ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :

سیل تک یکی از برترین شرکت‌های تولیدکننده سیم و کابل اعلام حریق در ایران است. این شرکت با رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی به تولید محصولات خود می‌پردازد. سسیم و کابل نسوز سیل تک دارای استاندارد ملی ISIRI1926-3 براساس استاندارد جهانی IEC 60245-3 است. بهره‌گیری از ماشین آلات حرفه‌ای و متخصصین باتجربه از دیگر مزیت‌های شرکت سیم و کابل سیل تک است.

محصولات شرکت سیل تک

  • سیم و کابل سیلیکونی: پرکاربردترین محصول شرکت سیل تک، سیم و کابل‌های نسوز و سیلیکونی است. این محصولات مقاومت شیمیایی و مقاومت دمایی بالایی دارند. به دلیل فاقد هالوژن بودن این محصولات، در صنایع ریلی، هوایی، نیروگاه‌ها، کارخانجات نوردسازی، ریخته‌گری و دیگر صنایع به کار گرفته می‌شوند. سیم‌های سیلیکونی بافت ابریشمی دارند و با دو نوع هادی افشان و مفتول ارائه می‌شوند. از خصوصیات سیم‌های سیلیکونی شرکت سیل تک می‌توان به مواردی همچون مقاومت مضاعف در برابر حرارت، مقاوم بودن در برابر نور خورشید، اسید، الکل، روغن و شرایط جوی مانند محیط سرد و خشک و کویری و محیط‌های شرجی با رطوبت بالا اشاره کرد. در ساختار این محصولات از عایق سیلیکون رابر (HTV) استفاده شده که که از پلیمری قابل انعطاف تشکیل شده است.
  • کابل اعلام حریق: از دیگر محصولات پرکاربرد شرکت سیل تک، کابل‌های اعلام حریق است. این کابل‌ها وظیه ارسال سیگنال‌های مربوط به آتش سوزی و حریق به سیستم کنترل مرکزی را برعهده دارند. کابل‌های اعلام حریق این شرکت در دو نوع شیلد دار و بدون شیلد به بازار عرضه می‌شوند. نوع شیلد دار کابل اعلام حریق سیل تک دوام و مقاومت بالایی دارد. به همین دلیل در شرایط محیطی سخت بهتر از این کابل استفاده شود.

کابل‌های سیل تک در سطح مقطع و تعداد رشته‌های 1.5*2، 1.5*3، 1*2، 1*3 و 4*3 به بازار عرضه می‌شود.

قیمت سیم و کابل سیل تک

قیمت کابل سیلیکونی سیل تک نسبت به کابل‌های وارداتی و دیگر برندها به صرفه‌تر است. سطح مقطع کابل، تعداد رشته، نوع هادی، جنس عایق و روکش از مواردی هستند که برروی قیمت کابل اثرگذار هستند.

خرید کابل سیل تک از راندنو

پیش از خرید سیم و کابل نسوز از برند سیل تک باید به مواردی همچون جنس هادی و نوع آن، تعداد رشته، سطح مقطع و دیگر موارد توجه کرد. در سایت راندنو امکان خرید سیم و کابل سیل تک وجود دارد. برای این کار می‌توانید پس از بررسی مشخصات فنی و مقایسه قیمت، فروشنده مورد نظر خود را انتخاب و سپس به خرید محصول اقدام کنید.

دسته‌بندی کالاها