ثبت فروشگاه

بلندگوی دزدگیر یکی از اجزای مهم در سیستم دزدگیر است. کاربرد اصلی بلندگوی دزدگیر در این سیستم‌ها، ارائه هشدار و اعلام صوتی در صورت وقوع حادثه یا نفوذ غیرمجاز است. این بلندگوها به صورت معمول در نقاط مختلف منزل، اداره‌ها و دیگر اماکن نصب می‌شوند. این محصول در صورت فعال شدن سیستم دزدگیر، صدای هشداری را تولید می‌کند تا افراد حاضر را در جریان قرار دهد و توجه آن‌ها را به وقوع حادثه جلب کند. بلندگوی دزدگیر می‌تواند به صورت داخلی یا خارجی نصب شود. بلندگوی داخلی در داخل ساختمان قرار می‌گیرد و صدای هشدار را در داخل فضا منتشر می‌کند. این نوع بلندگو برای هشدار دادن به افراد درون ساختمان استفاده می‌شود. بلندگوی خارجی نیز در نقاطی نصب می‌شود که بتواند صدای هشدار را به خارج از ساختمان منتشر کند و افراد اطراف را در جریان قرار دهد.

بلندگوی دزدگیر می‌تواند به صورت سیمی یا بی‌سیم نصب و استفاده شود. بلندگوهای سیمی با استفاده از سیم‌های مربوطه به سیستم دزدگیر متصل می‌شوند و صدای هشدار را با صدای بلندی منتشر می‌کنند. بلندگوهای بی‌سیم از طریق فناوری‌های بی‌سیم مانند بلوتوث یا وای‌فای به سیستم دزدگیر متصل می‌شوند و صدای هشدار را منتشر می‌کنند.

لازم به ذکر است که در هنگام نصب بلندگوی دزدگیر باید به این نکته توجه کرد تا بلندگو را در جایی قرار داد که دسترسی به آن سخت و دشوار باشد یعنی مکانی که ارتفاع آن بلند باشد تا سارقین نتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. همچنین برای ایمنی بیشتر بهتر است بلندگوها را در یک محفظه آهنی قرار داد و فقط یه سمت آن باز باشد تا صدا به خوبی در محیط به خوبی پخش شود.

قیمت بلندگوی دزدگیر

قیمت بلندگوی دزدگیر با توجه به برند سازنده، کیفیت ساخت، تکنولوژی ساخت، ابعاد و ویژگی‌های مورد نظر متفاوت است. همچنین، نوع بلندگوی دزدگیر (داخلی یا خارجی، سیمی یا بی‌سیم) نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. برای داشتن اطلاعات دقیق‌تر درباره قیمت بلندگوی دزدگیر، بهتر است با فروشندگان و تامین‌کنندگان بلندگوی دزدگیر در سایت راندنو در تماس بگیرید.

خرید بلندگوی دزدگیر از راندنو

برای خرید بلندگوی دزدگیر و یا استعلام قیمت آن می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات بلندگوی دزدگیر را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت بلندگوی دزدگیر و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش بلندگوی دزدگیر را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


توان