ثبت فروشگاه

ماسک نیم صورت شیمیایی

ماسک نیم صورت شیمیایی یا ضد گاز یکی از انواع تجهیزات سیستم تنفسی است که از ورود مواد آلاینده و بخارات و مواد سمی به سیستم تنفسی افراد جلوگیری می‌نماید. ماسک ضد شیمیایی یکی از پرکاربردترین انواع ماسک‌های موجود در بازار است که از ویژگی‌های خاصی برخوردار است. از انواع ماسک‌های شیمیایی نیم صورت در شرایطی می‌توان استفاده نمود که هوای آلوده موجود در محیط مورد نظر، به چشم کاربران آسیب وارد نکند. به عبارتی کاربرد اصلی این وسیله ایمنی، جلوگیری از آسیب‌های وارد شده به سیستم تنفسی افراد است. فرآیند تصفیه هوا در این ماسک‌ها به گونه‌ای است که هوای آلوده به گاز‌های شیمیایی از داخل فیلتر عبور می‌کند و تصفیه می‌شود. سپس در جهت تنفس کاربر، به درون ماسک وارد می‌شود. توجه داشته باشید که هوای بازدم از طریق سوپاپ بازدم که در که مقابل دهان کاربر تعبیه شده است، خارج می‌شود.

ماسک شیمیایی نیم صورت دو فیلتر و تک فیلتر از انواع رایج این محصول هستند که در شرایط مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرند. در نوع تک فیلتر این محصول، فیلتر در قسمت جلویی آن قرار می‌گیرد و در نمونه دو فیلتر آن، فیلتر در کناره‌های ماسک قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که هنگام اسنفاده از ماسک‌های تنفسی باید باتوجه به محیط شغلی خود از مناسب‌ترین نوع آن استفاده نمایید. همچنین گفتنی است که این ماسک‌ها به صورت جداگانه و بدون فیلتر ارائه می‌شوند. لازم به ذکر است که ماسک‌های نیم صورت از جنس TPEیا پلاستیک فشرده و سیلیکون ساخته می‌شوند. امروزه استفاده از ماسک‌های نیم صورت در صنایع گوناگون، بسیار رایج شده است. به عبارتی با استفاده از این تجهیزات ایمنی می‌توان ایمنی کارکنان را فراهم نمود. صنعت آزمایشگاهی محیطی است که دارو‌های متعددی در آنجا تولید می‌شوند. از این رو هنگام ترکیب دارو‌ها، ممکن است گاز‌های سمی تولید شوند که سلامتی افراد را به خطر میاندازد. در صنایع پتروشیمی نیز مواد اسیدی بسیاری وجود دارد که استشمام بوی آن‌ها برای ریه افراد مضر و مسموم‌کننده است. کارخانه تولید مقوا و کاغذ نیز از دیگر صنایعی است  که فرآیند آن موجب ایجاد بوی نامطبوع و گاز‌های مضر می‌شود. از این رو استفاده از ماسک‌های نیم صورت موجب افزایش ایمنی افراد در محیط شغلی می‌شود. کارخانه‌های تولیدکننده انواع مواد شوینده و مواد ضد عفونی‌کننده از دیگر محیط‌های شغلی است که می‌تواند سلامت افراد را به خطر بیاندازد. در نتیجه کارکنان این صنف شغلی باید از ماسک‌های نیم صورت استفاده نمایند تا ریه و سیستم تنفسی آن‌ها دچار آسیب نشود. ماسک‌های شیمیایی باتوجه به کاربرد، عملکرد و کیفیت، از یکدیگر متمایز می‌شوند. در ادامه شما را با انواع ماسک‌های شیمیایی و نحوه عملکرد هر یک از آن‌ها آشنا خواهیم نمود.

  • ماسک شیمیایی نیم صورت تک فیلتر: این نوع از ماسک‌های شیمیایی همانطور که از نامشان مشخص است، تنها از یک فیلتر برخوردار هستند. فیلتر نصب شده بر روی این ماسک‌ها قابلیت تعویض دارد و هوا را به خوبی تصفیه می‌نماید. به عبارتی با استفاده از این نوع ماسک شیمیایی، هوای تازه و سالمی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
  • ماسک شیمیایی نیم صورت دو فیلتر:  این ماسک ضد شیمیایی از دو فیلتر پرقدرت برخوردار است که در هر دو طرف آن نصب شده‌اند و با استفاده از آن‌ها می‌توان هوای اطراف را به بهترین شکل تصفیه نمود و به منظور تنفس، به داخل ماسک وارد نمود. لازم به ذکر است که این نوع ماسک شیمیایی مانند نمونه قبلی از قابلیت تعویض فیلتر برخوردار است. همچنین به دلیل برخورداری از دو فیلتر، برای محیط‌هایی که آلودگی بالاتری دارند، گزینه مناسبی به شمار می‌آید. این ماسک نیز با جنس‌های پلاستیک فشرده و سیلیکونی تولید و به بازار عرضه می‌شود.

قیمت ماسک شیمیایی نیم صورت

قیمت ماسک نیم صورت شیمیایی به عوامل مختلفی همچون برند تولیدکننده، نوع ماسک و همچنین کاربردی که دارد، متغیر است. جهت اطلاع از قیمت ماسک فیلتردار نیم صورت با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید.

خرید ماسک شیمیایی نیم صورت از راندنو

برای خرید ماسک نیم صورت شیمیایی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ماسک نیم صورت شیمیایی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند