ثبت فروشگاه

ارت سنج یونیتی مدل UT521

از ۷,۷۰۰,۰۰۰ تا ۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان

پراب یونیتی مدل UT-T06

از ۱,۳۶۰,۰۰۰ تا ۱,۳۶۰,۰۰۰ تومان

دسته‌بندی‌ها : آمپرمتر یونیتی   -   مولتی متر یونیتی   -  

یونیتی از تولیدکنندگان تجهیزات اندازه گیری در دنیا است. این شرکت معتبر چینی در بیش از 90 کشور دنیا با 600 نماینده برای عرضه و توضیع محصولات خود همکاری می کند. شرکت یونیتی در سال 1998 توانست گواهینامه کنترل کیفیت ISO9001 از LRQA، گواهینامه شناخته شده CE اروپا، UL آمریکا، CMC چین و ... را دریافت نماید. برند یونیتی محصولات باکیفیت بالا و ایمن با کاربری آسان را تولید می کند.

برند یونیتی تحت لیسانس کشور کانادا است و تمامی محصولات این برند یک سال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش دارند. این شرکت در شهرهای مختلف چین مراکز تحقیق و توسعه دارد. 

تجهیزات ابزار دقیق یونی تی

یونیتی دارای ابزار دقیق مختلفی است که به شرح زیر هستند:

ارت سنج

ارت سنج یا ارت تستر یونیتی دستگاهی برای بررسی و اندازه گیری مقاومت زمین و سلامت چاه ارت است که قیمت مناسب و ارزانی دارد. ارت سنج های یونیتی براساس نوع اندازه گیری مقاومت خاک و زمین به چهار دسته تقسیم می شوند:

 • ارت سنج دو سیمه
 • ارت سنج سه سیمه 
 • ارت سنج چهار سیمه 
 • ارت سنج کلمپی

رطوبت سنج

رطوبت سنج یونیتی می تواند رطوبت محیطی را اندازه گیری و پردازش کند سپس نتیجه را بر روی صفحه نمایشگر دیجیتال خود نمایش دهد. منبع تغذیه این محصول باتری است و دارای صفحه نمایشگر LCD است.

کلمپ آمپرمتر

کلمپ آمپرمتر یونیتی جهت اندازه گیری دقیق و سریع جریان همچنین انجام تست پیوستگی و دیود ساخته شده است. صفحه نمایشگر آن از نوع LCD است و منبع تغذیه آن باتری است. از آنجایی که کاهش میزان باتری سبب ایجاد خطا در خواندن اطلاعات می شود، این محصول به گونه ای طراحی شده است که ویژگی نشانگر کاهش باتری و خاموشی خودکار دستگاه همچنین خاموشی خودکار نور پس زمینه را دارد تا در میزان مصرف باتری صرفه جویی شود.

متر لیزری

متر لیزری یونیتی اندازه کوچکی دارد و سبک است بنابراین قابل حمل است. این محصول قادر به اندازه گیری طول، حجم و مساحت است همچنین بسیار کاربرد دارد. متر لیزری این برند دارای صفحه نمایشگر LCD است و میزان دقت خوبی دارد.

ترمومتر

ترمومتر یونیتی دارای دو نوع لیزری و تماسی است. ترمومترهای این برند قادر به اندازه گیری دمای اجسام با دقت بالا هستند. ترمومتر تماسی یونیتی به کمک سنسور ترموکوپل می تواند دما را به روش تماسی اندازه گیری کند.

تستر

تستر یونیتی انواع مختلفی مانند تستر ولتاژ، تستر فیبر نوری، تستر شبکه، تسترUSB و ... دارد.

 • تستر ولتاژ یونیتی: قادر به تشخیص میزان ولتاژ AC/DC است و منبع تغذیه آن به صورت باتری است. این محصول دارای صفحه نمایشگر LCD است که خروجی را بر روی آن نمایش می هد. تستر یونیتی دارای استاندارد حفاظتی IP65 است.
 • تستر USB یونیتی: این نوع تستر قادر به بررسی وضعیت شارژرها و پاور بانک ها است و در صورت وجود مشکل، آن را تشخیص می دهد. بر روی این محصول صفحه نمایشگری وجود دارد که میزان ولتاژ، جریان، ظرفیت و انرژی را  نمایش می دهد.
 • تستر فیبر نوری یوینیتی:  تستر فیبرنوری این برند دارای صفحه نمایشگر دیجیتال، چراغ قوه، خاموش شدن خودکار، کالیبراسیون و محدوده تست قدرت نوری است. از قابلیت های این محصول می توان به قابلیت ردیابی کابل های تلفن، برق و شبکه همچنین قابلیت قطب یابی خطوط تلفن اشاره کرد.

مولتی متر

مولتی متر یونیتی انواع مختلفی مانند مولتی متر قلمی، مولتی متر خودرویی و مولتی متر جیبی دارد. مولتی مترهای این برند دارای بدنه ضد ضربه و محکمی هستند و با استاندارد حفاظتی IP65 مطابقت دارد. همچنین باید گفت که این محصول از قابلیت Data Hold برخوردار است تا مقادیر بر روی صفحه نمایشگر نگهداری شوند.

پراب 

پراب یونیتی در انواع پراب مولتی متر، پراب میگر، پراب ارت سنج، پراب فلکسی و ... وجود دارد. پراب یک سیم رابط بین ابزار اندازه گیری و پارامتر مورد سنجش محسوب می شود که برای انتقال سیگنال های الکتریکی به اسیلوسکوپ استفاده می شود. پراب های این برند دارای سیم عایق و روکش نوک قابل حذف است.

دورسنج

دورسنج یا تاکومتر دستگاه کنترل سرعت دوران، تعداد دور اجسام دوار و ... است. دورسنج یونیتی می تواند از طریق روش غیرتماسی (لیزری) به اندازه گیری دور دستگاه ها بپردازد. این دورسنج دارای نشانگر اضافه بار، روشن بودن لیزر و ضعیف بودن باتری دارد.

ردیاب کابل

ردیاب کابل دستگاهی برای پیدا کردن کابل ها و سیم های مخفی است. ردیاب کابل یونیتی دارای طراحی ارگونومیک، تست پیوستگی و اتصال کوتاه دارد همچنین حاوی صفحه نشانگر وضعیت باتری است.

سایر ابزار دقیق یونیتی

از دیگر ابزار دقیق پرطرفدار این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وات متر یونیتی
 2. ضخامت سنج یونیتی
 3. صوت سنج یونیتی
 4. خازن سنج یونیتی
 5. ارتعاش سنج یونیتی
 6. فشارسنج یونیتی
 7. میکرو اهم متر یونیتی
 8. میگر یونیتی
 9. LCR متر یونیتی
 10. RST سنج یونیتی

فروشگاه و نمایندگی یونیتی

شرکت یونیتی با 3 فروشگاه اصلی، 9 فروشگاه اختصاصی و 650 فروشگاه خرده فروشی بصورت آنلاین فعالیت می کند. این شرکت 9 دفتر نمایندگی فروش، 32 دفتر خدمات پس از فروش، 128 توزیع کننده و بالای 3000 فروشگاه خرده فروشی در کشور چین دارد.

دسته‌بندی کالاها