ثبت فروشگاه
 لوگوی پارس شهاب

پارس شهاب

شرکت پارس شهاب یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع لامپ در ایران است و در سال 1348 در رشت تاسیس شده است. این شرکت بیش از 50 سال سابقه در زمینه تولید دارد. خط تولید این کارخانه در ابتدا تنها به تولید لامپ های حبابی فلورسنت و رشته ای اختصاص داشت و پس از چندین سال محصولات پارس شهاب توسعه یافت و شرکت پارس شهاب توشه جهت تولید انواع لامپ های گازی، هالوژنی، رشته ای و ... تاسیس شد.

از سال 1385 به بعد، این شرکت به تولید انواع لامپ های کم مصرف، ال ای دی و ... پرداخت. در حال حاضر این شرکت در تلاش است تا بتواند تجهیزات هوشمند و بی سیم با قابلیت کنترل از راه دور تولید کند.

این شرکت به ارائه خدماتی هم چون ارائع راهکار های طراحی نوپردازی، ارائه راهکارهای فروش تجهیزات روشنایی، طراحی سامانه های روشنایی هوشمند، خدمت آزمایشگاهی، ارائه راهکارهای مدیریت انرژی و ... نیز می پردازد.

محصولات شرکت پارس شهاب، براساس استانداردهایی هم چون RoHS، ISO14001، ISO 9001 و استاندارد ملی ایران تولید می شود.

لامپ ال ای دی پارس شهاب

لامپ LED پارس شهاب دارای تنواع بسیار بالایی است و در مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود.

 1. لامپ ال ای دی حبابی: این لامپ ها در توان های 9، 12، 15 و 20 به بازار عرضه می شوند. سرپیچ لامپ های حبابی این شرکت از نوع E27 است. برخی از لامپ های حبابی با تکنولوژی SMD به بازار عرضه می شوند.
 2. لامپ ال ای دی گرد (کروی): این محصولات در توان های 25، 30، 50، 60 و 70 وات عرضه می شوند و دو نوع سرپیچ E27 و E40 دارند. تکنولوژی ساخت آن ها ال ای دی و یا SMD است.
 3. لامپ LED استوانه ای: این لامپ ها در دو رنگ آفتابی و مهتابی قابل ارائه هستند. اغلب در فروشگاه ها، سوله ها، انبارها و ... از این محصولات استفاده می شود. لامپ استوانه ای پارس شهاب در توان های 25، 20، ... ، 90 وات به بازار عرضه می شود. این محصولات از دو سرپیچ E27 و E40 پشتیبانی می کند.
 4. لامپ LED سفینه ای (قارچی): این محصولات نور را در تمامی جهات بازتاب می دهند و در توان های 30، 40 و 50 وات عرضه می شوند. سرپیچ این لامپ ها از نوع E27 است و برای مکان هایی هم چون ورودی فروشگاه ها، حیاط ها و ... گزینه مناسبی است.
 5. لامپ ال ای دی فیلامنتی: در حال حاضر لامپ های ال ای دی و فیلامنی 8 وات توسط این شرکت به بازار عرضه می شوند. ای محصول سرپیج E27 دارد و می تواند به راحتی جایگزین لامپ 75 وات التهابی شود. لامپ فیلامنتی این شرکت در رنگ های آفتابی و مهتابی قابل ارائه است.
 6. لامپ اولیور: این لامپ ها دارای ظاهر منحصر به فردی هستند و با تکنولوژی SMD به بازار عرضه می شوند. لامپ های اولیور توان هایی معادل 60 و 80 دارند و می توانند نور بسیار زیادی از خود منتضر کنند. در دو نوع سرپیچ E27 و E40 به بازار عرضه می شوند.
 7. لامپ مدل گلسا: لامپ پارس شهاب مدل گلسا دارای ظاهری شبیه به گل هستند و در دو مدل توان 40 و 70 وات عرضه می شود. ین محصولات دارای سریچ هایی از نوع E27 هستند و یا تکنوبوژی اس ام دی عرضه شده اند. از لامپ های گلسا می توان برای روشنایی عمومی در محیط های تحاری و اداری استفاده کرد.
 8. لامپ شمعی: این مدل از لامپ های پارس شهاب جهت استفاده در لوسترها، آباژورها و ... به بازار عرضه شده است. این لامپ ها در توان های 3، 4، 6 و 7 وات ارائه می شود. سرپیچ این محصولات E14 است و در انواع شمعی و اشکی ساخته می شوند. بدنه این محصولات می تواند مات و یا شفاف باشد. از تکنولوژی SMD در ساخت این محصولات استفاده شده است.
 9. لامپ ال ای دی هالوژنی: لامپ های هالوژنی این شرکت به همراه سوکت GU10 به بازار عرضه می شود و از تکنولوژی COB و SMD در ساخت آن ها استفاده شده است. این محصولات توان هایی معادل 6 وات دارند و در دو رنگ آفتابی و مهتابی قابل ارائه هستند. این لامپ ها را می توانید از نمایندگی فروش لامپ پارس شهاب خریداری کنید.
 10. لامپ LED خطی: در ساخت این لامپ ها از تکنولوژی ال ای دی و فلورسنت استفاده شده است. ظاهری این محصولات شبیه به لامپ مهتابی و اف پی ال است. در رنگ نورهای آفتابی، هتابی و صدفی می توان این محصول را خریداری کرد. ین گونه از لامپ های پارس شهاب در توان های 9، 16، 18 و 22 وات عرضه می شود. سرپیچ این محصولات می تواند G13 و 2G11 باشد.

لامپ ال ای دی تزئینی

این لامپ ها ظاهر منحصر به فردی دارند و در انواع زیر عرضه می شوند.

 • لامپ ال ای دی رنگی: این لامپ ها دارای توان های 1 و 9 واتی هستند و حباب آن ها رنگ های منحصر به فردی دارند.
 • لامپ ادیسونی: این لامپ ها اغلب جنبه تزئینی دارند و در دکور رستوان ها، کافه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند. این لامپ ها توانی معادل 5 وات دارند و تکنولوژی آن از نوع ال ای دی است.
 • لامپ سه بعدی: این لامپ ها ظاهر بسیار منحصر به فردی دارند و اساده از آن ها زیبایی مجموعه را جند برابر می کند. این محصول 4 وات است و از سرپیج E27 ساخته شده است. تکنولوژی این لامپ از نوع SMD است و طول عمر آن زیاد است.

چراغ LED

این شرکت در زمینه تولید انواع چراغ های سقفی روکار و توکار فعالیت می کند.

 1. چراغ سقفی دو شیشه ای: این محصولات به صورت توکار عرضه می شوند و از توان های 4، 7، ... و 42 وات در بازار موجود هستند. از تکنولوژی های LED و SMD در ساخت این محصولات استفاده شده است. از این چراغ های سقفی می توان در تمامی مکان ها استفاده کرد زیرا مصرف انرژی بسیار کمی دارند و طول عمر آن ها بسیار زیاد است. ظاهر این محصولات گرد و یا مربعی است.
 2. چراغ اسلیم پنل: این چراغ ها در دو نوع گرد و مربعی ساخته می شوند و تنها نوع توکار آن در بازار موجود است. این محصولات در توان های متنوعی به بازار عرضه می شوند. از چراغ های اسلیم می توان در تمامی مجموعه ها استفاده کرد.
 3. چراغ خطی و براکت: از چراغ های خطی می توان در زیر کابینت ها و درز دیوارها استفاده کرد. این چراغ ها دارای توان های گوناگونی هستند و با طول های مختلفی به بازار عرضه می شوند. براکت های این شرکت نیز اغلب ضد رطوبت و ضد گرد و غبار هستند. از براکت های ضد آب این شرکت می توان در محیط های صنعتی نیز استفاده کرد.
 4. چراغ اضطراری: چراغ اضطراری شارژی پارس شهاب محصول بسیار پرکاربردی است که از کیفیت بالایی برخوردار است. این چراغ ها سیار هستند و به یک باتری نیاز دارند. این محصول به مدت 20 ساعت می تواند شارژ را نگه دارد و رنگ نور آن سفید است. قیمت چراغ اضطراری پارس شهاب مناسب است.

پنل ال ای دی

 • پنل ال ای دی 60*60 پارس شهاب: این پنل ها در توان های 50 و 70 وات عرضه می شوند و نوع آسمان نمای آن نیز در بازار موجود است که استفاده از آن ها جلوه زیبایی به محیط می بخشد. این پنل ها دارای طول عمر بسیار زیادی هستند و مصرف انرژی بسیار کمی دارند. در تمامی مکان ها اعم از منازل مسکونی، اتاق های مطالعه، بیمارستان ها، هتل ها و ... می توان از این محصول استفاده کرد.
 • پنل سه حالته: این پنل ها در دو نوع روکار و توکار به بازار عرضه می شوند. این پنل ها توان های مختلفی دارند و شکل ظاهری آن ها دایره ای شکل است. این پنل ها دارای رنگ بندی مختلفی هستند که با کلید زنی می توان حالت آن ها را عوض کرد. رنگ این محصولات شامل آبی، صورتی، آفتابی و مهتابی می شود.

ریسه LED

این محصولات اغلب به عنوان نورپردازی های دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرد. در نمای ساختمان ها، اطراف ستون ها و ... می توان از ریسه ها استفاده گرد.

 • ریسه نواری: این محصولات در رنگ های سبز، آبی، قرمز، صورتی، آفتابی و مهتابی به بازار رضه می شوند و تکنولوژی آن ها از نوع SMD است.
 • ریسه نئون فلکسی: این ریسه ها با تکنولوژی LED ساخته شده اند و در رنگ ها متنوعی به بازار عرضه می شوند. این ریسه ها انعطاف بالایی دارند و پوشش پی وی سی فلکسی آن ها بسیار با دوام است.

لامپ گازی

لامپ های گازی این شرکت در سرپیچ های E27 و E40 عرضه می شود. بازده نوری این محصولات بسیار مناسب است و د شکل های حبابی، استوانه ای (خیاری) و ... عرضه می شونذ. این لامپ ها در بسیاری از مکان ها هم چون تولیدی ها، سوله ها و ... مور د استفاده قرار می گیرد. لامپ های گازی این شرکت از توان های بزرگ مانند 400 وات و ... نیز پشتیبانی می کنند.  

پارس شهاب لامپ های گازی خود را در انواع زیر ارائه می کند.

 1. لامپ بخار حیوه
 2. لامپ بخار سدیم
 3. لامپ متال هالید

رابط پارس شهاب

این رابط ها در تعداد انشعاب های 3، 4، 5 و 6 پریز به بازار عرضه می شوند. این رابط ها ارت دار و کلید دار هستند . طول کابل ها مختلف است و مصرف کنندگان می توانند مطابق نیازشان از آن ها استفاده کنند. رابط هایی با پریزهای گوناگون نیز توسط ان شرکت به بازار عرضه می شود.

لامپ رشته ای

این لامپ ها از توان های 40، 60، 100 و 200 وات عرضه می شوند. شکل ظاهری آن ها می تواند حبابی و یا شمعی باشد. سریج آن ها E27 و E14 است. این محصولات طول عمری معادل 1000 ساعت دارند و در

تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

لامپ هالوژن

لامپ هالوژن پارس شهاب در دو شکل ظاهری حبابی و شمعی به بازار عرضه می شود. توان این محصولات متنوع است و از 28 وات الی 70 وات را شامل می شود. سرپیچ این محصولات E14 و یا E27 است. در تمامی مکان ها می توان از این لامپ ها استفاده کرد.

لامپ اف پی ال

این لامپ ها بازده نوری خوبی دارند و در توان 36 وات عرضه می وند. این محصولات ایگزین لامپ های مهتابی و فلورسنت قدیمی شده اند و شکل ظاهری آن ها U شکل است. این محصول دارای سری 4 سوزنه است و جهت نصب به استارت میازی ندارد. این لامپ های FPL در دو رنگ آفتابی و مهتابی به بازار عرضه می شوند.

لامپ فلورسنت

لامپ مهتابی پارس شهاب با در توان های 18، 20، 36 و 40 وات عرضه می شوند. این محصولات می توانند رنگی باشند و یا در دو رنگ آفتابی و مهتابی به بازار عرضه شوند. تیوپ آن ها در دو حالت T8 و T10 ارائه می شود.

لامپ کم مصرف

لامپ کم مصرف پارس شهاب در توان های گوناگونی به بازار عرضه می شوند و سرپیچ آن ها E27 است. بازده نوری این تجهیزات بالا است و مصرف انرژی آن ها کم است. این لامپ ها اغلب در منال مسکونی، اداره ها، مکان های تجاری، روشگاه ها، هتل ها، مراکز آموزشی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.  این تجهیزات از لحاظ شکل ظاهری در اسکال زیر تولید می شوند.

 1. لامپ کم مصرف نیم پیچ
 2. لامپ کم مصرف تمام پیچ
 3. لامپ کم مصرف گلسا
 4. لامپ کم مصرف لوتوس

چراغ های سنسوردار و سایر تجهیزات هوشمند

این شرکت به تولید انواع چراغ سنسوردار سقفی و هوشمند می پردازد. محصولات این شرکت در این حوزه شامل موارد زیر می شود.

 • کلید هوشمند: این محصولات شامل سنسورهای چشمی توکار و روکار، دیواری و سقفی و ... می شود.
 • چراغ هوشمند: این چراغ ها در رنگ های سفید، صدفی و متابی عرضه می شوند. قاب این محصولات می تواند از شیشه و یا پلاستیک باشد. برخی از انواع این راغ ها دارای منابع نوری از نوع ال ای دی هستند. این محصولات در دو نوع زاویه تشخصی 180 درجه و یا 360 درجه اراه می شوند. قیمت چراغ هوشمند سقفی پارس شهاب مقرون به صرفه است.

محصولات هوشمند (IoT)

شرکت پارس شهاب در زمینه تولید تجهیزات روشنایی هوشمند (IoT)، مانند لامپ های هوشمند حبابی و شمعی و انواع چراغ فعالیت می کند. خط تولید محصولات هوشمند این شرکت در حال توسعه و پیشرفت است.

نمایندگی پارس شهاب

پارس شهاب نمایندگی های بسیار زیادی در ایران دارد. نمایندگی پارس شهاب در لاله زار، کرج، مشهد، شیراز و دیگر نقاط ایران وجود دارد. کاربران می توانند جهت ارتباط با نمایندگی و مراکز فروش محصولات پارس شهاب به سایت راندنو مراجعه کنند و با نمایندگان و مسئولان فروش آن به طور مستقیم در ارتباط باشند.

لیست قیمت پارس شهاب

برای مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ محصولات پارس شهاب می توانید با فروشگاه ها و نمایندگی های عضو در سایت در ارتباط باشید. جهت تعویض و خرید لامپ پارس شهاب از نمایندگی های معتبر، می توانید به صفجه فروشگاهی آن ها در سایت مراجعه کنید.

دسته‌بندی کالاها