ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها :
 لوگوی مسین

مسین

شرکت کابل مسین با بیش از 25 سال سابقه در زمینه تولید انواع سیم و کابل فعالیت می کند. این شرکت یکی از اصلی ترین واردکنندگان و توزیع کنندگان آلومینیوم و مس در کشور است. کارخانه کابل مسین در کرج واقع شده است. این مجموعه دارای آزمایشگاه بسیار پیشرفته ای است و در سال 1395 به عنوان واحد نمونه استان در صنعت سیم و کابل انتخاب شده است.

شرکت سیم و کابل مسین از بهترین کارشناسان و متخصصان بهره برده است. در این کارخانه از به روزترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی استفاده شده است. محصولات این شرکت پیش از ارائه به بازار مورد تست و ارزیابی قرار می گیرد.

در حال حاضر این کارخانه سیم و کابل ظرفیت تولید بیش از 9000 تن مس و آلومینیوم را دارد و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کابل در ایران به حساب می آید. این شرکت موفق به اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO 17025 – ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 45001 و نیز گواهینامه کیفیت اتحادیه اروپا (CE)  شده است.

سیم و کابل مسین محصولات بسیار متنوعی به بازار عرضه می کند. کابل های این کارخانه در دو جنس مسی و آلومینیومی به بازار عرضه می شوند. در حال حاضر خط تولید کارخانه مسین شامل تولید محصولاتی هم چون کابل جوش، کابل های آرموردار، انواع کابل برق، ابزار دقیق، ضد حریق، کابل های تک و چند رشته، آلومینیومی، خودنگهدار و ... می شود.

کابل افشان

این کابل ها در انواع گوناگون و با سطح مقطع های مختلف به بازار عرضه می شوند. این کابل ها در دو نوع فشار ضعیف و فشار قوی تولید می شوند. کابل های افشان دارای عایق و روکشی از جنس PVC هستند. این محصولات از انعطاف پذیری بسیار زیادی برخوردار هستند و در تمامی مکان ها جهت انتقال و توزیع برق مورد استفاده قرار می گیرند.

این محصولات دارای 2 رشته و یا 3 رشته هستند اما سطح مقطع آن ها بسیار متنوع است. طبق سفارش مشتری کابل های افشان مسین تا سطح مقطع 240 و یا 120 میلی متر مربع نیز تولید می شود.

کابل های مفتولی و نیمه افشان 

این محصولات نیز همانند سایر کابل های این شرکت روکش هایی از جنس پی وی سی دارند و مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می شوند. این محصولات می توانند 2 رشته، 3 رشته، 4 رشته و یا 5 رشته باشند و سطح مقطع آن ها بسیار متنوع است. این کابل ها به زره هایی از جنس فولاد مجهز شده اند که مقاومت آن ها را افزایش می دهد. 

کابل قدرت

این کابل ها می توانند تک رشته و یا چند رشته باشند و هادی هایی از نوع مسی و آلومینیومی داشته باشند. نوعی از کابل های قدرت هستند که به شیلد و زره مجهز شده اند. این زره از کابل در برابر فشار و ضربه محافظت می کند. عایق این محصولات از نوع پی وی سی است. این کابل ها می توانند 1، 2، 3، 4 و 5 رشته باشند. کابل های قدرت تک رشته این شرکت اغلب در مصارف روشنایی کاربرد دارند.

نوعی از کابل های قدرت این شرکت به همراه زره ارائه می شوند. این کابل ها تک رشته مسی و یا آلومینیومی هستند و در رشته های بالاتر نیز تولید می شوند که به کمک زره مسلح شده اند. این محصولات عایق های XLPE و روکش های PVC دارند. کابل های دو، سه و چهار رشته مسلح مسین، دارای آرمورهایی از نوع سیم فولادی هستند.

کابل کنترل

این شرکت در زمینه تولید کابل های کنترل تبحر زیادی دارد. کیفیت کابل مسین بسیار زیاد است. کابل های کنترل این شرکت دارای هادی های مسی با خاصیت افشان هستند. کابل های کنترل شرکت مسین در دو نوع معمولی و شیلددار عرضه می شوند. کابل های کنترل بدون شیلد با روکش PVC عرضه شده اند و برای سطح ولتاژ 300 الی 500 ولت مناسب هستند. این کابل ها مطابق با استانداردهای بین المللی تولید شده اند. این کابل ها در سطح مقطع ها و تعداد رشته های گوناگون ارائه می شوند.

کابل های کنترل شیلددار این شرکت زره هایی از جنس مس بافته شده دارند که مقاومت کابل ها را افزایش و میزان دریافت نویز آن ها را کاهش می دهد. این کابل ها نیز مطابق با استانداردهای ملی تولید می شوند. در سطح ولتاژی 300 تا 500 ولت می توان از این محصولات استفاده کرد. روکش نهایی این کابل ها از جنس PVC است.

کابل با هادی هم مرکز (Concentric)

کابل های زرهی با هادی هم مرکز از دیگر محصولات این شرکت هستند. این کابل ها دارای حفاظت الکتریکی و مکانیکی بسیار زیادی هستند و اغلب در تابلوهای توزیع برق، نیروگاه ها و ... از آن ها استفاده می شود. روکش این کابل ها پی وی سی است و استانداردهای تولید در این کابل رعایت شده است. این محصولات می توانند 2 رشته و یا 3 رشته باشند و سطح مقطع های گسترده ای را پوشش دهند. 

کابل جوش

کابل جوشکاری مسین از هادی های مسی و آنیل شده ساخته شده است و عایق آن آمیزه ای از TPR است که استانداردهای تولید را رعایت کرده است. از این محصول در جوشکاری با قوس الکتریکی استفاده می شود. حداکثر قطر رشته های هادی این کابل ها 0.21 میلی متر مربع است. این کابل ها تنها برای جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرند و ولتاژ نامی برای آن ها در نظر گرفته نشده است.

کابل ابزار دقیق

این کابل ها به صورت تک زوج و یا چند زوج ارائه می شوند و عایق آن ها از نوع پلی اتیلن است. شیلد نهایی و روکش این محصولات از نوع پی وی سی است که کیفیت زیادی را برای کابل فراهم می کند. این کابل ها در سطح مقطع های 0.5، 0.75، 1 و 1.5 میلی متر مربع عرضه می شوند. 

کابل خودنگهدار

این کابل ها دارای هادی هایی از نوع آلومینیوم هستند و برای ولتاژهای 0.6/1 کیلو ولت مناسب هستند. کابل آلومینیومی خودنگهدار مسین از تنوع زیادی برخوردار است. یک نوع از این کابل های خودنگهدار 5 سیمه است و به اصطلاح از 5 رشته تشکیل شده است. این کابل ها دارای عایق های XLPE هستند. کابل های 6 سیمه این شرکت نیز عایق هایی از همین جنس دارند. کابل های خودنگهدار فشارضعیف 3 و 4 سیمه نیز با عایق ABC و یا XLPE ساخته می شوند. 

سیم های افشان

این سیم ها اغلب در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند و از انعطاف پذیری زیادی برخوردار هستند. روکش این محصولات از نوع PVC است و برای ولتاژ های 300 الی 500 ولت مناسب است. این محصولات مطابق با استانداردهای ملی ایران تولید می شوند. نوع دیگری از سیم های افشان ساخت همین شرکت به بازار عرضه می شوند که در ولتاژ های بالاتر مانند 450 الی 750 ولت نیز می توان از آن ها استفاده کرد. سیم افشان مسین را می توان در سطح مقطع های 0.5، 0.75، 1، ... ، 185 و 240 خریداری کرد.

سیم های نیمه افشان

سیم های نیمه افشان این شرکت دارای عایق PVC هسند و برای ولتاژ ها 450 الی 750 ولت مناسب هستند. این محصولات مطابق با استاندارد ملی ایران یعنی ISIRI (607) 01 تولید شده اند. این محصولات کیفیت بالایی دارند و دارای سطح مقطع های 1.5، 2.5، 4، 6 و 10 هستند.

سیم های مفتولی

این سیم ها اغلب کاربردهای ساختمانی دارند و انعطاف پذیری آن ها بسیار کمتر از سیم های افشان و نیمه افشان است. عایق این محصولات نیز همانند سیم های نیمه افشان از PVC ساخته شده است. در سطح ولتاژی 450 ولت الی 750 ولت از این سیم ها استفاده می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این سیم ها این است که مطابق با استاندارد ملی ایران ISIRI (607)01  H07V-U,H07-R تولید و عرضه می شود. سیم های مفتولی این شرکت را می توانید از سطح مقطع های 1.5، 2.5، 4، ... ، 240 و 300 میلی متر مربع تهیه کنید.

نمایندگی کابل مسین

کاربران می توانند جهت برقراری ارتباط با نماینده کابل مسین لاله زار تهران و دیگر نقاط ایران به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگی فروش کابل مسین در ارتباط باشند.

لیست قیمت کابل مسین

برای مشاهده قیمت سیم و کابل مسین، می توانید با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در سایت راندنو در ارتباط باشید و کالای خود را بدون واسطه از نمایندگی های سیم و کابل خریداری کنید.

دسته‌بندی کالاها