ثبت فروشگاه

ابزار چند کاره

ابزار چند کاره یا همه کاره  مجموعه ای از ابزار های مختلف است که  در هرکارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.این ابزار به صورت دستی، برقی، شارژی تولید می شود. ابزار چندکاره دارای قدرت و کارایی های متفاوتی می باشد که در هر برندی متفاوت است. این ابزار را می توان در بسیاری از مشاغل استفاده کرد که دلیل این امر طیف گسترده ای از فعالیت های این ابزار می باشد. ابزار چند کاره در کارگاه های نجاری، کارگاه آهنگری، کارگاه رنگ کاری، معماری و.. نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به طور کامل تر ابزار همه کاره را برسی می کنیم. این ابزار دستگاهی است که نیاز به ابزار های مختلف را کاهش می دهد و باعث سهولت در انجام کارها می شود. این دستگاه قادر است برش، تراشکاری، سمباده زنی، را انجام دهد. در نوع برقی این دستگاه باید به ولتاژ و آمپر توجه کرد همچنین در مدل شارژی باید باطری مناسب و دارای عمر مفید بالا باشد، همچنین بتوان از باطری دستگاه های دیگر در صورت خرابی باطری خود دستگاه استفاده کرد. تعداد نوسان یا سرعت نوسان دستگاه برای برش و سایش از اهمیت بالایی برخوردار است.

قیمت ابزار چند کاره:

قیمت این ابزار با توجه به قابلیت ها و تعداد کیت های موجود و برند متغیر می باشد.سایت راندنو همواره در تلاش است تا با شناسایی عاملین و نمایندگان فروش محصولات مختلف، آنها را جهت خرید آسان و راحت به خریدران معرفی نماید. از بهترین و پر طرفدار ترین برند های ابزار چند کاره و کیت ابزار می توان به برند آاگ، بوش و ماکیتا می توان اشاره کرد. کاربران می توانند در سایت راندنو، ویترین بیش از هزاران کالای فروشندگان را مشاهده کرده و با آنها به صورت مستقیم تماس برقرار نمایند.

کیت ابزار دستی چیست؟

این ابزار دارای مجموعه ای از ابزار های مختلف در یک پک می باشد که می تواند شامل جعبه ابزار، ست پیچ گوشتی ضد ضربه، کاتر فلزی، متر، انبر قفلی، انبر دست، سیم چین، دم باریک و آچار فرانسه و ابزار دیگه می باشد. از بهترین کیت ابزار های موجود در بازار می توان به کیت ابزار آ ا گ، توسن، نووا اشاره کرد. به طور مثال کیت ابزار آ ا گ شامل دستگاه بتن کن، مینی فرز، مته چهار شیار می باشد. 

انواع ابزار همه کاره  

آچار همه کاره: نوعی از ابزار های همه کاره است که سری آن دارای سوزن های متنوعی است که می توان به وسیله آن سری آچار را به انواع پیچ و مهره  متصل کرد. آچار همه کاره می تواند انواع پیچ و مهره های شش ضلعی، چهار ضلعی، آلن و قلابی را باز و بسته کند و شامل دسته ارگونومیک، رابط، سوزن های داخلی، وزن مناسب و کاور پلاستیکی می باشد.

فرز همه کاره: این فرز توانایی انجام سنباده زنی، کاردک زنی و تراش کاری را دارد و داری اهرم تعویض است. از این وسیله می توان در بریدن آهن هم استفاده نمود.

نکاتی که هنگام خرید ابزار همه کاره باید به آن توجه کرد: 

وزن دستگاه: هرچه وزن دستگاه بیشتر باشد  حمل و نقل آن و  نگهداری از دستگاه سخت تر می باشد.

چراغ ال ای دی: در مکان های تنگ و تاریک وجود چراغ یک مزیت به شمار می رود و باعث دید بهتر و سهولت در انجام کارها می شود.

باطری: کیفیت باطری از مهم ترین عوامل می باشد بهتر است دستگاه بتواند از سایر باطری های دستگاه های دیگر استفاده نماید تا بتوان به عنوان باطری یدک از آن استفاده کرد از باکیفیت ترین باطری های موجود در بازار برند بوش و آ ا گ می باشد.

کلید دیمر: کلید دیمر باعث بهبود کنترل لرزش دستگاه می شود. این کلید بر روی تمامی دستگاه های موجود در بازار وجود ندارد و گاها به صورت سفارشی می باشد.

دسته کمکی: وجود دسته کمکی باعث تسلط بهتر هنگام کار می شود ولی وجود آن ضروری نیست.

 

لیست مقایسه

برند