ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

انبردست

انبردست یک نوع اهرم دستی است که بیشتر برای راحتی وآسان تر شدن کار انسان در انواع مختلف تولید می شود.به حتم در منزل یا محیط کار با نوعی از انبر دست آشنا شده اید. خرید و قیمت این ابزار به شاخصه های متفاوتی بستگی دارد که در ذیل ذکر شده است. می توانید پس از انتخاب انبر دست مناسب، سفارش خود راثبت کنید. این ابزاردارای سری سفت و سخت وتیزی از جنس فولاد ابکاری شده برای طول عمر بیشتر است. انبر دست ها دارای  دسته هایی از جنس عایق های پلاستیکی و نرم می باشند که این عایق ها برای راحتی بیشتر و عدم لغزندگی و عایق الکتریکی در حال انجام کارتعبیه شده اند. در صورتی که محل اتصال دو اهرم نرم نباشد کار کردن با آن انبردست سخت و غیر ممکن می باشد. تیغه های این ابزار می بایست فاقد هرگونه خوردگی و زدگی باشند و به گونه ای آبکاری شده که بتوان از آنها در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد. لازم به ذکر است که دسته های این وسیله علاوه بر طراحی ارگونومیکی می بایست دارای روکش عایق بوده  و از مواد با کیفیت و استاندارد ساخته شده باشد تا علاوه بر جلوگیری از اتصال جریان الکتریکی به دست، از لغزش و لیز خوردن آن نیز در هنگام کار با آن خودداری نماید.

کاربرد انبردست

با استفاده از انبردست می توان انواع ابزار را از جمله فلزی، ‍پلاستیکی و غیره به صورت ثابت نگه داشت تا عملیات فنی با دقت بالاتری انجام شود. از این وسیله می توان به عنوان آچار، سیم چین، سیم لخت کن نیز استفاده کرد.
برخی از انواع این ابزار پر کاربرد، علاوه بر داشتن دندانه هایی برای نگهداری اجسام مورد نظر، در قسمت پایینی خود دو عدد لبه تیز برای بریدن یا جداسازی  اجسام، به موازات یکدیگر را دارا می باشند.
جنس سری انبردست ها معمولا از کروم وانادیوم می باشد و جنس دسته ان ها از جنس سری با روکش TPRمی باشد.

انواع انبردست بر اساس سایز

انبردست ها براساس سایز دسته و سایز سری و مقدار باز شدن دهانه سری به دسته های مختلف تقسیم می شوند. هرچه انبر دست دارای سری ضخیم تر و دندانه های تیز تر و عایق با کیفیت تری باشد، قیمت آن بالاتر می رود. در کارهای الکترونیکی و حساس، از انبردست های ظریف تری استفاده می شود. بر همین اساس انواع انبردست ها به میزان کارایی خود دارای قیمت متفاوتی هستند معمولا سایز دسته ها از ۶ الی ۱۴ سانت متغیر می باشد.
 

لیست قیمت انواع انبردست و نکات ایمنی جهت خرید انبردست 

خریداران می توانند لیست قیمت انواع انبردست ها را بر اساس سایز های مختلف و نیاز خود و همچنین کیفیت های متفاوت در سایت راندنو مشاهده نمایند. همچنین با ثبت استعلام، می توانند از ده ها فروشگاه به طور همزمان پیش فاکتور دریافت نمایند. خریداران می توانند، بهترین ابزارآلات دستی و برقی را در سایت راندنو با ذکر قیمت و مشخصات فنی و همچنین مشخصات نماینده ها و فروشگاه ها، مشاهده نمایند.
۱.دقت داشته باشید در هنگام استفاده از انبردست مچ دست خود را خم نکنید تا موجب آسیب دیدگی مچ شما نشود.
۲.سعی شود این ابزار را با بدنه ایرودینامیک و با کیفیت بالا تهیه گردد.
۳.از انبردست سالم، بدون ترک و بدون شکستگی استفاده شود.
۴.حتی الامکان از انبردست هایی با فک شکسته یا زاویه دار استفاده نشود.
۵.حتما از نوع عایق دار این وسیله، جهت کارهای الکتریکی استفاده شود.

برند


سایز


جنس دسته


عایق