ثبت فروشگاه

غلطک کابینت

غلطک کابینت یکی از انواع یراق آلات است که برای قفل کردن درب‌ها ازجمله کابینت استفاده می‌شود. به اصطلاح با استفاده از غلطک کابینتی می‌توانید انواع درب‌ها را چفت کنید. استفاده از این تجهیزات از گذشته تاکنون بسیار رایج بوده است. همچنین نصب آسان و کاربری ساده‌ای دارند. جهت اطلاع از قیمت غلطک کابینت فلزی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید. راندنو امکان خرید غلطک کابینت به صورت مستقیم از فروشندگان را برای شما فراهم نموده است.

عملکرد غلطک‌ها به گونه‌ای است که با کشیدن درب باز می‌شوند و با هل دادن آن بسته می‌شوند. این محصول از دو قسمت غلطک و یک قطعه گیره فلزی که میان غلطک‌ها قرار می‌گیرد، ساخته شده است. در صورت بسته شدن درب، این فلز میان دو غلطک قرار می‌گیرد و در آنجا چفت می‌شود یا به اصطلاح گیر می‌کند. در صورت باز شدن در نیز این فلز از میان غلطک‌ها خارج می‌شود و موجب آسان باز شدن درب می‌شود.

همانطور که از نام این این تجهیزات مشخص است، برای درب‌های داخلی مانند کابینت‌ها که وزن سبکی دارند، مناسب هستند. به طور کلی از این غلطک‌ها برای درب‌هایی استفاده می‌شود که قفل ندارند و مداوم استفاده نمی‌شوند. همچنین می‌توان گفت برای بسته شدن درب مکان‌های ذخیره‌سازی که رفت و آمد به آن‌ها کم است نیز گزینه مناسبی به شمار می‌آیند. این غلطک‌ها براساس اندازه، جنس و تحمل وزنی که دارند در انواع مختلفی تولید می‌شوند. امروزه استفاده از این یراق آلات برای کابینت‌هایی که درب آن‌ها به صورت ریلی است نیز استفاده می‌شود.

انواع غلطک کابینت معمولاً با استفاده از دو مواد مشخص پلاستیک و فلز تولید می‌شوند. نمونه‌های پلاستیکی نسبت به مدل‌های فلزی کیفیت پایین‌تری دارند. همچنین نمونه‌های فلزی از مقاومت بالاتری برخوردار هستند و محبوبیت بیشتری در میان مصرف‌کنندگان دارند. انواع غلطک درب کابینت از مزایای خاصی برخوردار هستند که شامل برخورداری از نصب آسان، برخورداری از قیمت مقرون به صرفه، عدم نیاز به روشی خاص برای باز و بسته کردن درب‌ها و مناسب برای انجام پروژه‌های DIY می‌شود.

قیمت غلطک کابینت

قیمت این غلطک‌ها براساس اندازه و نوع متریال‌های به کار رفته در ساختار آن‌ها متغیر است. همچنین تولیدکننده این یراق آلات از دیگر پارامتر‌هایی است که بر قیمت این محصولات تأثیر می‌گذارد.

خرید غلطک کابینت از راندنو

تهیه این یراق آلات به پارامتر‌های خاصی نیاز ندارد و تنها کافی است براساس سایز درب کابینت مناسب‌ترین نوع آن را انتخاب کنید. توجه به جنس غلطک از مهم‌ترین عوامل مهم در انتخاب این محصول است. همانطور که می‌دانید غلطک پلاستیکی نسبت به غلطک‌های فلزی کیفیت پایین‌تری دارد. درنتیجه پیشنهاد ما به شما تهیه غلطکی است که از کیفیت مطلوب برخوردار باشد. همچنین توجه به تحمل وزن این تجهیزات، از دیگر عوامل مهم انتخاب آن‌ها به شمار می‌آید.

برای خرید غلطک درب کابینت فلزی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت غلطک و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


جنس