ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : سیم و کابل همدان   -  
 لوگوی همدان

همدان

صنایع سیم و کابل همدان یکی از بزرگترین تولیدکننده های انواع سیم و کابل در ایران است. شرکت کابل همدان در سال 1361 تاسیس شده است و مقر آن در همدان قرار دارد. خط تولید این کارخانه در ابتدا تنها به تولید کابل های فشار ضعیف اختصاص داشت. از سال 1383 این خط تولید بسیار گسترده تر و پیشرفته تر شد. 
کارخانه تولیدی سیم و کابل همدان از ماشین آلات و تجهیزات مدرن جهت تولید استفاده می کند. انواع سیم و کابل فشار ضعیف، کابل های مخابراتی، کابل هایی با عایق XLPE و ... در این کارخانه تولید می شوند.
واحد تولیدی کابل های شبکه، فشار ضعیف، فشار متوسط و ... در این کارخانه در حال اجرا است. 
شرکت کابل همدان موفق به دریافت استانداردهایی هم چون سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015، حفاظت از محیط زیست ISO14001:2015، ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001:2007 و گواهی CE MARKING شده است. 
آزمایشگاه این شرکت نیز بسیار پیشرفته است و تمامی کالای تولیدشده توسط این شرکت در این آزمایشگاه مورد ارزیابی قرار می گیرد. 

کابل تلفن همدان

این کابل ها در دو نوع هوایی و زمینی به بازار عرضه می شوند:

  • کابل هوایی: کابل های هوایی این شرکت مهاردار است و از هادی های مسی و آنیل شده تشکیل شده است. عایق این محصولات از جنس پلی اتیلن و روکش نهایی آن هم از همین جنس است. کابل مخابرات همدان هوایی برای شبکه های تلفنی مناسب است و بر روی پایه ها نیز قابل نصب است. این محصول موفق به دریافت استانداردهایی هم چون الزامات شرکت مخابرات ایران و VDE شده است. سیم نگهدارنده این محصول از جنس سیم فولادی گالوانیزه و هفت رشته ای است. این محصول در تعداد زوج های 2، 3، 4، ... 70 و 100 زوج تولید می شود.
  • کابل زمینی: این کابل ها نیز از هادی های مسی ساخته شده اند و روکش و عایق آن هر دو از پلی اتیلن ساخته شده است. از این محصول می توان در تاسیسات تلفنی در داخل و خارج ساختمان ها استفاده کرد. این محصول نیز همانند کابل های تلفن هوایی استانداردهای ملس و VDE را پشت سر گذرانده است. این محصول در تعداد زوج های 1، 2، ... ، 50 و 100 به بازار عرضه می شود.

کابل تخت همدان

كابل های بالابر و تخت همدان از هادی های مس آنیل شده استفاده کرده است و عایق آن از جنس پی وی سی نوع D است. روکش این محصولات نیز از جنس پی وی سی تایپ ST5 است. این محصول از استانداردهای ملی هم چون ISIRI 607-6 در ساخت استفاده کرده است. در ولتاژ نامی 450/750v ولت و 300/500 ولت می توان از این کابل ها استفاده کرد. ماکزیمم دمای کاربری هادی برای این کابل 70 درجه سانتی گراد در نظر گرفته شده است. کابل های تخت این شرکت در سطح مقطع های گوناگون و تعداد رشته های متنوع به بازار عرضه شده است.

کابل قدرت

این کابل ها در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند و ساختار آن ها متفاوت است.

  • کابل قدرت با زره نواری: این کابل ها می توانند دارای روکش های پی وی سی و یا پلی اتیلن باشند. کابل فشار قوی همدان، در هادی های آلومینیومی و مسی عرضه شده است. زره برای کابل های تک رشته مفتول های آلومینیومی در نظر گرفته شده است و برای کابل های چند رشته، مفتول های فولادی ارائه شده است. عایق این محصول از پلی اتیلن کراسلینک و روکش نهایی آن از پی وی سی است. در دمای 90 درجه نیز می توان از این محصولات استفاده کرد. ولتاژ مناسب این محصولات 0.6 الی 1 کیلوولت است. از کابل های قدرت زره دار این شرکت در کابل کشی داخل و خارج کانال ها جهت تغذیه تاسیسات برقی استفاده می شود. 
  • کابل قدرت با زره مفتولی: این کابل ها ویژگی هایی هم چون کابل های قدرت با زره نواری دارند با این تفاوت که روکش های داخلی  و خارجی آن ها از پی وی سی است و در ماکزیمم دمای 70 درجه سانتی گراد از آن ها استفاده می شود.

کابل سبک

کابل های سبک افشان، دارای انعطاف پذیری بسیار زیادی هستند و هادی آن ها از جنس مس آنیل شده تشکیل شده است. در ولتاژهای 300 تا 500 ولت می توان از این محصولات استفاده کرد. عایق کابل های فشار ضعیف همدان از جنس پی وی سی تایپ D است و روکش آن از جنس پی وی سی STP است. این محصول در سطح مقطع های مختلف و تعداد رشته های گوناگون به بازار عرضه می شود. 

کابل کنترل

این کابل ها نیز در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند:

  • کابل کنترل نسوز: این کابل ها در برابر شعله از خود مقاومت بسیار زیادی نشان می دهند و از هادی های مسی پیچیده شده با نوار میکا ساخته شده است. عایق این محصول پلی اتیلن کراسلینک است و با روکش های هالوژن فری و کم دود ساخته شده است. این محصول از استاندارد ISIRI 3569-1 پیروی می کند و روکش داخلی آن از پی وی سی یا نوار پیچ تهیه شده است.
  • کابل کنترل زره دار: این کابل ها دارای هادی هایی از نوع مس هستند و عایق و روکش نهایی آن ها PVC است. این محصولات دارای زره هایی مفتولی و از جنس فولاد گالوانیزه هستند.
  • کابل کنترل شیلددار: این کابل ها دارای شیلدهایی هستند که از کابل محافظت می کنند. این محصولات دارای انعطاف پذیری بسیار زیادی هستند و در بسیاری از مکان ها می توان از آن ها استفاده کرد.

کابل خودنگهدار

در شبکه های توزیع برق در نواحی شهری می توان از کابل خودنگهدار همدان استفاده کرد. این کابل ها دارای هادی هایی از جنس آلومینیوم هستند و عایق آن از جنس پلی اتیلن کراسلینک است. این محصول الزامات توانیر و NFC 33-209 را د ارد و در سطح ولتاژی 0.6 الی 1 کیلو ولت از آن استفاده می شود.
کابل آلومنیومی خودنگهدار این شرکت، در انواع 2 رشته، 3 رشته، 5 رشته و ... عرضه می شود. کابل خودنگهدار هم دان در دو نوع تک فاز و سه فاز به بازار عرضه می شود. 

کابل کواکسیال

این کابل ها دارای هادی هایی از جنس مسی هستند. در تجهیزات فرستنده و گیرنده مورد استفاده قرار می گیرند. عایق این تجهیزات پلی اتیلن است و روکش نهایی آن از جنس پی وی سی ساخته شده است. این محصول دارای استانداردهای ملی است و حفاظ الکتریکی آن از سیم مسی بافته شده ساخته شده است. به هین دلیل میزان دریافتی نویز آن بسیار کم است. این کابل دارای انواع مختلفی است و در دو امپدانس 50 و 70 اهمی تولید می شود. 

کابل ابزار دقیق

این کابل ها در سیستم های کنترل و جهت ارسال سیگنال های دیجیتال و آنالوگ مورد استفاده قرار می گیرد. هادی این محصولات از مس است و در کلاس های 1، 2 و 5 عرضه می شود. عایق روکش این محصول از جنس پی وی سی است و ماکزیمم دمای کارکرد آن 70 درجه سانتی گراد است. کابل ابزار دقیق همدان موفق به دریافت استاندارد ملی شده است و در ولتاژ هایی 300 الی 500 ولت می توان از آن استفاده کرد. این محصولات سطح مقطعی معادل 0.6 میلی متر مربع دارند و در تعداد رشته های مختلفی قابل ارائه هستند.

  • نوعی کابل ابزار دقیق با زره مفتولی نیز به بازار عرضه می شود که بر روی هر زوج شیلد کشیده شده است. اغلب در مکان هایی که احتمال ضربه مکانیکی وجود دارد از این نوع کابل های ابزار دقیق استفاده می شود. 

سیم مفتولی

این سیم ها دارای هادی هایی از جنس مس آنیل شده هستند که روکش پی وی سی تایپ C برای آن ها در نظر گرفته شده است. این محصول مطابق با استانداردهای ملی تولید شده است و برای بازه های ولتاژی 300/500 ولت و 450/750 ولت مناسب است. ماکزیمم دمای کاربری این کابل حداکثر 70 درجه سانتی گراد است. از این محصول در ساختمان ها، تابلوهای برق، تاسیسات نصب ثابت، سیستم های روشنایی و ... استفاده می شود. لازم به ذکر است این سیم ها جهت استفاده مستقيم در زير گچ ساخته نشده است. سیم همدان، در سطح مقطع های گوناگونی قابل ارائه است و به صورت تک رشته و چند رشته ارائه می شود.

سیم افشان کابل همدان

این سیم ها جهت مصرف عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. هادی این محصولات از مس آنیل شده تشکیل شده است که عایقی از جنس PVC نوع C بر روی آن پوشانده شده است. این محصول مطابق اساندارد ISIRI 607-3 به بازار عرضه شده و برای سطوح ولتاژی 300 الی 500 ولت و 450 الی 750 ولت مناسب است. در دمای بالا (معادل 70 درجه سانتی گراد) می توان از این سیم ها استفاده کرد. این محصول دارای انعطاف پذیری بسیار زیادی است به همین دلیل در مکان های خشک مانند ساختمان و تابلوهای برق که سیم کشی نیازمند انعطاف پذيری زیادی است، مناسب هستند. در زير گچ ها نمی توان از این محصولات استفاده کرد. 
این محصول دارای سطح مقطع های گوناگونی است.

  • این شرکت به تولید محصولاتی هم چون سیم های مفتولی و افشان می پردازد که از هادی های پی وی سی و تایپ E در ساختار آن ها استفاده شده است. این کابل ها را می توان در حداکثر دمای 90 درجه سانتی گراد استفاده کرد. در محیط هایی که حرارت بالا می رود استفاده از این سیم ها پیشنهاد می شود. 

سیم مسی بدون روکش

سیم مسی همدان بدون روکش ارائه شده است و مطابق با استانداردهای ملی تولید می شود. این محصول اغلب برای هادی زمین (ارت) در سیستم های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. در خطوط انتقال و توزیع برق می توان از این محصولات استفاده کرد. این سیم ها در سطح مقطع های گوناگون به بازار عرضه می شود. 

نمایندگی کابل همدان

کابل همدان نمایندگی های بسیار زیادی در سراسر ایران دارد. جهت ارتباط با نمایندگی سیم و کابل همدان در اصفهان، شیراز، قم، لاله زار تهران و ... می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و به صورت مستفقیم با نمایندگی و مراکز فروش کابل همدان در ارتباط باشید. 

لیست قیمت کابل همدان

برای مشاهده لیست قیمت و ارتباط با نمایندگی کابل همدان در لاله زار می توانید با فروشگاه های عضو در سایت در ارتباط باشید. کابل های افشان و کابل های کنترل این برند در دسته پرفروش ترین محصولات همدان جای می گیرند. 

دسته‌بندی کالاها