ثبت فروشگاه
لیست مقایسه
دسته‌بندی‌ها : کابل شبکه UTP - کابل شبکه SFTP -

کابل شبکه کابل رفسنجان

کابل شبکه رفسنجان یکی از برترین کابل های شبکه ایرانی موجود در بازار برق و شبکه کشور است. قیمت کابل شبکه رفسنجان از نمونه های خارجی به صرفه تر است. رفسنجان در ساختار این کابل ها از به روزترین تکنولوژی استفاده کرده است. به همین دلیل تکنسین های شبکه به خرید کابل شبکه رفسنجان اقدام می کنند. کابل های شبکه رفسنجان هادی هایی با مس مرغوب و درصد خلوص بالا دارند. عایق و روکش این کابل ها نیز از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. این شرکت به تولید محصولات متنوعی می پردازد. همین موضوع هم سبب شده است تا بازار شبکه ایران از محصولات وارداتی و گران قیمت خارجی بی نیاز باشد و فروش کابل شبکه رفسنجان بسیار رایج باشد. کابل های شبکه رفسنجان در صنایع مختلفی به کار گرفته می شوند. از شبکه های خانگی کوچک تر گرفته تا شبکه های صنعتی بزرگ این کابل ها کاربرد دارند.

انواع کابل شبکه رفسنجان

شرکت صنعتی رفسنجان به تولید کابل های متنوعی می پردازد. این کابل ها در گروه های مختلف و با سرعت های گوناگونی به بازار عرضه می شوند. از پرکاربردترین این کابل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کابل شبکه Cat6 UTP

یکی از پرکاربردترین کابل های شبکه شرکت رفسنجان، کابل شبکه Cat6 UTP است. این کابل ها سرعت و پهنای باند مناسبی دارند. در ساختار این محصولات از شیلد و فویل استفاده نشده است به همین دلیل در محیط هایی با میزان نویز کم به کار گرفته می شوند. این محصولات را می توان در محیط داخل ساختمان به کار برد. اصلی ترین کاربرد کابل شبکه Cat6 رفسنجان در شبکه های کامپیوتری، سیستم های متحرک و شبکه های صنعتی است. کابل شبکه Cat6 UTP هادی با مس خالص و عایق پی وی سی دارد. البته این کابل با روکش LSZH و بدون هالوژن نیز قابل تولید است. این کابل توانسته در آزمایشگاه تست دستگاه فلوک را پشت سر بگذارد. از مزیت های این کابل می توان به قابلیت شعله وری پایین اشاره کرد.

کابل شبکه Cat6 SFTP

این محصول قابل استفاده در محیط داخل یا خارج ساختمان است. در ساختار این کابل ها از یک لایه شیلد و فویل استفاده شده است به همین دلیل در برابر نویز مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد. این کابل ها با روکش های پی وی سی و LSZH قابل تولید است. این روکش می تواند آبی رنگ، نارنجی رنگ یا مشکی باشد. در ساختار این کابل ها از مواد اولیه با کیفیت و مس خالص 99.99% استفاده شده است. کابل شبکه Cat6 SFTP فرکانس بالایی دارد و تست فلوک را پشت سرگذاشته است. این محصول قابلیت شعله وری پایینی دارد.

کابل شبکه Cat6 UTP CCA

این کابل ها ویژگی هایی شبیه به کابل شبکه Cat6 UTP دارند. با این تفاوت که هادی آن ها سیم آلومینیوم با روکش مس است. این کابل ها فرکانس های بالا را پاسخگو هستند و تست فلوک را پشت سر گذاشته اند. کابل های کابل شبکه Cat6 UTP CCA همراه با سیم اتصال زمین ارائه می شود.

کابل شبکه Cat6 SFTP CCA

این کابل ها شبیه به کابل های شبکه Cat6 SFTP هستند با این تفاوت که هادی آن ها سیم آلومینیوم با روکش مس است.

کابل شبکه Cat6 FTP

این کابل ها در محیط های داخلی و خارجی ساختمان به کار گرفته می شوند. کابل شبکه Cat6 FTP به فویل مجهز شده است به همین دلیل در برابر نویز مقداری مقاومت از خود نشان می دهد. کابل های FTP رفسنجان با سه نوع روکش پی وی سی، روکش LSZH بدون هالوژن و روکش پلی اتیلن مشکی برای مصارف خارج ساختمان ارائه می شوند.

کابل شبکه Cat6 FTP CCA

این محصولات قابل استفاده در محیط داخل یا خارج ساختمان هستند. ساختار این کابل ها شبیه به کابل شبکه Cat6 FTP است. با این تفاوت که از سیم آلومینیوم با روکش مس به عنوان هادی استفاده شده است.

کابل شبکه Cat6 SFTP STRANDED

این کابل ها را می توان در محیط های داخلی و خارجی به کار برد. این محصولات مواد اولیه با کیفیتی دارند و انعطاف پذیری بالایی دارند. نصب کانکتور این محصولات آسان و فرکانس قابل پشتیبانی بالایی دارند. کابل شبکه Cat6 SFTP STRANDED تابیده شده با مس خالص 99.99% است.

کابل شبکه Cat6 UTP STRANDED

این کابل ها شبیه به کابل های Cat6 UTP هستند با این تفاوت که هادی آن ها تابیده شده با مس خالص 99.99% است.

معرفی شرکت رفسنجان

شرکت صنعتی رفسنجان در سال 1360 جهت تولید محصولات مربوط به صنعت کشاورزی تاسیس شد. این شرکت در ابتدا به کشاورزی پسته و تولید خوراک دام و طیور پرداخت. پس از سالیان طولانی، این شرکت به پروژه های نصب و راه اندازی مراکز تلفن خودکار روستایی راه پیدا کرد. در روستاهای دور و نزدیک شهرستان رفسنجان این شرکت توانست فعالیت های مخابراتی انجام دهد. در نتیجه اولین گام های حضور در صنعت مخابرات کشور برداشته شد. فعالیت این شرکت سبب توسعه سریع مراکز مخابراتی روستا رفسنجان شد. در نتیجه شرکت صنعتی رفسنجان در سال 1369 تصمیم گرفت به طور حرفه ای به صنعت مخابرات کشور پا بگذارد.

پس از این تصمیم کارخانه تولید کابل های مخابراتی مسی توسط شرکت رفسنجان تاسس شد. شرکت رفسنجان در سال 1372 توانست سالیانه بیش از 1000 تن سیم و کابل با کاربردهای مختلف به بازار عرضه کند. شرکت رفسنجان از سال 1380 تصمیم به تولید کابل فیبر نوری گرفت. کارخانه رفسنجان از به روزترین تکنولوژی ها و اتوماسیونی پیشرفته بهره برده است. به همین دلیل توانست سهم بزرگی از تولید کابل های فیبر نوری کشور را به خود اختصاص دهد. این شرکت در زمینه تولید کابل های مخابراتی و کابل شبکه توانسته شهرت زیادی به دست آورد. رفسنجان یکی از برترین تولیدکننده های انواع کابل شبکه در ایران است.

قیمت کابل شبکه رفسنجان

عواملی هم چون گروه کابل شبکه، نوع کابل، نوع عایق، Outdoor و یا Indoor بودن آن و دیگر موارد بر قیمت این کابل ها اثرگذار است. همچنین پیش از خرید کابل شبکه رفسنجان باید این نکات را مورد توجه قرار داد. با مراجعه به سایت راندنو می توانید با مرکز فروش کابل های شبکه و نمایندگی کابل شبکه رفسنجان به طور مستقیم در ارتباط باشید. راندنو مرجع مناسبی جهت مشاهده لیست قیمت کابل شبکه رفسنجان است.

خرید کابل شبکه رفسنجان

برای خرید کابل شبکه رفسنجان می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات کابل لن را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابل شبکه رفسنجان و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل لن را برای شما فراهم می سازد.

برند