ثبت فروشگاه

تیغ کاتر

تیغ کاتر یک نوع تیغ پرکاربرد است که در صنعت، ادارات و شغل های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد که می توان به بریدن انواع مقوا و کاغذ، موکت، پلاستیک، چوب، تسمه، پارچه غیره اشاره کرد.این ابزار جایگیزن خوبی برای قیچی ها می باشد. کاتر و تیغ کاتر کوچک کاربرد بسیاری در افراد دارد، همچنین دسته تیغ کاتر می بایست به گونه ای باشد که کاربر به راحتی بتواند با آن کار کند. کاترها در سایزهای مختلفی وجود دارند. طول عمر بالای این وسیله، بستگی به سالم بودن مکانیزم  روی کاتر دارد که قبل از خرید باید از آن مطمئن شوید که بعضی از آنها قابلیت قفل شدن را دارد که امنیت فرد هنگام کار بیشتر است. این وسیله در انجام پروژه های معماری هم کاربرد دارد. تیغ کاتر شیشه بری از دیگر انواع این دستگاه است. تیغ کاتردر سایز های کوچک و در وزن کم ساخته می شود تا حمل آن راحت و کارکردن با آن آسان تر باشد.

تیغ کاتر مدل پله ای

تیغ کاتر پلاتر: تیغ کاتر پلاتر توانایی برش خط و یا رسم آن را دارد، از کاربرد دیگر این وسیله می توان به برش دادن شیشه های دودی اتومبیل ها اشاره کرد. تیغ کاترپلاتر یک تیغه تیز دارد که خطوط را دقیق تر برش می دهد. کاتر پلاتر ها در 2 نوع وجود دارد که به کاتر پلاتر ایستاده و کاتر پلاتر رومیزی، می توان اشاره کرد. به کاتر پلاتر هم برش شبرنگ می گویند. معمولا تیغ ها به گونه ای طراحی می شوند که بتوان قسمت سری آن را شکست و از پله بعدی استفاده کرد. از این رو می بایست داخل دسته تیغ ها قابلیت جلو و عقب رفتن تیغ وجود داشته باشد.

قیمت تیغ کاتر:

تیغ کاتر ها با توجه به اندازه و نوع آن دارای قیمت هی مختلفی می باشند. تیغ کانتر آیرون مکس، اسیست، ایران پتک و نکستول از معتبرترین و بهترین برندهای موجود در بازار می باشد. البته تیغ کاتر کره ای به نام کوان و واستر هم از برندهای مرغوب می باشد. خریداران با مراجعه به سایت راندنو می توانند قیمت این محصول را مشاهده و با فروشندگان به صورت مستقیم در تماس باشند. سایت راندنو بهترین فروشندگان ابزار دستی و غیر الکتریکی را به شما معرقی می کند. نحوه باز و بسته کردن تیغ کاتر بسیار آسان می باشد و فقط کافیست دسته را باز کرده و سوراخ تیغ را از حفره دسته خارج  کرد و تیغه را تعویض کرد. هنگام کار کردن با این وسیله، به علت تیز بودن این قطعه  می بایست نکات ایمنی را به شدت رعایت کرد و آن را از دسترس کودکان دور نگه داشت.

کاربرد تیغ کاتر:

از انواع متفاوت این وسیله به همراه دسته کاتر در برش فرش و موکت، انواع کاغذ و مقوا، روکش برداری سیم و کابل در صنعت برق، تراشیدن انواع مداد در طراحی و غیره استفاده می شود.

 

لیست مقایسه

برند