ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

سینا یکی از تولیدکنندگان انواع سیم و کابل در ایران است. کمپانی کابل سینا در سال 1371 در استان مرکزی در زمینی به مساحت 10 هکتار فعالیت خود را آغاز کرد. هدف اولیه کارخانه سیم و کابل سینا تولید انواع سیم و کابل فشار ضعیف در کشور بود. پس از آن در سال 1387 این کمپانی در راستای تحقق سیاست تأمین انواع کابل تخصصی مورد نیاز صنایع و تنوع بخشی به محصولات خود اقدام کرد. استراتژدی توسعه این شرکت بر اساس دو محور انجام طرح توسعه تولید انواع کابل تخصصی مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی و انجام طرح توسعه تولید انواع کابل‌های فشار متوسط و فشار قوی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است. شرکت کابل سینا با بهره‌گیری از مهندسان توانمند و کارشناسان داخلی و به کارگیری تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته اروپایی بهترین نوع سیم و کابل‌ها را به بازار عرضه کرد. در حال حاضر کابل سینا به یکی از تولیدکنندگان بزرگ کابل‌های قدرت و ابزار دقیق در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و راه نیرو تبدیل شده است. گواهینامه‌ها و افتخارات شرکت کابل سینا عبارتند از ISO9001:2008  ISO14001:2004،QC-PIAN ،CE ،OHSAS18001:2007 و همچنین تمامی محصولات این شرکت منطبق با استانداردهای جهانی IEC,DIN,JIS,BS,VDE تولید و عرضه می‌گردد.

محصولات سینا

شرکت سینا تاکنون به تولید انواع کابل‌های متنوع پرداخته است. در ادامه به معرفی این محصولات می‌پردازیم.

کابل سینا

کابل‌های سینا به صورت تک رشته یا چند رشته تولید می‌شود. هادی این کابل‌ها از جنس مس و یا آلومینیوم هستند. کابل کنترل سینا متشکل از چند رشته است. هر کدام از رشته‌ها وظیفه جابجایی سیگنال کنترلی، اندازه گیری و یا حفاظت را بر عهده دارند. کابل ابزار دقیق این برند دقت و عملکرد در کنترل دیتا را بالا می‌برد. کابل قدرت سینا در سه نوع کابل قدرت فشار ضعیف، کابل قدرت فشار قوی و کابل قدرت فشار متوسط تولید می‌گردد. از این کابل در نیروگاه‌ها و تابلوهای توزیع برق به کار می‌رود. کابل‌های نسوز و هالوژن فری این شرکت یکی از ایمن‌ترین کابل‌ها در برابر آتش به حساب می‌آید. این نوع از کابل فاقد عناصر ید، کلر، برم، فلوئور و آستاین است در نتیجه هنگام رویارویی با هیدروژن، هالوژنی آزاد نمی‌کند. کابل‌های دیتا و سیگنال سینا شیلد دار و هم بدون شیلد تولید شده و به بازار عرضه می‌گردد. کابل‌های لاستیکی این مجموعه در دسته‌بندی کابل‌هایی که عایق خارجی آن کامل از ماده لاستیک تشکیل شده است قرار می‌گیرد.

قیمت کابل سینا

سیم و کابل سینا بر اساس متراژ، سطح مقطع، تعداد رشته، نوع و جنس هادی سیم و کابل، جنس روکش و جنس عایق قیمت‌گذاری می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد قیمت سیم و کابل سینا می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با نمایندگان این برند ارتباط برقرار کنید.

خرید کابل سینا از راندنو

برای خرید کابل سینا و کابل ساختمانی و یا استعلام قیمت کابل می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل سینا و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل برق و مراکز فروش سیم و کابل سینا را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها