ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

آمپرمتر یونیتی

آمپرمتر یونیتی یکی از پرکاربردترین آمپرمترهای موجود در بازار است که می تواند شدت جریان در مدارهای الکتریکی و الکترونیکی را اندازه گیری کند. یونیتی یکی از تولیدکنندگان تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق در دنیا بشمار می آید. این شرکت چینی در بیش از 90 کشور دنیا با 600 نماینده برای عرضه و توضیع محصولات خود همکاری می کند. شرکت یونیتی در سال 1998 توانست گواهینامه کنترل کیفیت ISO9001 از LRQA، گواهینامه شناخته شده CE اروپا، UL آمریکا، CMC چین و ... را دریافت نماید.  محصولات این برند از تنوع و کیفیت بالایی برخوردار هستند. 

انواع آمپرمتر یونیتی

آمپرمترهای این شرکت از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند. این آمپرمترها در انواع زیر به بازار عرضه می شوند:

کلمپ آمپرمتر

کلمپ‎ متر یا آمپر‏متر کلمپی یا آمپرمتر چنگکی ابزاری برای اندازه گیری جریان الکتریکی (AC یا DC) بدون نیاز به قطع کابل است. کلمپ متر براساس قواعد ترانسفورماتور و اثر سیم پیچ اولیه بر سیم پیچ ثانویه قادر به اندازه گیری جریان الکتریکی است. آمپرمترهای کلمپی یونیتی با آمپرهای 100، 200، 400، 1000 و 2000 به بازار عرضه می شوند.                       

انواع این کلمپ مترها به شرح زیرهستند:

  • کلمپ آمپرمتر AC/DC: این نوع ابزار قادر به اندازه گیری جریان AC/DC تا 200، 1000، 2000 آمپر است.
  • کلمپ آمپرمتر AC: این کلمپ متر قادر به اندازه گیری جریان تا 1000 آمپر است.
  • کلمپ نشتی جریان: این نوع ابزار می تواند نشتی جریان AC در کابل را با دقت بالایی اندازه گیری کند.
  • کلمپ آمپرمتر قابل انعطاف هارمونیک: این نوع کلمپ آمپرمتر می تواند جریان های بالا تا حداکثر 3000 آمپر را اندازه گیری کند.
  • میلی آمپرمتر کلمپی: این دستگاه قادر به اندازه گیری جریان های پایین با دقت بالا است.
  • مولتی مترهای کلمپی: مولتی مترها قادر به اندازه گیری همزمان جریان و ولتاژ AC/DC، مقاومت و خازن و ... هستند.

پرفروش ترین مدل های آمپرمتر یونیتی

شرکت یونیتی به تولید انواع آمپرمترها می پردازد بنابراین آمپرمترهای گوناگونی دارد که پرفروش ترین آنها UT203 ،UT201 UT213A و UT213C هستند.

قیمت آمپرمتر یونیتی

قیمت آمپرمتر یونیتی به عوامل مختلفی مانند دقت اندازه گیری، فرکانس، مقاومت، وزن، ابعاد، نوع آمپرمتر، درجه حفاظت و ... بستگی دارد.

خرید آمپرمتر یونیتی

برای خرید آمپرمتر یونیتی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت آمپرمتر یونیتی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش آمپرمتر یونیتی یا نمایندگی آمپرمتر یونیتی در تهران لاله زار و دیگر نقاط را برای شما فراهم می سازد.

برند