت است. در ادامه به معرفی بیشتر محصولات سیم تاب سپهر می‌پردازیم.

کابل برق سیم تاب سپهر

کابل‌های برق این شرکت از نظر جنس هادی در دو نوع مسی و آلومینیومی به بازار عرضه می‌شوند. هادی‌های این کابل‌ها درصد خلوص بالایی دارند و به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کابل‌ها می‌توانند افشان، مفتول و نیمه افشان باشند. البته کابل‌های آلومینیومی تنها به صورت مفتول و خشک عرضه می‌شوند زیرا آلومینیوم خاصیت افشان شدن ندارد. کابل‌های سیم تاب از نظر نوع کاربرد و محل استفاده نیز به چند دسته تقسیم می‌شود. کابل شبکه، کابل کواکسیال، کابل‌های مخابراتی و کابل مخصوص و سفارشی از محصولات این شرکت است. جنس عایق و روکش این محصولات اغلب از نوع پی وی سی است البته در بسیاری از موارد از روکش‌های XLPE نیز در ساختار این محصول استفاده شده است.

یکی دیگر از تولیدات این شرکت، انواع کابل خودنگهدار در سطح مقطع‌ها و تعداد رشته‌های گوناگون است. کابل‌های خودنگهدار کابل‌هایی با هادی آلومینیومی هستند که به صورت هوایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کابل خودنگهدار 16+16*2 و کابل خودنگهدار 16+16*4 از پرفروش‌ترین کابل‌های موجود در بازار هستند.

سیم برق سیم تاب سپهر

از دیگر تولیدات این شرکت می‌توان به انواع سیم برق اشاره کرد. این شرکت به تولید سیم آلومینیوم و مسی از نوع مفتول و افشان می‌پردازد. سیم‌های سپهر در ساختمان‌سازی، ساخت وسایل الکترونیکی و بسیاری دیگر از مکان‌ها کاربرد دارد.

قیمت محصولات سیم تاب سپهر

قیمت سیم و کابل سپهر به موارد زیادی همچون جنس هادی، تعداد رشته، سطح مقطع، نوع هادی، جنس عایق و روکش بستگی دارد. همان طور که پیش‌تر گفته شد، این محصولات قیمت مقرون به صرفه‌تری نسبت به سایر کابل‌ها دارند.

خرید سیم تاب سپهر از راندنو

برای خرید سیم و کابل سپهر می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید. در سایت راندنو انواع سیم و کابل با مشخصات فنی و ویژگی‌های آن درج شده است. همچنینن امکان مقایسه قیمت یک فروشگاه با دیگر فروشگاه‌ها وجود دارد. در راندنو شما پس از انتخاب محصول می‌توانید به صورت مستقیم با فروشنده آن در ارتباط باشید.

دسته‌بندی کالاها