ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

لولای کابینت (گازور)

لولا کابینت یا همان لولا گازور مخصوص کابینت هایی باجنس ام دی اف می باشد. لولای کابینت گازور به کمک یک پمپ کوچک که در آن تعبیه شده به صورت آرام بند باز و بسته می شود. لولای گازور پایه ی مقاومی دارد که یا به واسطه 4 پیچ یا به واسطه 2 پیچ به کابینت اتصال می یابد. لولای کابینت بر حسب جنس، درب، و زاویه ی آن با بدنه کابینت بستگی دارد. این وسیله به لولا کابینت استیل نیز شهرت دارد و معمولاً آبکاری های مناسبی دارد. اندازه پیچ رگلاژ لولای چوب 7 میلی متر است. بر اساس نوع کاربرد معمولا لولای گازور قابلیت تنظیم در سه حالت طول و عرض و ارتفاع را دارد و به دلیل آبکاری در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم است. 
 از لولا های معروف می توان به  لولا بایفولد، لولا مکمل،  لولا توکار،  لولا ی زاویه ای (۴۵ درجه، ۹۰ درجه، ۱۱۰ درجه، ۱۸۰ درجه)،  لولا خرچنگی،  لولا فنردار و لولا خلاص، اشاره کرد. 

انواع لولاهای کابینت

 • لولای بادبزنی: مانند بادبزن عمل می کند. لولا دارای دو محور گردش بوده و هم به داخل و هم به سمت خارج باز می شود. و در رنگ های طلایی، سیلور و برنزی است. ازاین لولا برای درب کافه ها نیز استفاده می شود. 
 • لولا مخفی توکار: نوعی لولای گازرو است که برای زیبایی فضا به صورت مخفی نصب می شود. برای نصب لولای توکار باید  یک سوراخ به اندازه مته ایجاد می‌کنند و در نهایت لولا مخفی در سوراخ قرار می گیرد. 
 • لولا گازرو استاندارد: از یک پین و دوقطعه تشکیل شده است. دو قطعه پیرامون پین حرکت می کند. معمولاً داخل لولا گازور استاندارد که خود به دو دسته  آرام بند و معمولی تقسیم می‌شود از یک فنر و یا جک تشکیل شده است. نصب این لولا آسان و با سرعت انجام می شود. 
 • لولا گازرو زاویه دار: با زاویه ای که دارد امکان نصب در فضاهای محدود و کابینت های گوشه آشپزخانه را دارد. برای درب بدنه های کنج از این لولا همراه لولای خرچنگی به صورت مکمل استفاده می شود. 
 • لوله گازرو شیشه ای: از لولای گازور شیشه در درب شیشه ایی ویترین ها،  بوفه ها و بخش های شیشه ایی کمد استفاده می شود. این لولاها نیازی به سوراخ کردن ندارند. لولاهای گازور شیشه از دو بخش تشکیل شده است .بخش پایه لولای گازور بر روی بدنه بوفه یا کمد نصب می شود و بخش دیگر آن که به صورت دایره ایی شکل است و بر روی شیشه نصب می شود.

انواع لولا گازرو

•    لولا گازرو شیشه
•    لولا گازرو درجه دار
•    لولا گازرو خاص
•    لولا گازرو آرام بند.برای استفاده  از لولا های گازرو به وسیله ای نیاز است که  فضای مورد نیاز برای قوس انتهای لولا را ایجاد کند. این وسیله معمولا گازرو زن نامیده می شود.

ویژگی های لولا گازرو

 1.  وزن سبک 
 2. زاویه بسته شدن مناسب
 3. تعداد فنر های کافی 
 4. آزام بند بودن و فنری بودن و قابلیت رگلاژ
 5. ضدزنگ 
 6. قابلیت تعویض آسان
 7. عمر بیشتر کابینت

در سایت راندنو انواع لولا کابینت ایرانی و خارجی قیمت گذاری شده است. خریداران به راحتی می توانند با فروشندگان در ارتباط باشند.

مشاهده ادامه مطلب

برند