ثبت فروشگاه

مانیتور نوبت دهی

مانیتور نوبت دهی امروزه از جایگاه ویژه ای برخوردار است. برای مراکزی که تعداد ارباب رجوع بالایی دارند بسیار مفید و کاربردی هستند. استفاده از این ابزار کیفیت و سرعت کارها را بالاتر می برد. برای مشاهده لیست قیمت مانیتور نوبت دهی و خرید مانیتور نوبت دهی بدون واسطه می توانید به سایت راندنو مراجعه نماید.

مانیتور نوبت دهی

مانیتور نوبت دهی چیست

مانیتور نوبت دهی سیستمی برای نوبت دهی بی سیم است که میتوان آن را در بانک، رستوران، فست فود، مراکز خرید و دیگر موارد مورد استفاده قرار داد.

مزایای مانیتور نوبت دهی

  • قابلیت گفتار و نوشتار به دو زبان فارسی و لاتین 
  • ارتباط فراخوان مشتری با اسپیکر و آمپلی فایر به صورت بی سیم
  • دارای 5 زنگ مختلف قبل اعلام شماره
  • اعلام شماره از 1 تا 999
  • نمایش شماره اعلام شده قبلی به صورت چشمک زن
  • قابلیت قطع صدای موسیقی و اعلام شماره به صورت خودکار
  • صدای قابل تنظیم از طریق داستگاه فرخوان
  • قرار دادن استندبای مانیتور و فراخوان برای افزایش طول عمر دستگاه 
  • می توان مانیتور را به صورت همزمان کانال های فرستنده را به صورت همزمان رو چند دستگاه قرار داد

مزایا مانیتور نوبت دهی

بهترین برند مانیتور نوبت دهی

شرکت های بسیاری به تولید این محصول کاربردی پرداخته اند. در ادامه یکی از بهترین برند های مانیتور نوبت دهی را معرفی می کنیم.

مانیتور نوبت دهی آریا

این شرکت در تولید و عرضه  پیجر و مانیتور های نوبت دهی بسیار موفق بوده است. این برند با عرضه محصولات با کیفیت و مرغوب توانسته مشتریان بسیاری را جذب خود کند. مانیتور نوبت دهی بیسیم آریا این امکان را به شما می دهد که صف های خدماتی خود را مدیریت و بی نیاز به نصب و کابل کشی برای سازمان و صنف کاری خود ایجاد بفرمایید.

 از دیگر برندهای تولید کننده مانیتور نوبت دهی می توان به سیسکال و Solt اشاره نمود.

قیمت مانیتور نوبت دهی

قیمت مانیتور نوبت دهی به عوامل مختلفی همچون برند، کارایی آن و دیگر موارد بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت مانیتور نوبت دهی سون سگمنت از مانیتور نوبت دهی ال ای دی کمتر است. 

خرید مانیتور نوبت دهی

برای خرید مانیتور نوبت دهی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات مانیتور نوبت دهی را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت مانیتور نوبت دهی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می سازد. 

لیست مقایسه

برند


تعداد رقم قابل نمایش