ثبت فروشگاه

دزدگیر

دزدگیر نوعی وسیله حفاظتی است که باعث جلوگیری یا کند شدن سرقت می‌شود. برای مثال حفاظ‌های روی دیوار خود یک نوع دزدگیر است. نوع پیشرفته تر دزدگیرها از مجموعه قطعات الکتریکی ساخته شده‌اند که قابلیت تشخیص سارق را با توجه به سناریوی تعریف شده در سیستم دارند. امروزه برای هر منزلی داشتن یک دزدگیر واجب است. با توجه به کاربرد و اجزای تشکیل دهنده قیمت دزدگیرها باهم متفاوت هستند. برای امنیت منزل خود خرید دزدگیر مهم است. یکی از محصولات حفاظتی ساختمان دزدگیر اماکن است. دزدگیرها عملکرد ساده و در عین حال ساده‌ای دارند. استفاده درست از دزدگیرها در امنیت خانه و محل کار تاثیر به سزایی دارد. دزدگیرها دارای سنسورهای خاصی هستند به این صورت که سنسور با تشخیص شرایط خطر آژیر را به صدا در می‌آورد. مهم‌ترین سنسورها سنسورهای تشخیص حرکت هستند. این سنسورها با استفاده از حسگر مادون قرمز حرکت را تشخیص می‌دهند. از این حسگر می‌توان در ورودی‌ها، راهروها، بالکن و هر مکانی استفاده کرد. با اتصال دزدگیر به سیستم هوشمند از راه دور می‌توان دزدگیر را کنترل و بررسی کرد. 

دزدگیرها حسگرهای مختلفی مانند حسگر درب و پنجره، حسگرهای دود و حسگرهای حرکت هستند. حسگرها با تشخیص هر گونه تهدیدی به شما هشدار می‌دهند. دزدگیرها در هنگام وقوع حادثه می‌توانند به شما اطلاع دهند تا بتوانید اقدامات لازم را انجام دهید. دزدگیرها این قابلیت را دارند که به صورت خودکار صداهایی مانند آژیر یا سگ‌های خشمگین را پخش کنند تا دزدان از ورود به منزل منصرف شوند. در صورت قطع برق دزدگیرها به دلیل داشتن باتری پشتیبان می‌توانند همچنان به عملکرد خود ادامه دهند. دزدگیر با طراحی زیبا تولید می‌شوند. می‌توانید با دزدگیری هماهنگ با دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. دزدگیرها دارای یک حسگر هستند که به محض تشخیص حرکت یا ضربه فعال می‌شوند. این هشدار به صورت تماس با شماره‌های تعریف شده یا پخش آژیر است. برخی از دزدگیرها قابلیت قرارگیری سیم کارت را دارند و می‌توانند از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به کاربر خطر را اطلاع دهد. دزدگیرها دارای اجزای مختلفی هستند که هر کدام از آن ها وظیفه خاص خودش را دارد. در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

  • مرکز دزدگیر اماکن: قلب و مغز یک سیستم اعلام سرقت مرکز دزدگیر است. مرکز دزدگیر در جعبه ای چهارگوش است که شامل تعدادی ورودی و خروجی است. این مرکز از برق شهری تغذیه می‌کند. البته با اضافه کردن یک باتری به این سیستم در هنگام قطع برق دزدگیر همچنان به عملکرد خود ادامه می‌دهد. مرکز دزدگیر شامل تعدادی زون است که هر کدام قابلیت‌های خود را دارند. زون‌ها را می‌توانید برای یک سنسور یا تعدادی سنسور استفاده کرد. زون‌ها شامل زون معمولی، زون سنسور وایرلس، زون 24 ساعته و زون اعلام حریق می‌شوند. 
  • تلفن کننده: با تهیه تلفن کننده معمولی یا دزدگیر منزل سیم کارتی در زمان وقوع می‌توانید از طریق اعلان با خبر شوید. تلفن کننده معمولی با تعریف یک شماره تلفن خط ثابت این تلفن کننده در زمان وقوع حادثه از طریق آژیر یا پیامک صوتی شما را خبردار می‌کند. تلفن کننده سیم کارتی در کنار خط تلفن ثابت می‌توانید از یک تلفن کننده سیم کارتی استفاده کنید. در این سیستم در صورت قطع بودن هر یک از خط‌های تماس از خط دیگر برای اعلام خبر بهره‌گیری می‌شود. 
  • انواع سنسورها: دزدگیرهای دارای سنسورهای متفاوتی هستند که هر کدام کارایی خاص خود را دارد. از انواع سنسورها می‌توان به چشمی مادون قرمز، چشمی ماکروویو، چشمی وزنی و سنسور مگنتی اشاره کرد.

 از دیگر اجزای دزدگیرها می‌توان به ریموت دزدگیر اماکن و آژیر و کاور آژیر دزدگیر اشاره کرد.

قیمت دزدگیر

قیمت دزدگیر به عوامل مختلفی همچون برند، کاربرد، نوع سنسور به کار رفته، کارایی زون و دیگر موارد بستگی دارد. قیمت دزدگیر با سنسورمادون قرمز از قیمت دزگیر با سنسور وزنی بیشتر است.

خرید دزدگیر از راندنو

برای خرید دزدگیر می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات دزدگیر را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دزدگیر منزل ارزان و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می‌سازد. 

لیست مقایسه

برند


صفحه نمایش


شارژ اتوماتیک