ثبت فروشگاه

ریل کابینت یا ریل کشو یکی از پرکاربرد‌ترین اتصالاتی است که برای باز و بسته کردن کشو و درب کابینت استفاده می‌شود. انواع ریل برای حرکت آسان‌تر درب‌ها، کشو‌ها و کمد‌ها کاربرد دارند. در گذشته کشو‌ها و کمد‌ها به کمک زهوار چوبی و شیاری که بر روی بدنه کشو وجود داشت، باز و بسته می‌شدند. زهوار‌ها فضای زیادی را اشغال می‌کردند و پس از مدتی دچار آسیب می‌شدند. در نتیجه افتادن کشو را در پی داشتند و موجب آسیب به کمد و کشوها می‌شدند. در مقابل، ریل‌ها در امتداد دیوار حرکت می‌کنند و به فضای زیادی برای حرکت نیاز ندارند.  

ریل کشو و کابینت در انواع مختلفی ساخته می‌شود. یکی از مدل‌های رایج این یراق، ریل ساده است که خود در دو نوع ریل سفید و ریل ساچمه‌ای در بازار موجود است. استفاده از مدل ساده برای انواع کمد، کشو و کابینت به کار می‌رود. این ریل روی بدنه کشو نصب می‌شود و به صورت روان حرکت می‌کند. از دیگر مدل‌های ریل کشو می‌توان به ریل مخفی اشاره کرد. ریل‌های مخفی معمولاً برای ایجاد ظاهری زیبا و عدم نمایش ریل استفاده می‌شوند. ریل بدنه دار نمونه دیگری از انواع ریل‌ها است که برای کابینت‌ها مناسب هستند. این ریل در دو طرف بدنه کشو قرار می‌گیرد و از دوام بالایی نیز برخوردار است.

ریل تبدیل بر روی انواع میز‌هایی که فضای کمی اشغال می‌کنند، بخش پایین کشو و کابینت نصب می‌شود. این ریل فضای بیشتری در اختیار کاربر قرار می‌دهد. یکی از نمونه‌های این نوع ریل، ریل میز کامپیوتر است. ریل ساچمه‌ای یا تلسکوپی نوع دیگری از این یراق است که دوام و استحکام بالایی دارد و از آهن ساخته می‌شود. همچنین این ریل دارای ضامنی است که داخل ریل ساچمه و در انتهای آن قرار می‌گیرد که از بیرون آمدن کشو جلوگیری می‌کند.

در راندنو امکان مشاهده لیست بهترین مارک ریل کشو ساچمه ای برای کاربران فراهم شده است. توجه نمایید در حال حاضر ریل‌هایی با تکنولوژی جدید وجود دارند که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته شده است:

  • ریل تاندم: این نوع ریل جزء ریل‌های جدید بوده و برای کشو‌های سنگین مناسب است. به همین دلیل به این محصول ریل کشو سنگین نیز گفته می‌شود. ریل کابینت سنگین به آرام بند مجهز شده است. بنابراین کشو با هر سرعت و فشاری بسته می‌شود و فشاری بر ریل وارد نمی‌شود.
  • ریل لگرا: این ریل در سه ارتفاع کوتاه، بلند و متوسط در بازار وجود دارد. ریل لگرا مدرن‌ترین ریل موجود در بازار است و قدرت تاچ بالایی دارد. این ریل از طراحی و ساختار بسیار زیبایی برخوردار است.  
  • ریل تاندم باکس: این نوع ریل هیچ محدودیتی برای ابعاد مختلف کشو ندارد و تنها با لمس باز و بسته می‌شود. این ریل کابینت آرام بند حداکثر توانایی تحمل وزن آن 50 کیلوگرم است. دو پمپ در انتهای این ریل قرار دارد که نقش ترمزگیر را ایفا می‌کنند و شتاب وسیله را به هنگام بسته شدن کاهش می‌دهند.

لازم به ذکر است انواع ریل کابینت و کشو براساس سایز نیز از یکدیگر متمایز می‌شوند. ریل کابینت 50 سانتی و 45 سانتی از پرمصرف‌ترین این تجهیزات به شمار می‌آیند.

قیمت ریل کابینت

قیمت ریل کشو کابینت براساس عواملی مانند وزن ریل کابینت، سایز ریل، نوع ریل، جنس ریل، برند و شرکت تولیدکننده قیمت‌گذاری می‌شود. ریل کابینت آرت از بهترین تولیدکنندگانی است که نام آن در لیست بهترین ریل کابینت قرار می‌گیرد.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست قیمت ریل کشو 30 سانتی و دیگر سایزهای این محصول را مشاهده نمایید.

خرید ریل کابینت از راندنو

پیش از خرید انواع ریل کمد دیواری و کابینت بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • سایز ریل
  • توجه به حداکثر وزن قابل تحمل ریل
  • وزن و جنس ریل کشو کابینت
  • نوع ریل
  • برند یا شرکت تولیدکننده
  • توجه به قیمت ریل کشو یا کابینت

برای خرید ریل کابینت فلزی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ریل کابینت سنگین و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد. در سایت راندنو امکان مشاهده لیست مراکز و محل فروش ریل دراور نیز وجود دارد.

لیست مقایسه

برند


نوع