ثبت فروشگاه

پیچ استوانه 

پیچ استوانه یا پیچ ماشینی یکی از زیر مجموعه های پیچ است. این پیچ در صنایع بسیاری کاربرد دارد. این محصول بر اساس استانداردهایی نظیر sdtm ،din ،iso تولید و بهره گیری می شود. جنس این پیچ از آهن یا استنلس استیل است. پیچ استوانه ای از رایج ترین اتصالات در مصارف خانگی و صنایع فلزی، چوبی، پلیمری است. با خرید پیچ استوانه می توانید اتصالات مستحکمی بین قطعات خود ایجاد کنید. با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست قیمت پیچ استوانه را مشاهده کنید.

پیچ استوانه

پیچ استوانه چیست

پیچ استوانه ای پیچ های تمام دنده ای هستند که سری تخت دارند. پیچ استوانه ای یک استوانه رزوه شده است که برای محکم کردن آن باید از مهره استفاده کرد. سر پیچ استوانه ای معمولا پیچ استوانه آلنی یا پیچ استوانه دوسو است. فاصله ما بین دنده های پیچ ماشینی استاندارد است و مانند پیچ های آچاری معمولی است. تقریبا تمامی پیچ ها استوانه ای شکل هستد. آنچه در بازار پیچ و مهره به عنوان پیچ استوانه ای شناخته شده است پیچ هایی با سر گرد است که می توان پیچ گوشتی دو سو یا چهار سو را بر سر آن خوراند. این محصولات خودکار نیستند و با مهره چهار گوش و شش گوش بسته می شوند. تفاوت بین پیچ استوانه ای و معمولی در گل پیچ، طول دنده و آچار خور بودن آن ها است.

کاربرد پیچ استوانه 

پیچ استوانه ای از رایج ترین شکل پیچ و اتصالات است. این محصول پرکاربردترین پیچ در مصارف خانگی و صنعتی است. معمولا در صانیع چوبی، فلزی، پلیمری کاربرد بسیار فراوانی دارد. برای اتصال بین دو قطعه کار از این محصول استفاده می شود. در صنعت الکترونیک و مصارف خانگی صنایع ساخت قطعاتی مانند کلید و پریز، لوسترها و چراغ ها، ساخت قطعات صنعتی مانند یخچال و لباسشویی کاربرد بسیار فراوانی دارد.

جنس پیچ استوانه 

پیچ های استوانه ای در دو جنس آهنی و اتنلس استیل تولید می شوند. پیچ استیل استوانه ای در دو گرید 304 و 316 ارائه می شوند. بیشتر این پیچ ها با روکش گالوانیزه سرد یا رکش زینک عرضه می شوند.

استاندارد پیچ استوانه ای

این محصولات استاندارهای متفاوتی دارند که رانج ترین آن ها به شرح زیر است:

  • برای پیچ های استوانه ای آلونی استاندارد DIN 912 یا ISO 4762
  • برای پیچ های پیچ گوشتی خور استاندارد DIN 84 یا ISO 1207 
  • استاندارد DIN 85
  • استاندارد DIN 965

استاندارد پیچ استوانه ای

بهترین برند پیچ استوانه ای

کاربرد پیچ استوانه ای در اتصالات مستحکم بین قطعات کار است به همین منظور شرکت های متعددی به تولیدی پیچ استوانه ای پرداخته اند. 

پیچ کاسپین

کاسپین از برندهای محبوب تولیدکننده قطعات است. شرکت کاسپین با بهره گیری از کادری مجرب توانسته محصولات با کیفیتی را عرضه کند و رضایت مندی بسیاری از مصرف کنندگان را جلب می کند. بهترین مدل این کمپانی پیچ چوب کاسپین است.

پیچ دیاموند

دیاموند یک برند شناخته شده است. محصولات این شرکت از استنلس استیل ساخته می شود و کیفیت بسیار بالایی دارند. از بهترین پیچ های تولید شده این برند می توان به مدل ام دی اف آن اشاره کرد.

قیمت پیچ استوانه 

قیمت پیچ استوانه ای به عوامل مختلفی همچون برند، گل پیچ، طول دنده، آچار خور بودن آن، جنس پیچ و دیگر موارد بستگی دارد. قیمت پیچ استوانه از پیچ معمولی بیشتر است.

خرید پیچ استوانه 

برای خرید پیچ استوانه ای می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات پیچ استوانه ای را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پیچ استوانه ای و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می سازد. 

لیست مقایسه

برند


نوع


سایز