ثبت فروشگاه

لوازم جانبی بیسیم

لوازم جانبی بیسیم شامل ابزارهایی همچون هندزفری، شارژر، میکروفن، آنتن، باطری، کیف و گیره بیسیم می شوند. امروزه برند های بسیاری به طراحی و تولید بیسیم پرداخته اند، این وسیله در مدل های متنوعی به بازار عرضه می شود. یک سری لوازم جانبی هستند که بیسیم ها به آن ها نیاز دارند، برای مثال شارژر، باطری، آنتن از این موارد هستند.

لوازم جانبی بیسیم

لوازم جانبی بیسیم چیست

مجموعه تجهیزاتی که برای استفاده از بیسیم استفاده می شوند که برخی از آن ها ضروری (شارژر، باتری، آنتن) هستند که بیسیم بدون این تجهیزات غیر قابل استفاده می شود و برخی غیر ضروری (کیف، هندزفری، گیره، میکروفن) هستند و فقط جنبه محافظتی و تزئینی دارند.

انواع لوازم جانبی بیسیم

بیسیم ها دارای لوازم جانبی مختلفی هستند که هر کدام کارای و کاربرد خاص خودش را دارد. برخی از این لوازم جانبی کاربردی و برخی جنبه تزینی دارند.

هندزفری بیسیم

هندزفری یکی از لوازم جانبی است که می توان آن را به بیسیم خود وصل کرد و با مقر فرماندهی و یا بیسیمی دیگر ارتباط برقرار کرد.

شارژر بیسیم

پایه بیسیم یک لوازم جانبی دیگر است که نداشتن آن باعث می شود درهنگام تمام شدن باطری بیسیم خاموش شود و دیگر کار نکند. تا شارژ مجدد دستگاه غیر قابل استفاده می شود.

آنتن بیسیم

آنتن قسمت مهم در گیرنده بیسیم ها هستند. این آنتن ها در تنوع بالا و سایز های مختلف به بازار عرضه می شوند. 

باتری بیسیم

نسل قدیمی تر بیسیم ها از نوع باتری خور هستند. باتری بیسیم ها در ولتاژهای مختلف به بازار عرضه می شوند.

گیره بیسیم

برای اتصال بیسیم به کمربند و شلوار از گیره بیسیم استفاده می شود. با استفاده از گیره به راحتی بیسیم خود را به شلوارتان آویزان می کنید.

کیف بیسیم

کیف بیسیم برای محافظت از بیسیم استفاده می شود. کیف بیسیم از مقاومت بالا تولید می شوند و در رنگ بندی و مدل های مختلف مناسب با بیسیم شما در بازار موجود است.

کیف بیسیم

برند های لوازم جانبی بیسیم

شرکت های بسیاری به تولید محصولات جانبی بیسیم پرداخته اند. 

شرکت طنین

شرکت طنین تولید کننده بیسیم و لوازم جانبی بیسیم است. این شرکت با تولید محصولات با کیفیت توانسته است خریداران بسیاری را جذب کند.

از دیگر برند ها می توان به شرکت ماهل تل اشاره کرد.

قیمت لوازم جانبی بیسیم

قیمت لوازم جانبی بیسیم به عوامل مختلفی همچون برند، کیفیت و دیگر موارد بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت کیف بیسیم از باتری بیسیم کمتر است. 

خرید لوازم جانبی بیسیم

برای لوازم جانبی بیسیم می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات لوازم جانبی بیسیم را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم جانبی بیسیم و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند