ثبت فروشگاه

قفل پدال 

قفل پدال وسیله‌ای جهت محافظت از خودرو در برابر سرقت است که از دو بخش میله و چنگک تشکیل شده است. هنگام قفل کردن پدال،  چنگک‌های قفل پشت پدال ماشین قرار می‌گیرند و پدال‌ها را قفل می‌کنند. قفل پدال نسبت به قفل فرمان از امنیت بالاتری برخوردار است. زیرا باز کردن قفل پدال در مقایسه با قفل فرمان، دشواری‌های بیشتری دارد. نحوه بستن قفل پدال برای راننده کمی وقت گیر است اما بسیاری از سرقت‌های اتومبیل به علت نداشتن قفل پدال رخ می‌دهد. قفل‌های پدال باتوجه به کارایی که دارند، در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه به صورت کلی به انواع قفل پدال و کارایی هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

  • قفل پدال ساده
  • قفل پدال کشویی
  • قفل پدال عصایی

لازم به ذکر است که معمولاً برخی از انواع این محصول که علاوه بر پدال، فرمان را هم قفل می‌کنند، از نوع عصایی هستند. درنتیجه سارق علاوه بر سعی کردن برای باز کردن پدال، باید عصای قفل را نیز از قسمت فرمان جدا کند. قفل‌های عصایی و کشویی براساس قیمت، تفاوت چندانی ندارند. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که اگر از نوع عصایی این محصول استفاده می‌کنید، باید از محکم شدن و تنظیم فاصله عصا از فرمان و پدال، اطمینان حاصل نمایید. برخی از قفل‌های پدال در بازار وجود دارند که از ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند. نوعی از این محصول به بازار ارائه شده‌اند که علاوه بر پدال، می‌توان فرمان را با آن قفل نمود. به طوریکه یک قسمت از این محصول به پدال، و قسمت دیگر آن به فرمان قفل می‌شود. طریقه بستن قفل پدال ماشین به گونه‌ای است که در ابتدا باید دسته قفل را به سمت بیرون بکشید و آن را بر روی دو پدال ترمز و گاز ببندید. همانطور که می‌دانید از هر دو ابزار به منظور افزایش ایمنی خودرو‌ها استفاده می‌شود. همچنین هیچ یک از انواع این تجهیزات جانبی نمی‌توانند مانع عملکرد سارقین بشوند. اما اگر بخواهیم این دو محصول را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم، بهتر است بگوییم که قفل پدال از مقاومت و بازدارندگی بالاتری برخوردار است. دلیل برتری استفاده از قفل پدال نسبت به قفل فرمان، تنها در این نکته است که سارقین برای باز کردن قفل پدال ماشین باید خم شوند. این موضوع موجب می‌شود تا دید کاملی نسبت به محیط اطراف خود نداشته باشند. همچنین باز کردن قفل پدال به زمان بیشتری نیاز دارد و کار سارق دشوارتر می‌شود. علاوه بر این، در قفل پدال‌هایی که به فرمان وصل هستند، سرقت بسیار سخت‌تر و باز کردن هر دو زمان بر است.

قیمت قفل پدال

قیمت قفل پدال باتوجه به شرکت تولیدکننده قفل پدال ماشین، مدل قفل، آلیاژ‌های استفاده شده در ساختار این محصول و موارد دیگر متغیر است. جهت تهیه و اطلاع از قیمت قفل پدال 206، تیبا، کوییک، ساینا، سمند، پژو 405، دنا پلاس، پژو پارس و اتوموبیل‌های دیگر می‌توانید با فروشندگان این محصولات ارتباط مستقیم برقرار نمایید.

خرید قفل پدال از راندنو

هنگام خرید قفل پدال باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. در ادامه شما را با راهنمای خرید قفل پدال آشنا خواهیم نمود.

  • توجه به نوع ماشین
  • جنس بدنه
  • نحوه قفل شدن قفل پدال
  • طول میله
  • توپی قفل
  • کیفیت ساخت
  • تعداد کلید

برای خرید قفل پدال می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت قفل پدال و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع