ثبت فروشگاه

ماسک شیمیایی تمام صورت

ماسک شیمیایی تمام صورت یا ماسک گاز تمام صورت، یکی از انواع پرکاربرد تجهیزات ایمنی است. از ماسک شیمیایی تمام صورت در محیط‌هایی که افراد با مواد سمی و گاز‌های خطرناک نظیر کلر، سولفید هیدروژن، آرسین، دی اکسید کربن و دی اکسید گوگرد سروکار دارند، استفاده می‌شود. در بسیاری از مشاغل کارگاهی و صنعتی در هنگام تولید، کارگران با گاز‌های شیمیایی سروکار دارند که عدم استفاده از ماسک در این مکان‌ها موجب آسیب به ریه کارکنان می‌شود. به دلیل طراحی منحصر به فرد، این ماسک شیمیایی تمام صورت، دهان، بینی و چشمان کاربر را تحت پوشش قرار می‌دهد. همچنین علاوه بر موارد ذکر شده، استفاده از این ماسک در مشاغل مختلف از بسیاری از حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌نماید. ماسک شیمیایی تمام صورت از یک فیلتر تنفسی برخوردار است و به همین دلیل، از ورود گاز‌های سمی به ریه افراد جلوگیری می‌نماید.

کاربران نهایتاً می‌توانند 3 الی 4 ساعت از یک ماسک استفاده کنند و بعد از گذشت مدتی باید فیلتر ماسک را عوض کنند. برای انجام این کار باید بتوانید به صورت استاندارد تعویض فیلتر را انجام دهید. همچنین برای استفاده از ماسک تمام صورت باید نحوه صحیح قرار دادن ماسک بر روی صورت را به درستی انجام دهید.  به طور کلی ماسک‌های شیمیایی به دو دسته تمام صورت و نیم صورت تقسیم می‌شوند. اما ماسک‌های تمام صورت کاربرد و ایمنی بیشتری نسبت به ماسک‌های نیم صورت دارند. هماطور که در قسمت بالا گفته شد ماسک‌های تمام صورت علاوه بر پوشاندن دهان و بینی، از چشم‌ها نیز محافظت می‌کنند. از کاربرد‌های این ماسک می‌توان به استفاده در کارخانه‌های صنعتی،  کارکنانی که در محیط‌های که گاز‌های شیمیایی کار می‌کنند، برخی از پالایشگاه‌ها، چاپ خانه‌ها، رزمایش و مانور‌های نظامی اشاره کرد. فیلتر ماسک‌های تمام صورت شیمیایی، در دو نوع متداول فیلتر ماسک شیمیایی دو فیلتر و تک فیلتر، تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه به طور وسیع‌تری به بررسی انواع فیلتر ماسک‌های شیمیایی و کاربرد آن‌ها، خواهیم پرداخت.

 • A: گاز‌ها و بخارات آلی و مختلف
 • B: مخصوص گاز‌های معدنی و اسیدی
 • E: دی اکسید سولفور و سایر گاز‌های معدنی
 • G: مواد شیمیایی با فشار بخار پایین
 • K: آمونیاک و مشتقات  آن
 • AX: ترکیبات آلی با نقطه جوش کمتر از ۶۵
 • NO: اکسید‌های نیتروژن
 • HG: بخار جیوه
 • MB: متیل بروماید

قیمت ماسک شیمیایی تمام صورت

قیمت ماسک شیمیایی تمام صورت به عوامل مختلفی همچون برند تولیدکننده، نوع فیلتر ماسک شیمیایی و مواد‌های استفاده شده در ساخت ماسک شیمیایی بستگی دارد. جهت مشاهده ماسک شیمیایی تمام صورت آزمایشگاهی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول ارتباط برقرار نمایید.

خرید ماسک شیمیایی تمام صورت از راندنو

 • در ابتدا توجه داشته باشید که اگر فیلتر‌های گازی به درستی تولید شده باشند و هیچگونه درزی در میان لایه‌های آن وجود نداشته باشد، تا زمانی که تاریخ مصرف دارند، قابل استفاده هستند.
 • از فیلتر‌های مخصوص گرد و غبار نیز می‌توانید تا چندین بار استفاده نمایید.
 • توجه داشته باشید که پس از اولین استفاده از هر فیلتر، تا ۶ ماه قابل استفاده هستند. در نتیج هبه تاریخ انقضای آن‌ها توجه داشته باشید.

برای خرید ماسک شیمیایی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ماسک شیمیایی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند