ثبت فروشگاه

قفل کمد و کشو قفلی است که برای باز و بسته کردن درب کمدهای مختلف استفاده می‌شود. قفل کمد علاوه بر چفت و بست کردن کمدها برای درب کابینت‌ها، کشوها و هر قسمتی که وسیله ارزشمندی دارد نیز استفاده می‌شود. استفاده از این قفل برای حفظ امنیت و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به محتویات درون کمد، کاربرد دارد. قفل‌‌های کمد یکی از پرکاربردترین قفل‌ها در منازل و محیط‌های عمومی به شمار می‌آیند. قفل‌های کمد و کشو انواع مختلفی دارند و مدل تک پله یکی از پرکاربردترین آن‌ها است.

قفل تک پله برای کمد‌هایی که جنس آن‌ها چوبی یا آهنی است و ضخامت درب آن‌ها حداکثر 16 میلی‌متر باشد، کاربرد دارد. قفل کمدی 808 یکی از پر کاربردترین قفل‌های کمد محسوب می‌شود. کلید‌های مخصوص این قفل از جنس آهن و برنج ساخته می‌شوند. از دیگر انواع قفل کمد و کشو قفل دو پله است. قفل دو پله برای کمد دیواری‌های قدیمی چوبی که ضخامت درب آن‌ها حدود 32 میلی‌متر است، استفاده می‌شود. قفل دو پله یک مدل شب‌بندی نیز دارد که با فشردن درب، درب قفل می‌شود و برای باز کردن آن باید از کلید استفاده شود. کلید‌های مخصوص این قفل نیز از جنس آهن و برنج هستند.

توجه نمایید قفل‌های کشو کمد با توجه به جنس درب مورد نیز از یکدیگر متمایز می‌شوند. قفل کمد فلزی اداره و قفل کمد چوبی دو نوع از پرکاربردترین نمونه‌های این قفل است. لازم به ذکر است جنس قفل‌های ام‌دی‌اف، آهنی است و این نوع قفل به صورت قفل یک پله (طرح ونیز)، قفل دو پله (شامل دو مدل توپی کوتاه و توپی بلند)، قفل فشاری (قفل تیتان)، قفل شاخدار و پین دار (مخصوص کمد‌هایی با درب ریلی) دسته‌بندی می‌شود.

در حال حاضر اغلب قفل‌های کمد و کشو ترکیبی از چند جنس مختلف هستند. به عنوان مثال ممکن است جنس توپی یک قفل از روکش آلومینیوم و جنس داخلی آن از پلاستیک باشد. به طور کلی مواد اولیه ساخت قفل تک پله از سرب، آهن و برنج تهیه می‌شود و جنس توپی قفل دو پله از برنج، نیمه برنج و سرب است. همچنین جنس زبانه آن از سرب و یا برنج است.

قیمت قفل کمد و کشو

قیمت قفل کمد چوبی و آهنی براساس عواملی مانند جنس قفل، نوع قفل، وزن، ابعاد، نوع کاربری، عمق قفل، رنگ قفل و سیلندر، برند با شرکت تولیدکننده تعیین می‌شود.

شما کاربران گرامی با مراجع به سایت راندنو می‌توانید قفل کمد کشویی مورد نظ را انتخاب نمایید و به صورت مستقیم با فروشنده این یراق آلات در راتباط باشید. همچنین می‌توانید استعلام قیمت قفل کمد و کشو کودک را به طور مستقیم از فروشندگان دریافت نمایید.

خرید قفل کمد و کشو از راندنو

برای خرید انواع قفل کمد دیواری می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت قفل کمد و کشو و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع