ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : سیم و کابل پرتو الکتریک   -  
 لوگوی پرتو الکتریک

شرکت پرتو الکتریک یکی از برترین برندهای تولیدکننده انواع سیم و کابل در ایران است. این شرکت قادر به تولید محصولات متنوعی است. سیم و کابل پرتو کیفیت بسیار بالایی دارد و دوام آن همواره مورد توجه مصرف کنندگان بوده است. محصولات شرکت پرتو الکتریک شامل انواع کابل های برق با هادی مسی است. این شرکت موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای زیادی شده است که کیفیت ساخت محصولات را تضمین می کند. تمامی محصولات سیم و کابل پرتو، در کارخانه ای مجهز و توسط ماشین آلات حرفه ای تولید و به بازار عرضه می شود.

سیم و کابل پرتو الکتریک 

این شرکت به تولید محصولات مختلفی هم چون کابل برق مسی می پردازد. کابل های مسی این شرکت دارای هادی های افشان و مفتول هستند. کابل آنتن، مخابرت و ... از دیگر تولیدات این شرکت هستند.

کابل افشان

کابل فشار ضعیف و سبک پرتو دارای هادی از جنس مس است که با خاصیت افشان و انعطاف پذیر داخل کابل ها قرار گرفته است. این کابل ها دارای ولتاژ نامی معادل 500-300 ولت هستند. کابل های افشان این شرکت از انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردار هستند و روکش آن ها مقاومت نسبتاً بالایی را برای کابل فراهم کرده است. این روکش اغلب از جنس PVC است. این کابل ها در انواع 2 رشته، 3 رشته، 4 رشته و 5 رشته عرضه می شوند.

کابل مفتول

این کابل ها در دسته کابل های فشار قوی و ولتاژ بالا قرار می گیرند. هادی این کابل ها از مس ساخته شده است و دارای خاصیت مفتولی است. این محصولات در انواع 2 رشته و 4 رشته با سطح مقطع های گوناگون به بازار عرضه می شوند. این کابل ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در شبکه های توزیع و انتقال برق مورد استفاده قرار می گیرند.

کابل کولری

این کابل ها دارای هادی های مفتولی هستند و در سطوح مقطع مختلفی از آن ها استفاده می شود. کابل کولری پرتو الکتریک در انواع 4 و 5 رشته عرضه می شوند. این کابل ها در محدوده ولتاژی 300 تا 500 ولت قرار می گیرند و از هادی های مسی در ساختار آنها استفاده شده است.

کابل مخابرات

شرکت سیم و کابل پرتو الکتریک به تولید کابل های مخابراتی نیز می پردازد. این کابل ها دارای هادی هایی از جنس مس هستند و از فویل جهت حفاظت در آن ها استفاده شده است. از کابل تلفن این شرکت می توان در داخل و خارج ساختمان ها استفاده کرد. کابل های مخابراتی این شرکت در دو نوع زیر به بازار عرضه می شوند:

  • کابل مخابرات داخلی - طوسی رنگ (دارای روکش پی وی سی)
  • کابل مخابرات خارجی – مشکی رنگ (دارای روکش PE)

تعداد زوج های این کابل ها متفاوت است. این محصولات از 2 زوج، 4 زوج، 6 زوج و 10 زوج تشکیل می شوند.  

کابل آنتن

کابل آنتن پرتو الکتریک جهت انتقال اطلاعاتی هم چون صدا و تصویر مورد استفاده قرار می گیرد. این کابل آنتن دارای هادی از جنس مسی است و از شیلد و فویل داخل آن استفاده شده است. این شیلد مانع دریافت نویز و اختلالات الکترومغناطیسی می شود. روکش نهایی این کابل ها از جنس پی وی سی است.

سیم پرتو الکتریک

این شرکت در زمینه تولید انواع سیم هم چون سیم های افشان و نایلونی فعالیت می کند. در ادامه به معرفی انواع سیم های ساخت این شرکت اشاره خواهیم کرد. 

سیم افشان

سیم های افشان این شرکت دارای انعطاف پذیری بسیار خوبی هستند و روکش پی وی سی آن ها مقاومت بسیار خوبی را برای سیم های افشان فراهم می کند. این سیم ها در یک رشته ارائه می شوند و با سطح مقطع های 0.5، 0.75، 1، 1.5، 2.5، 4، 6، 10، 16، 25 و 35 ارائه می شوند.

سیم نایلون

سیم نایلونی از دو سیم کنار هم تشکیل شده است که بیشتر کاربردهای ساختمانی دارد. این سیم ها 2 رشته هستند و در سطح مقطع های 0.5، 0.75، 1، 1.5 و 2.5 به بازار عرضه می شود.

نمایندگی سیم و کابل پرتو الکتریک

کاربران می توانند جهت ارتباط با نمایندگی سیم و کابل پرتو الکتریک در لاله زار و دیگر نقاط ایران، به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگان و مسئولان فروش کابل و سیم این برند در ارتباط باشند و نسبت به خرید سیم و کابل اقدام کنند.

لیست قیمت سیم و کابل پرتو الکتریک

برای مشاهده قیمت سیم و کابل این شرکت نیز می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در این سایت در ارتباط باشید.

دسته‌بندی کالاها