ثبت فروشگاه

ریسه نئون

ریسه نئون فلکسی گزینه‌ای مناسب برای نورپردازی نمای ساختمان و دیگر بخش‌های یک مجموعه است. این ریسه‌ها به دلیل انعطاف‌پذیری بالایی که دارند، قابل شکل دهی به طرح‌های مختلف هستند. به همین دلیل در ساخت تابلوهای تبلیغاتی نیز از این ریسه‌ها استفاده می‌شود. این ریسه‌ها معمولاً در سقف‌های مجموعه به عنوان نور مخفی استفاده نمی‌شوند و عموماً جهت تزیین و نور پردازی داخل و خارج ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از ویژگی‌های این نوع ریسه این است که نوری کاملاً یکنواخت تولید می‌کند و به هیچ وجه نور نقطه نقطه نمی‌شود. منابع نوری در سطح ریسه کاملاً پخش هستند و هیچ فاصله‌ای از یکدیگر ندارند. به دلیل یکنواخت بودن نور، می‌توان از ریسه نئون فلکسی برای ایجاد نوشته نیز استفاده کرد.

این ریسه‌ها عمدتاً با ولتاژ 220 تا 230 ولت کار می‌کنند و توان مصرفی آن‌ها در هر متر معادل 5 وات است. رسه‌های نئون به صورت کلاف‌های 50 متری عرضه می‌شوند. البته می‌توان میزان مورد نیاز را از آن‌ها برش داد. نوردهی این ریسه‌ها 180 درجه است و درخشندگی بسیار زیادی دارند. شرکت‌های تولید کننده ریسه نئون‌ها در رنگ‌های متنوع به بازار عرضه می‌کنند.

ریسه نئون

قیمت ریسه فلکسی نئون

قیمت ریسه نئون به عوامل متعددی از جمله برند، اندازه، رنگ و دیگر موارد بستگی دارد. می‌توانید برای خرید ریسه نئون فلکسی پس از مشاهده مشخصات کامل محصول مورد نظر خود در سایت راندنو و مقایسه قیمت آن در فروشگاه های مختلف، خرید خود را بدون واسطه از فروشندگان و نمایندگی‌ها انجام دهید. در بازار آنلاین راندنو می‌توانید بسیاری دیگر از محصولات مورد نظر خود را با قیمت مناسب پیدا کنید.

خرید ریسه نئون از راندنو

برای خرید ریسه نئون می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت ریسه نئون و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


رنگ


عرض