ثبت فروشگاه

پمپ استخری

پمپ استخری از مهم‌ترین تجهیزات سیستم هیدرولیک به شمار می‌آید. این پمپ وظیفه پمپاژ و به گردش درآوردن آب را برعهده دارد. عملکرد این دستگاه به گونه‌ای است که گریل‌ها یا اسکیمرهای موجود در این پمپ، آب موجود در استخر را از طریق دریچه‌های کف استخر می‌کشند. سپس آب را به سمت دستگاه‌های تصفیه هدایت می‌کنند تا آب از آن عبور کند و تصفیه شود. در ادامه نیز آب تمیز به طور مجدد به استخر برمی گردد و قابل استفاده است. توجه نمایید 4 الی 5 ساعت فعالیت پمپ استخر برای تصفیه کامل آب لازم است.

نصب راحت و آسان، ایجاد صدای پایین پمپ، امکان استفاده در انواع استخرهای کوچک و بزرگ، برخورداری از ساختار ساده و فیلتر از مهم‌ترین مزایای این پمپ آب به شمار می‌آیند. این پمپ از سه جزء اصلی سطل یا کاسه، پروانه، استرینر یا موگیر و موتور تشکیل شده است و عموماً سیستم برق آن از نوع تک فاز یا سه فاز است. جنس بدنه پمپ‌های استخری ترکیبی از پلیمر و پلاستیک است و جایگزین مدل‌های قدیمی یعنی پمپ‌های برنزی و برنجی شده است.

شفت مورد استفاده در این پمپ‌ها نیز از جنس استیل تشکیل می‌شوند و در برابر هرگونه خوردگی مقاوم هستند. انواع پمپ استخری براساس سرعت به سه دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته شده است:

  • پمپ استخری تک سرعته: موتور از قابلیت گردش پروانه در یک سرعت مشخص برخوردار است. در این پمپ امکان تغییر سرعت وجود ندارد و در صورت روشن شدن، پمپ سرعت ثابتی دارد.
  • پمپ اسخری دو سرعته: این مدل پمپ‌ها به موتور دو سرعته مجهز هستند. همچنین قابلیت دارند که در دو سرعت کم و زیاد کار کنند. نحوه کارکرد این پمپ مانند پمپ‌های تک سرعته است با این تفاوت که قابلیت تنظیم سرعت دارند. همچنین با تنظیم سرعت پمپ، می‌توان برای مصارف مختلف از این دستگاه استفاده کرد.
  • پمپ استخری چند سرعته (سرعت متغیر): این پمپ پیشرفته‌ترین نوع پمپ استخری است و از قابلیت تنظیم سرعت به میزان دلخواه نیز برخوردار است. این نوع پمپ قیمت بیشتر و طول عمر بالاتری نسبت به نمونه‌های قبلی دارد.

قیمت پمپ استخری

قیمت پمپ آب استخری براساس عواملی مانند ارتفاع ساختمان، نوع آب، حجم استخر، میزان فشار پمپ، ابعاد استخر و برند تولیدکننده تعیین می‌شود. همچنین سایز اتصالات، جنس بدنه، دبی و ظرفیت محصول از دیگر پارامترهای تأثیرگذار بر قیمت این پمپ آب به شمار می‌آیند. پمپ استخری ایمکس، کالمو، نوید موتور، پنتاکس و پمپ استخری لئو از بهترین تولیدکننگان این ابزار در بازار شناخته شده‌اند. همچنین از بهترین پمپ استخری ایرانی نیز می‌توان از پمپ استخر موتوژن نام برد.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست قیمت پمپ استخری لئو 2 اسب و پمپ استخری لئو 1.5 اسب را مشاهده نمایید. سپس می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان و نمایندگی‌های فروش این تجهیزات در ارتباط باشید.

خرید پمپ آب استخری از راندنو

پیش از خرید این پمپ بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  1. تناسب حجم آب مصرفی با توان و قدرت پمپ
  2. توجه به هد و دبی آب
  3. توجه به شدت جریان
  4. گارانتی و خدمات پس از فروش
  5. توجه به برند تولیدکننده محصول

برای خرید پمپ استخری ارزان و پمپ استخر خانگی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت پمپ اسختری لئو را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پمپ آب استخر کشاورزی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


بازه توان