ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : سیم و کابل رسانا   -  
 لوگوی رسانا

کابل رسانا در سال 1372 با هدف تولید بخشی از سیم و کابل مورد نیاز کشور تاسیس شد. از همان ابتدا متخصصین این شرکت در مدت کوتاهی موفق به دریافت نشان استاندارد ملی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شد. این شرکت به عنوان یکی از اصلی ترین فعالان صنعت سیم و کابل، به دنبال گسترش بازارهای داخلی و خارجی، تولیدات خود را با بهره گیری از فن آوری های نوین ارتقا بخشیده است. در پاییز 1391 بهره برداری از کارخانه جدید رسانا ضمن رعایت اصول HSE و به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات تولیدی به منظور افزایش ظرفیت تولید و تنوع محصولات و پاسخگویی بهتر به نیاز مشتریان، تاسیس گردید. 
صنایع رسانا با بهره گیری از تکنولوژی جدید قدم در راه تولید محصولات مختلفی مانند کابل فشار ضعیف، کابل کنترل ساده و شیلددار، کابل کواکسیال و ... گذاشته است. این شرکت از معدود تولید کنندگانی است که کابل های کنترل را با تعداد رشته بالا نیز تولید و به بازار عرضه می کند.

رسانا کابل

سلامت و امنیت محصولات تولیدی گام دیگری است در ارتقا دیدگاه شرکت نسبت به حصول معیارهای علمی و اصل مشتری مداری. این شرکت با دریافت اولین گواهینامه سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ISO 10002:2004، در صنعت سیم و کابل کشور و استقرار سیستم مدیریت یک پارچه با دریافت گواهی نامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO 900:2008، سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001-2014، سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی OHSAS  از موسسه DNV ، تاییدیه از شرکت های برقی منطقه ای و تاییدیه شرکت توانیر نیز حاصل شده است.

معرفی محصولات سیم و کابل رسانا

این محصولات دارای گواهی نامه هایی از جمله ISO و IMS نیز هستند.

سیم مفتولی و نیمه افشان رسانا

این نوع از سیم های رسانا دارای هادی از جنس مس آنیل شده کلاس 1 برای نوع مفتولی و کلاس 2 برای نوع نیمه افشان می باشد. این محصولات در دمای -30 تا +70 درجه کاربرد دارد و برای نصب ثابت به عنوان سیم رابط در در داکت های زمینی، ماشین آلات، تابلوهای فرمان و تجهیزات کنترلی به کار می روند. روی هادی ها با عایقی از جنس PVC نوع C پوشانده شده است که این امکان را به آن ها می دهد تا داخل لوله و زیر گچ بتوان از آن ها استفاده کرد.

سیم افشان رسانا

این سیم های افشان دارای عایق پی وی سی می باشند و جنس هادی درون این سیم ها مس آنیل شده کلاس 5 است. آن ها را می توان به صورت ثابت و قابل انعطاف استفاده کرد. در حالت ثابت از این سیم می توان در دمای -30 تا +70 درجه سانتی گراد استفاده کرد. در حالت قابل انعطاف دمای کارکرد این سیم ها بین -5 تا +70 درجه سانتی گراد است
این سیم ها در حالت نصب می توانند به عنوان سیم های رابط در داکت های زیرزمینی به کار روند. قرارگیری مستقیم روی سینی کابل ها و کانال ها مجازنیست ولی داخل لوله و زیر گچ می توان گذاشت.

کابل افشان رسانا

این نوع کابل ها بسیار متنوع هستندو در مدل های سبک، معمولی، کنترل و کنترل افشان شیلددار تولید و به بازار عرضه می شوند که هرکدام کاربرد مخصوص به خود را دارد و می توان از آن ها در مکان های مختلف استفاده کرد. این کابل ها به عنوان رابطبرای استفاده در وسایل الکتریکی، خانگی و ماشین آلات به کار می روند. توجه داشته باشید که این کابل ها در تماس مستقیم با قسمت های داغ و وسایل گرمایشی نباشند. از کابل های کنترل نیز در تابلوهای فرمان استفاده می شود.

کابل قدرت رسانا

کابل های قدرت در انواع تک رشته، چند رشته، هادی هم مرکز، چند رشته با عایق XLPE و کابل های آرموردار نیز اشاره کرد که هرکدام دارای ساختار لایه ای و سطح مقطع های مختلفی هستند. همانطور که از اسم آن ها پیداست کابل های مقاومی هستند و برای تامین برق در زیرزمین، داکت ها،تاسیسات داخل یاختمان، داخل آب و در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. جنس عایق این کابل ها آمیزه ای از پی وی سی نوع A است.

نمایندگی سیم و کابل رسانا

کاربران می توانند جهت اطلاع از نمایندگی های سیم و کابل رسانا در لاله زار و دیگر نقاط ایران به سایت راندنو مراجعه کنند و به صورت مستقیم با نمایندگان و مسئولان فروش کایل و سیم رسانا در ارتباط باشند و کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

لیست قیمت سیم و کابل رسانا

برای مشاهده سیم و کابل رسانا می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با فروشگاه ها و نمایندگی های عضور در این سایت در ارتباط باشید.

دسته‌بندی کالاها