ثبت فروشگاه
 لوگوی لامپ نور

لامپ نور

شرکت لامپ نور در زمینه تولید محصولات روشنایی عمومی، اعم از لامپ رشته ای، کم مصرف، ال ای دی (LED)، لامپ هالوژنی، گازی و ... فعالیت می کند. این شرکت در سال 1363 تأسیس شده است. در ابتدا خط تولید این شرکت به لامپ های رشته ای محدود می شد اما با گذشت زمان توسعه یافت به طوریکه امروزه انواع لامپ توسط این شرکت به بازار عرضه می شود. محوریت فعالیت این شرکت به تولید انواع لامپ محدود نمی شود. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیک جانبی هم چون بالاست، فازمتر و ایگنیتور نیز فعالیت دارد. در ادامه به معرفی انواع محصولات لامپ نور خواهیم پرداخت.

لامپ گازی (HID)

لامپ های گازی نور دارای کیفیت بسیار خوبی هستند. این محصولات در انواع مختلف زیر به بازار عرضه می شوند:

 • لامپ گازی متال هالید: این لامپ نوعی لامپ تخلیه در گاز است که در ساخت آن علاوه بر جیوه، مقداری نمک های هالوژنی نیز وجود دارد. لامپ متال هالید نور در توان های 70، 150، 250، 400، 1000 و 2000 وات به بازار عرضه می شود. سرپیچ این لامپ ها از نوع E40 ،E27،G12 و R7S است.
 • لامپ گازی بخار سدیم: این نوع لامپ یکی از اقتصادی ترین محصولات لامپ نور است که در معابر شهری نیز از آن استفاده زیادی می شود. لامپ بخار سدیم نور در دو مدل بیضوی و استوانه ای به بازار عرضه می شود. این محصولات در توان های 50، 70، 150، 250، 400، 600 و 1000 وات تولید می شوند. سرپیچ این لامپ ها نیز در انواع E27 و E40 به بازار عرضه می شود.

 • لامپ گازی بخار جیوه: در ساخت این لامپ ها از جیوه استفاده شده است. این لامپ ها بازده نوری مناسبی دارند و طول عمر آن ها نیز زیاد است. لامپ بخار جیوه نور دارای حباب هایی بیضی شکل است و در توان های 125، 250 و 400 وات عرضه می شوند. سرپیچ این لامپ ها می تواند E40 و یا E27 باشد.

لامپ های بخار سدیم و متال هالید مخصوص (لامپ رشد گیاه) توسط این شرکت به بازار عرضه می شود.

لامپ ال ای دی (LED)

لامپ های ال ای دی نور تنوع بسیار زیادی دارند و در توان های مختلفی به بازار عرضه می شوند. لامپ ال ای دی حبابی این شرکت بیشترین کاربرد را دارد. در ساخت لامپ های زیر از تکنولوژی ال ای دی استفاده شده است:

 • لامپ ال ای دی هالوژنی
 • لامپ ال ای دی حبابی
 • لامپ ال ای دی شمعی و شمعی اشکی
 • لامپ ال ای دی فلوسنت (لامپ مهتابی)
 • لامپ ال ای دی استوانه ای

چراغ سقفی و پنل ال ای دی

پنل های ال ای دی یکی از پرکاربردترین تجهیزات در سیستم های روشنایی هستند. این پنل ها در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می شوند. پنل ال ای دی لامپ نور تنها به صورت توکار ارائه شده است و شکل ظاهری آن می تواند دایره ای و یا چهارگوش باشد. این محصولات مصرف انرژی بسیار کمی دارند و بازده نوری آن ها زیاد است. علاوه بر این، گرمای بسیار کمی تولید می کنند و نور آن ها برای سلامت انسان و محیط زیست تهدیدی محسوب نمی شود.

لامپ کم مصرف

لامپ کم مصرف پیچی برند نور، شهرت زیادی دارد و در بسیاری از مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این لامپ ها مصرف انرژی بسیار کمی دارند و استفاده از آن ها هزینه های مربوط به برق را کاهش می دهد. این محصولات در توان های 11، 15، 18، 23، 25، 32، 40 و 55 وات به بازار عرضه می شوند. این لامپ ها دارای سه نوع سرپیج E14 ،E27 و E40 هستند و مصرف کنندگان می توانند مطابق نیاز خود هریک از آنها را انتخاب کنند. 

لامپ فلورسنت

این لامپ ها نیز از جیوه و فلورسنت در ساختار خود استفاده کرده اند و نوعی لامپ تخلیه الکتریکی در گاز محسوب می شوند. به این لامپ ها اصطلاحاً لامپ مهتابی نور نیز گفته می شود. این تجهیزات با عنوان فلورسنت خطی در دو سایز بزرگ و کوچک به بازار عرضه می شوند. توان لامپ مهتابی بزرگ نور 58 وات و سرپیچ آن G13 است. لامپ فلورسنت کوچکتر نیز توانی معادل 26 وات دارد و سرپیچ آن از نوع G24d است. 

لامپ رشته ای

لامپ رشته ای لامپ نور از اولین تولیدات این شرکت است. این لامپ ها در اندازه ها و ولتاژهای گوناگونی به بازار عرضه می شوند. این لامپ ها را از ۱.۵ ولت تا ۳۰۰ ولت می توانید تهیه کنید. این محصولات قیمت بسیار مناسبی دارند و در دو نوع جریان مستقیم و متناوب کار می کنند. لامپ های رشته ای کاربرد بسیار گسترده ای دارند و در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. لامپ التهابی نور در توان های 25، 40، 60 و 100 وات به بازار عرضه می شود. سرپیچ این لامپ ها E27 است.

لامپ مادون قرمز و ماوراء بنفش

 • لامپ مادون قرمز: این شرکت قادر به تولید لامپ هایی با خواص ویژه است. لامپ مادون قرمز نور با نام تجاری اسرام نور به بازار عرضه می شود. از این لامپ جهت امور درمانی هم چون بهبود زخم، استراحت ماهیچه، تسکین درد و ... استفاده می شود. سرپیچ این لامپ E27 است و در توان 375 وات عرضه می شود. 
 • لامپ ماوراء بنفش: این لامپ نیز کاربردهای ویژه ای دارد. به عنوان مثال، جهت بررسی اسناد جعلی و اصلی، محک سنگ های قیمتی، درمان برخی اختلالات پوستی و ... از این لامپ ها استفاده می شود. لامپ های فرابنفش این شرکت با کلاهک های E27 و E40 و در توان های 160، 250 و 400 وات به بازار عرضه می شوند. 

تجهیزات الکترونیکی

1. ایگنیتور: وسیله ای است که ولتاژ ضربه ای ایجاد می کند و اغلب در کنار لامپ های گازی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در دو نوع زیر عرضه می شود:

 • ایگنیتور 2 سیم
 • ایگنیتور 3 سیم

2. فازمتر: یک مدل فازمتر توسط  شرکت لامپ نور به بازار عرضه شده است. این فازمتر ابعاد کوچکی دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است. 

3. بالاست: به کمک بالاست و ترانس می توان مقدار جریان را در یک مدار الکتریکی محدود کرد. در کنار برخی از لامپ ها هم چون لامپ فلورسنت، لامپ گازی و ... از بالاست استفاده می شود. 

نمایندگی لامپ نور

لامپ نور دارای نمایندگی های بسیار زیادی در ایران است. نمایندگی لامپ نور در لاله زار تهران و دیگر نقاط ایران وجود دارد. کاربران می توانند جهت ارتباط با نمایندگی و مراکز فروش لامپ نور به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگان و مسئولان فروش آن به طور مستقیم در ارتباط باشند.

لیست قیمت لامپ نور

برای مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ لامپ نور می توانید با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در سایت در ارتباط باشید. لامپ های حبابی و ال ای دی این شرکت از پرفروش ترین محصولات لامپ نور به شمار می آیند.

دسته‌بندی کالاها