ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

زرتافته کرمان

زرتافته کرمان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید انواع سیم و کابل در ایران است. این مجموعه از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف اصلی این شرکت تامین تقاضای بازار سیم و کابل ایران است. زرتافته کرمان کارخانه‌ای مجهز در زمینی به مساحت 30000 هزار مترمربع دارد و در این مکان به تولید انواع کابل فشار ضعیف، افشان و مفتول می‌پردازد. سیم و کابل زرتافته کرمان اکنون به یکی از متخصصین تولید سیم و کابل در بازار ایران تبدیل شده است و از محصولات آن در صنایع تولید و توزیع برق، ساختمان سازی، نفت گاز و پتروشیمی، خودروسازی، حمل و نقل و دیگر موارد استفاده می‌شود.

واحد تولیدی زرتافته کرمان متشکل از مجموعه ماشین آلات و تجهیزارت بروز دنیا است و نیروی انسانی توانمند و تطبیق محصولات و خدمات با استانداردهای ملی و بین المللی از جمله مزیت‌های این شرکت است. بسیاری از محصولات این شرکت به کشورهای عراق، افغانستان و ترکیه صادر می‌شود.

محصولات زرتافته کرمان

هدف اصلی زرتافته کرمان رشد و ارتقا کیفیت محصولات تولیدی است. همچنین محصولات متنوع این شرکت توانسته پاسخگوی تقاضای بازار سیم و کابل کشور باشد. محصولات این کمپانی در پروژه‌های عمرانی و تخصصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سیم و کابل اصلی‌ترین تولید این کارخانه است. در ادامه به معرفی انواع سیم و کابل‌های این شرکت می‌پردازیم.

کابل برق زرتافته کرمان

زرتافته کرمان به تولید انواع کابل مسی و آلومینیومی می‌پردازد. هادی کابل‌های مسی می‌تواند از نوع افشان و یا مفتول باشد و تمامی کابل‌های آلومینیومی از نوع مفتول هستند. کابل‌های افشان انعطاف‌پذیری بالایی دارند. در نتیجه در مکان‌هایی پرپیچ و خم به کار گرفته می‌شوند. در مقابل کابل‌های مفتولی خشک و بدون انعطاف هستند.

زرتافته کرمان بسیاری از محصولات خود را با روکش هالوژن فری و به بازار عرضه می‌کند. در نتیجه دوستدار محیط زیست هستند و در صورت آتش سوزی از خود دود سمی تولید نمی‌کنند. مهم‌ترین دسته‌بندی کابل‌های برق زرتافته کرمان، مربوط به نوع کارایی و عملکرد آن‌ها است. از پرکاربردترین محصولات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کابل کواکسیال
  • کابل قدرت و کابل سبک
  • کابل کنترل
  • کابل ابزار دقیق
  • کابل خودنگهدار
  • کابل شبکه
  • کابل تلفن

هادی کابل‌های زرتافته کرمان به دو صورت گرد و تخت به بازار عرضه می‌شود. همچنین عایق به‌ کار رفته در سیم و کابل زرتافته کرمان از جنس پلی‌اتیلن، پی‌ وی‌ سی و پلاستیک فشرده است.

سیم برق زرتافته کرمان

یکی از تولیدات پرکاربرد شرکت زرتافته کرمان، سیم مسی است. این شرکت به تولید سیم با سطح مقطع‌های گوناگون می‌پردازد. تمامی سیم‌های این برند هادی از جنس مس دارند. مس سیم‌ها می‌تواند مفتول و یا افشان باشد.

قیمت محصولات زرتافته کرمان

قیمت سیم و کابل زرتافته کرمان به مواردی همچون نوع و درصد خلوص هادی، میزان انعطاف‌پذیری، جنس عایق، جنس روکش، تعداد رشته و سطح مقطع و استانداردهای سیم و کابل بستگی دارد.

خرید سیم و کابل زرتافته کرمان از راندنو

در سایت راندنو امکان خرید سیم و کابل زرتافته کرمان وجود دارد. برای این کار می‌توانید پس از بررسی مشخصات فنی و مقایسه قیمت، فروشنده مورد نظر خود را انتخاب و سپس به خرید محصول اقدام کنید.

دسته‌بندی کالاها