ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

گاز انبر 

گاز انبر یا انبر آرماتوربندی یک نوع انبر است که دارای دو فک منحنی است که در انتهای نوک آن به هم می رسند که از مقاومت بالایی برخوردار هستند. در هنگام استفاده از این وسیله تمام نیروی کاربر بر روی قسمت انتهایی انبر وارد می شود و می تواند فشار بالایی به قطعه وارد نماید، از انبر آرماتوربندی می توان در کارگاه های ساختمانی، نجاری و آهنگری استفاده شود. از دیگر کاربردهای این انبر می توان به منظور نگه داشتن و بریدن یک قطعه، بیرون کشیدن میخ و منگنه و قطع کردن سیم . بسیاری از کارهای دیگر استفاده کرد. 

انواع گاز انبر

  • گاز انبر نجاری: یکی از ابزار پرکاربرد در صنایع نجاری می باشد. نجارها از این وسیله به منظور بیرون کشیدن میخ و منگنه از داخل چوب استفاده می کنند، نوک این گازها به شکل مخروطی می باشد و از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و این قابلیت را دارد تا بدون آسیب زدن به چوب میخ یا منگنه را از داخل چوب خارج کند. این نوع گاز انبر نسبت به انواع دیگر دارای ابعاد بزرگ تر و دهانه عریض تر می باشد.
  • گاز انبر آرماتوربندی: نوک یا لبه این انبرها تخت، بدون انحنا و برخلاف گاز انبر نجاری تیز می باشد. این نوع گاز انبر قابلیت برش سیم و پیچ با ضخامت 6 میلی متر، مفتول، فنر، خم کردن و پیچاندن و...را دارد. یکی دیگر از کاربردهای مهم این وسیله در صنعت جواهر سازی می باشد که از جهت برش فلزات استفاده می شود. انبر آرماتوربندی به دلیل نوک تخت و دهانه تیزی که دارد مانند یک کف چین عمل می کند و قطعات را از کف می برد. 

 قیمت گاز انبر 

گاز انبرها با توجه به برند و سایزی که دارند قیمت های مختلفی دارند. کاربران می توانند در سایت راندنو لیست قیمت گاز انبرهای شرکت های مختلف را مشاهده نمایند.

نکات مهم در انتخاب و خرید گاز انبر

  1. گاز انبرها در انواع مختلفی تولید شده اند، بعضی از آنها دارای دسته کوتاه و بعضی از آنها دارای دسته بلند می باشد.که گاز انبرهای دسته کوتاه حمل و نقل راحت تر و گاز انبرهای دسته بلند از قدرت بالاتری برخوردار هستند، به همین علت باید متناسب با حجم و نوعت کار آن را انتخاب نماییم. 
  2.  شرکت های زیادی در سطح جهان به تولید گاز انبر می پردازند که از مهم ترین آن ها می توان به شرکت های رونیکس، توسن، کنزانس، نیپکس، کاپریول،اطلس، ویل و... اشاره کرد. 
  3. جنس دسته به کار رفته در گاز انبر باید در برابر ضربات و فشار وارد شده توسط کاربر مقاوم بوده و به صورتی طراحی گردد که مانع از خستکی دست در حین کار شود. 
  4. از سالم بودن وسیله، خدمات پس از فروش و گارانتی آن اطمینان حاصل نماییم.

خریداران در سایت راندنو می توانند بدون هیچ واسطه ای با نمایندگان و عاملیت فروش گازانبر های مختلف در ارتباط باشند و از آنها خرید نمایند. 

مشاهده ادامه مطلب

برند