ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

سیم و کابل پرتو الکتریک

سیم و کابل پرتو الکتریک از باکیفیت ترین سیم و کابل موجود در بازار است. این شرکت در سال 1390 تأسیس شده است. شرکت پرتو الکتریک به تولید محصولات باکیفیت و متنوع می پردازد و در ساخت محصولات خود از تجهیزات و ماشین آلات حرفه ای استفاده می کند. طول عمر محصولات کابل پرتو الکتریک همواره مورد توجه مصرف کنندگان بوده است. این شرکت موفق به دریافت استانداردها و گواهینامه های بین المللی شده است. همچنین تمامی محصولات این شرکت پیش از ارائه به بازار، مورد تست و ارزیابی قرار می گیرند.

کابل برق پرتو الکتریک

کابل ها از چند بخش مختلف هادی، عایق، روکش نهایی و ... تشکیل شده اند. هادی کابل ها می تواند از جنس فلزات رسانا همچون طلا، نقره، مس و آلومینیوم باشد. شرکت سیم و کابل پرتو الکتریک در حال حاضر تنها به تولید سیم و کابل مسی می پردازد. از کابل مسی می توان در تمامی مکان ها جهت انتقال جریان برق استفاده کرد.

مس فلزی با قدرت رسانایی الکتریکی بسیار بالا است. به همین دلیل استفاده از آن در سیم و کابل برق، سبب بهبود عملکرد این تجهیزات می شود. کابل های این شرکت تنوع بسیار زیادی دارند و براساس پارامترهای مختلفی تقسیم بندی می شوند.

جنس و نوع هادی

تمامی کابل های ارائه شده توسط شرکت پرتو الکتریک دارای هادی هایی از جنس مس هستند. اما از لحاظ نوع هادی این کابل ها به دو نوع زیر تقسیم بندی می شوند:

  • کابل افشان پرتو الکتریک: این کابل دارای هادی مسی افشان است که انعطاف پذیری بسیار خوبی را برای کابل فراهم کرده است. این محصولات در ولتاژهای 300 الی 500 ولت عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان می دهند. روکش نهایی این محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل دوام محصول نیز زیاد شده است. این کابل ها از سطح مقطع 0.5 تا 16 ارائه شده اند و تعداد رشته های آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. از کابل افشان دو رشته گرفته تا کابل های افشان 5 رشته می توانید از خرید خود را از این برند انجام دهید.
  • کابل مفتول پرتو الکتریک: این کابل ها دارای هادی های مسی از نوع مفتولی هستند که در تعداد رشته ها و سطح مقطع های مختلفی به بازار عرضه می شوند. این کابل ها را می توانید به صورت 2 رشته، 3 رشته و 4 رشته خریداری کنید. برخلاف کابل های افشان، این کابل ها انعطاف پذیری کمتری دارند و مقاومت اهمی آن ها نیز بیشتر است. از این کابل ها می توانید در شبکه های توزیع و انتقال برق، تأسیسات الکتریکی، کارخانه ها، کابل کشی زمینی، داخل یا خارج کانال ها و ... استفاده کنید.

نوع عایق

کابل افشان پرتو الکتریک دارای عایقی از جنس PVC و از نوع ST5 است که کیفیت بسیار خوبی دارد و عملکرد آن نیز مناسب است. وجود این عایق از نشت جریان الکتریکی از هادی به خارج کابل جلوگیری می کند و به همین دلیل ایمنی کابل را بالا می برد. در ساختار کابل های مفتولی از عایق PVC و تایپ A استفاده شده است که در برابر افزایش دما و نشت الکتریسیته مقاوم است.

کاربرد کابل

سیم و کابل پرتو الکتریک به تولید کابل هایی با کاربردهای متنوع می پردازد. بخشی از این کابل ها مانند کابل های برق افشان و مفتول کاربردهای ساختمانی دارند و همچنین در دیگر مکان ها نیز از آن ها استفاده می شود. کابل های دیگری نیز توسط این شرکت به بازار عرضه می شود که کاربردهای ویژه تری دارند. کابل های زیر از این دسته کابل ها هستند:

  • کابل کولری پرتو الکتریک: این کابل ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. کابل های 4 رشته با سطح مقطع های 1 و 1.5 میلی متر مربع و کابل های کولری 5 رشته این شرکت هم با سطح مقطع های 1 و 1.5 میلی متر مربع عرضه می شوند.
  • کابل آنتن: این کابل ها با مغزی مس و یا مغزی آلومینیوم با روکش مس به بازار عرضه می شوند. این کابل ها عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهند و کیفیت بالایی دارند زیرا به فویل مجهز شده اند و از نفوذ نویز به داخل کابل جلوگیری می کنند.
  • کابل مخابرات: کابل های زوجی این شرکت در بازار طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. کابل های مخابرات پرتوالکتریک 2 زوج، 4 زوج، 6 زوج و 10 زوج به بازار عرضه می شوند. کابل های مخابراتی پرتو الکتریک می توانند هادی هایی از جنس مس یا آلومینیوم داشته باشند. کابل های مخابراتی آلومینیومی پرتو الکتریک دارای هادی هایی با مغزی آلومنیویم و روکش مس هستند.
  • کابل کواکسیال: این کابل ها دارای خروجی RG59 هستند و کیفیت آن ها بسیار زیاد است. در انتقال داده تصویری و انتقال صدا، این تجهیزات عملکرد خوبی از خود ارائه می دهند. در نتیجه نویز و اختلالات الکترومغناطیسی در آنها نفوذ نمی کند. این کابل ها در دو نوع آلومینیومی و مسی به بازار عرضه می شوند.

سیم برق پرتو الکتریک

این شرکت به تولید سیم های باکیفیت و متنوع نیز می پردازد. این سیم ها عبارتند از:

  • سیم افشان: این سیم ها کاربردهای ساختمانی دارند و برای سیم کشی سیستم های روشنایی گزینه های مناسبی هستند. از این محصولات می توان داخل لوله ها و در زیر گچ استفاده کرد. این سیم ها 1 رشته هستند و سطح مقطع آن ها در بازه 0.5 میلی متر مربع الی 35 میلی متر مربع قرار می گیرد.
  • سیم نایلون: این سیم ها همانند سیم های معمولی و افشان کاربردهای متنوعی دارند. به عنوان مثال، در ساخت تجهیزات الکترونیکی از این سیم ها استفاده می شود. این سیم ها به صورت کلاف عرضه می شوند و تمامی آن ها 2 رشته هستند. سطح مقطع سیم نایلون پرتو الکتریک می تواند 0.5، 0.75، 1، 1.5 و 2.5 باشد.

قیمت سیم و کابل پرتو الکتریک

قیمت سیم و کابل پرتو الکتریک را می توانید از طریق سایت این شرکت مشاهده کنید. قیمت سیم پرتو الکتریک و کابل به عواملی همچون تعداد رشته، سطح مقطع، متراژ، جنس هادی و ... بستگی دارد. برای ارتباط با نمایندگی سیم و کابل پرتو الکتریک می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید سیم و کابل پرتو الکتریک

برای خرید سیم و کابل پرتو الکتریک می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سیم و کابل پرتو الکتریک و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش کابل پرتو الکتریک را برای شما فراهم می سازد.