ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

مولتی متر یونیتی

مولتی متر یونیتی از پرکاربردترین ابزار برند یونیتی محسوب می شود که برای سنجش چندین کمیت الکتریکی نظیر ولتاژ، جریان، مقاومت الکتریکی و ظرفیت خازنی کاربرد دارد. شرکت یونیتی به تولید تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق و عرضه آنها در دنیا بشمار می آید می پردازد و در بیش از 90 کشور دنیا  برای عرضه محصولات خود همکاری می کند. در سال 1998 این شرکت گواهینامه کنترل کیفیت ISO9001 از LRQA، گواهینامه شناخته شده CE اروپا، UL آمریکا، CMC چین و ... را دریافت نمود. محصولات این برند از دقت اندازه گیری مناسب و طول عمر خوبی برخوردار هستند.

انواع مولتی متر یونیتی

مولتی مترهای یونیتی به صورت جیبی، رومیزی و صنعتی به بازار عرضه می شوند که کیفیت ساخت و قیمت مناسبی دارند. مولتی مترهای این شرکت دارای یکسال گارانتی هستند.

اجزای مهم مولتی متر یونیتی

 • صفحه نمایشگر: داده اندازه گیری شده بر روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود.
 • دستگیره انتخاب یا سلکتور: به کمک سلکتور می توان ولتاژ، جریان یا مقاومت را انتخاب کرد.
 • پورت: پورت بخشی است که پراب ها به آن وصل می شوند.
 • پراب: مولتی متر حاوی دو پراب است که یکی از آنها قرمز رنگ و دیگری مشکی است. این دو پراب با یکدیگر تفاوتی ندارند و فقط رنگ آنها متفاوت است. به صورت استاندارد پراب مشکی رنگ را به پورت COM و پراب قرمز رنگ به پورت دیگری متصل می شود.

کاربرد مولتی متر یونیتی

 1. بازرسی خودرو
 2. کاربردهای صنعتی
 3. کاربردهای خانگی
 4. کاربردهای DIY
 5. تست انواع قطعات الکترونیکی

مزایای مولتی متر یونیتی

 1. دارای عملکرد قطبیت خودکار
 2. دقت بالا
 3. نمایش خروجی به صورت خودکار
 4. هزینه مناسب
 5. خواندن واضح صفحه نمایگشر در فواصل دید بیشتر

دقت اندازه گیری مولتی متر

دقت مولتی مترهای دیجیتال 0.5% و دقت برخی از مولتی مترها 0.01% است. پایداری دقت مولتی مترها در صورتی که به صورت دوره ای کالیبره شوند حفظ می شود.

پرفروش ترین مدل های مولتی متر یونیتی

پرفروش ترین مدل های مولتی مترهای این برند شامل UT890D ،UT139C ،UT136C، UT890C و ... هستند.

قیمت مولتی متر یونیتی

قیمت مولتی متر یونیتی براساس عوامل مختلفی مانند دیجیتال یا آنالوگ، درجه حفاظت، دقت اندازه گیری، عملکرد، امکانات محصول و ... تعیین می شود.

خرید مولتی متر یونیتی

برای خرید مولتی متر یونیتی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت مولتی متر یونیتی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش مولتی متر یونیتی یا نمایندگی مولتی متر یونیتی در تهران لاله زار و دیگر نقاط را برای شما فراهم می سازد.

برند