ثبت فروشگاه

پیستوله کنیتکس پاش

پیستوله کنیتکس پاش یک وسیله جانبی برای رنگ کردن با استفاده از رنگ کنتیکس است. این پیستوله از بدنه و ماشه، مخزن برای نگهداری رنگ و یک نازل برای پاشیدن رنگ تشکیل شده است. کنیتکس پاش با توجه به نوع کاربرد انوع مختلفی دارد. جهت استعلام قیمت پیستوله کنیتکس پاش با مراجعه به سایت راندنو، می توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش پیستوله کنیتکس پاش هستید، می توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید پیستوله کنیتکس پاش اقدام نمایید.

پیستوله کنیتکس پاش

انواع پیستوله کنیتکس پاش

کنیتکس پاش به سه دسته تقسیم می شود:

اسپری سیفونی

مخزن رنگ آن در زیر پیستوله تعبیه شده است. همچنین هوا با سرعت زیادی از یک روزنه رد می شود و مکش انجام می شود.

اسپری تحت فشار

از اسپری تحت فشار برای رنگ های غلیظ استفاده می شود. کنیتکس پاش تحت فشار به دو دسته تقسیم می شود: 

 • مخزن متصل به پیستوله: مخزن به بدنه وصل است.
 • مخزن جدا از پیستوله: مخزن رنگ از تفنگ پیستوله جدا است.

سیستم رنگ پاشی ثقلی

از این وسیله برای رنگ کردن ماشین و چوب استفاده می شود. مخزن رنگ بر روی پیستوله تعبیه شده است. مخزن آن زاویه 45 درجه دارد که مناسب برای سطوح عمودی و افقی است. 

انواع پیستوله کنیتکس پاش

انواع کنیتکس پاش براساس منبع تغذیه

انواع کنیتکس پاش ها براساس منبع تغذیه به شرح زیر هستند:

پیستوله کنیتکس پاش برقی

کنیتکش پاش برقی به کمک جریان مستقیم برق کار مخلوط کردن رنگ و پاشیدن آن را انجام می دهد. این نوع کنیتکس پاش  برای کارهای خانگی کاربرد دارد. 

پیستوله کنیتکس پاش بادی

کنیتکس پاش بادی به کمک کمپرسور می تواند پاشیدن رنگ را انجام دهد. لازم به ذکر است که هر چقدر قدرت و توان کمپرسور بالاتر باشد، در کارهای بزرگ تری کاربرد دارد.

پیستوله کنیتکس پاش شارژی

عملکرد کنیتکس پاش شارژی مشابه با کنیتکس پاش برقی است با این تفاوت که نیروی مستقیم برق وجود ندارد و از طریق باتری پاشیدن رنگ را انجام می دهد. کنیتکس پاش شارژی برای کارهای بزرگ کاربردی ندارد و تنها مناسب کارهای کوچک است.

رنگ کنیتکس

کنیتکس (Kenitex) درواقع پوشش رنگی سلولوزی است که متشکل از پرلیت، پنبه نسوز و… است و از آن برای رنگ کردن سطوح استفاده می شود. رنگ کنیتکس بافتی نرم و پوششی دارد که از آن می توان بعنوان پوششی برای عایق شدن آب و حرارت استفاده کرد. در رنگ کنیتکس رزین وجود دارد بنابراین دارای خاصیت چسبندگی است. برای استفاده از رنگ کنیتکس نیاز به ابزاری مخصوصی مانند پیستوله کنیتکس پاش است.

رنگ کنیتکس

انواع رنگ کنیتکس

رنگ کنیتکس مبتنی بر حلال رنگ، انواع مختلفی دارد که هر یک کاربرد خاصی دارند.

روغنی

رنگ کنیتکس روغنی براساس حلال بنزین ساخته شده است که ضد آب است. از این نوع رنگ در نمای ساختمان استفاده می شود.

پلاستیک

رنگ کنیتکس پلاستیک ضد آب نیست و بدلیل خاصیت پلاستیک، زودتر خشک می شود. از این نوع رنگ در داخل ساختمان ها استفاده می شود.

اکلیریک

رنگ کنیتکس اکلیریک ترکیبی از رنگ کنتیکس روغنی و پلاستیک است که در مکان های داخلی و خارجی از آن استفاده می شود.

مزایای رنگ کنیتکس

 • قیمت مناسب
 • تنوع رنگ بالا
 • وزن پایین 
 • سرعت اجرایی بالا

معایب رنگ کنیتکس

 • عدم وجود عایق صوتی و حرارتی
 • اتلاف انرژی
 • اشتعال پذیری بالا
 • دوام و مقاومت پایین

معایب رنگ کنیتکس

نکات مهم درهنگام خرید پیستوله کنیتکس پاش

 1. قابلیت تنظیم فشار دستگاه
 2. ظرفیت و نوع مخزن
 3. وزن پیستوله
 4. نوع کاربرد
 5. نوع منبع تغذیه پیستوله کنیتکس پاش
 6. سایز نازل
 7. کیفیت 
 8. برند و شرکت تولیدکننده
 9. قیمت پیستوله

برترین برندهای پیستوله کنیتکس پاش

در حال حاضر برندهای مختلفی به تولید پیستوله کنیتکس پاش پرداخته اند که در ادامه به معرفی برترین آنها پرداخته می شود.

پیستوله کنیتکس پاش رونیکس

رونیکس یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید انواع ابزارآلات است که محصولات باکیفیتی را ارائه می کند. یکی از محصولات این برند پیستوله کنیتکس پاش است که مدل RH-6501 آن از محبوبیت بالایی برخوردار است. این نوع پیستوله کنیتکس پاش با وزن 1200 گرم دارای سه نازل 4، 6 و 8 میلی متری است.

از دیگر برندهای برتر پیستوله کنیتکس پاش می توان به پیستوله کنیتکس پاش هیوندای، پیستوله کنیتکس پاش ورتکس، پیستوله کنیتکس پاش زاناکو، پیستوله کنیتکس پاش کرون، پیستوله کنیتکس پاش آیرون مکس، پیستوله کنیتکس پاش پارس، پیستوله کنیتکس پاش سوماک، پیستوله کنیتکس پاش آئوریتا و ... اشاره کرد.

قیمت پیستوله کنیتکس پاش

پیستوله کنیتکس پاش براساس عواملی مانند ظرفیت و نوع مخزن، سایز نازل، جنس دسته، جنس بدنه، قابلیت تنظیم فشار دستگاه، نوع منبع تغذیه پیستوله کنیتکس پاش، نوع کاربرد، وزن پیستوله، برند و شرکت تولیدکننده و ... قیمت گذاری می شود. شما می توانید در سایت راندنو قیمت پیستوله کنیتکس پاش سایتا، قیمت پیستوله کنیتکس پاش نوا و قیمت سایر پیستوله کنیتکس پاش ها از برندهای معتبر و باکیفیت را مشاهده و مقایسه کنید تا بهترین پیستوله کنیتکس پاش را انتخاب نمایید.

خرید پیستوله کنیتکس پاش

برای خرید پیستوله کنیتکس پاش می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پیستوله کنیتکس پاش و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند