ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : کابل شبکه کابل رفسنجان   -  
 لوگوی کابل رفسنجان

مجتمع صنعتی رفسنجان در سال 1360 تأسیس شد و در سال 1380 فعالیت تخصصی خود را در تولید کابل فیبر نوری آغاز کرد. مجتمع صنعتی رفسنجان پیشینه ای موفق در حوزه تأمین تقاضاهای شرکت مخابرات ایران (TCI)، شرکت مخابرات تهران (TCT) و شرکت های دیگر دارد.

این شرکت توانسته است با تولید انواع کابل های فیبر نوری 1 تا 288 فیبر با ساختار تیوبی برای مصارف خاکی، کانالی، هوایی و خاص و راه اندازی کارخانه ای با تکنولوژی های روز دنیا، سهم بزرگی از تولید کابل های فیبر نوری مورد نیاز کشور را به خود اختصاص دهد.  کابل های شبکه این شرکت نیز از کیفیت بالا و تست فلوکبرخوردار هستند.

کابل شبکه رفسنجان

کابل lan رفسنجان انواع متفاوتی دارد که در ادامه به آن اشاره شده است:

  • کابل شبکه CAT6 UTP با روکش PVC رفسنجان: معمولاً رنگ این کابل آبی است و قرقره های آن 305 متری است.
  • کابل شبکه CAT6 UTP با روکش LSZH رفسنجان: معمولاً رنگ این کابل ها نارنجی است و قرقره های آن 305 متری است.
  • کابل شبکه CAT6 FTP با روکش PVC رفسنجان: این کابل دارای یک لایه فویل است، معمولاً رنگ آبی دارد و قرقره های آن 500 متری است.
  • کابل شبکه CAT6 FTP OUTDOOR رفسنجان با روکش پلی اتیلن: این کابل برای خارج از ساختمان کاربرد دارد و معمولاً به رنگ مشکی عرضه می شود.
  • کابل شبکه CAT6 SFTP رفسنجان با روکش PVC: این کابل دارای روکش شیلد و فویل است و در قرقره های 500 متری ارائه می شود. کابل های LSZH در هنگام سوختن از خود دود سمی تولید نمی کنند.
  • کابل شبکه CAT6 SFTP رفسنجان با روکش LSZH: این کابل دارای یک لایه شیلد و فویل است و در قرقره های 500 متری تولید می شود. کابل های LSZH در هنگام سوختن از خود دود سمی تولید نمی کنند.
  • کابل شبکه CAT6 SFTP OUTDOOR رفسنجان با روکش پلی اتیلن:‌ این کابل دارای یک لایه شیلد و فویل است. روکش این کابل از جنس پلی اتیلن است. این کابل کاربرد بیرون ساختمانی دارد، به رنگ مشکی و در قرقره های 500 متری ارائه می شود.

فیبر نوری رفسنجان

کابل فیبر نوری رفسنجان انواع داخلی و خارج ساختمانی یا OUTDOOR دارد. در ادامه انواع کابل خارج ساختمان نام برده شده است:

  • کابل فیبر نوری خاکی خشک (OBUC):‌ این کابل در بیرون فضای ساختمان به کار می رود و به اصطلاح OUTDOOR است. تک لایه با 144 تار است و در مکان های خشن که احتمال وجود جانوران و جویده شدن کابل وجود دارد، استفاده می شود.

  • کابل فیبر نوری کانالی (OCUC): این کابل در خارج از ساختمان کاربرد دارد و با روش های گوناگونی در کانال ها نصب می شود. این کابل هم به صورت تک لایه تا 144 فیبر و هم دو لایه تا 288 فیبر موجود است و ساختار غیر فلزی دارد.

  • کابل فیبر نوری هوایی دو روکشه (OSSC DJ): این کابل برای خطوط راه آهن و مخابرات مناسب است و بیرون ساختمان نیز کاربرد دارد. این کابل بر روی تیرهای چوبی، آهنی و بتنی نصب می شود. ساختار این کابل خشک و بدون ژله است و در خطوط FTTX کاربرد دارد.

قیمت کابل رفسنجان

قیمت کابل‌های این شرکت به عواملی همچون جنس هادی، نوع عایق، جنس روکش، نوع کاربرد و عوامل دیگر بستگی دارد.

خرید کابل رفسنجان از راندنو

برای خرید سیم و کابل رفسنجان و یا استعلام قیمت کابل برق این شرکت می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل برق را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل رفسنجان و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی سیم و کابل برق و مراکز فروش کابل رفسنجان را برای شما فراهم می‌سازد.

دسته‌بندی کالاها