ثبت فروشگاه

ریسه شلنگی

ریس شلنگی نوعی ریسه با سطح مقطع گرد و به شکل شلنگ است. در گذشته از انواع ریسه شلنگی برای اتاق، آشپزخانه، سقف های کاذب، تزئین ستون‌ها، جدار دیوارها و حتی نمای ساختمان استفاده می‌شد. جنس شلنگ و بدنه این ریسه‌ها از جنس پلاستیک یا پی وی سی شفاف است. به همین دلیل به راحتی نور را منتشر می‌کنند. این نوع از ریسه‌ها ریموت ندارند و خاموش و روشن شدن آن‌ها به صورت دستی صورت می‌گیرد. ریسه‌های شلنگی امروزه کمتر از ریسه نواری و نئون فلکسی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با این حال مدل‌های مختلف این مدل ریسه در بازار موجود است. لامپ ریسه‌های شلنگی قدیمی همچون لامپ رشته‌ای است به همین دلیل این ریسه‌ها حرارت بیشتری از خود تولید می‌کنند و مصرف انرژی آن‌ها از ریسه شلنگی ال ای دی و ریسه‌های نواری امروزی بیشتر است. در نتیجه علت سوختن ریسه شلنگی می‌تواند همین حرارت ناشی از لامپ‌ها باشد.

ریسه‌های ال ای دی و اس ام دی شلنگی به بازار عرضه شده‌اند که ویژگی‌های بسیار خوبی نسبت به ریسه‌های قدیمی شلنگی دارند. گاهی در بازار از لفظ ریسه شلنگی نئون فلکسی استفاده می‌شود. ریسه نئون فلکسی ریسه‌هایی با منابع نوری پیوسته و بسیار انعطاف‌پذیر هستند و با ریسه‌های شلنگی تفاوت دارند. ریسه‌های شلنگی در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند منبع نوری این محصولات در نمونه‌های جدید اغلب از نوع اس ام دی است. نوعی ریسه شلنگی هفت رنگ نیز در بازار موجود است که بیشتر کاربردهای تزئینی دارد و برای کاربری‌های دکوراتیو از آن استفاده می‌شود.

ریسه شلنگی

قیمت ریسه شلنگی

قیمت ریسه‌های معمولی و شلنگی به عواملی همچون متراژ، ولتاژ ریسه، قابلیت کنترل با ریموت، نوع چیپ و تکنولوژی داخلی، تراکم منابع نوری، درجه حفاظت، تک لاین یا دو لاین بودن ریسه، ساختار و کیفیت، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. ریسه‌هایی که درجه حفاظت بالایی دارند در فضای خارجی هم قابل استفاده هستند و قیمت آن‌ها بیشتر است.

خرید ریسه شلنگی از راندنو

برای خرید ریسه شلنگی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ریسه شلنگی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


رنگ


عرض