ثبت فروشگاه

داکت پشت چسبدار

داکت پشت چسبدار یکی از انواع داکت برق است که در مجموعه‌های مختلف از آن استفاده می‌شود. این محصولات نوعی کانال پلاستیکی اغلب از جنس پی وی سی هستند که سیم و کابل را در خود جای می‌دهند. استفاده از داکت برق سبب حفاظت از سیم و کابل در برابر عوامل محیطی می‌شود. همچنین به محیط نظم و ترتیب می‌بخشد. اگر در مجموعه از داکت برق پشت چسب دار استفاده شود، سیم و کابل برق از دسترس افراد غیرمتخصص دور می‌شود. از این محصولات اغلب در محیط‌های مسقف استفاده می‌شود. کابل‌های پشت چسب دار باید متناسب با حجم، وزن و نوع سیم و کابل خریداری شود. این نوع از داکت ها براساس اندازه عرضی بصورت 1، 1.5، 2، 2.5، 3، 3.5، 4، 5، 6 و 9 تقسیم‌بندی می‌شوند. البته لازم به ذکر است که طول همه داکت‌ها 2 متر است.  

داکت چسبدار نیز همچون سایر داکت‌ها می‌تواند درب دار باشد. درب داکت‌ها به صورت جداگانه به بدنه اصلی داکت متصل می‌شود. برای نصب داکت نیز از اتصالات داکت و متعلقات استفاده می‌شود. این اتصالات شامل زانویی، زاویه‌های داخلی و خارجی، بست‌ها و سایر متعلقات می‌شود. داکت‌های پشت چسبدار اغلب از جنس مواد مرغوبی همچون پی وی سی ساخته شده‌اند. این داکت‌ها از مواد نسوز به وجود آمده‌اند و در استفاده دراز مدت شکل ظاهری آن‌ها تغییر نمی‌کند.  

داکت‌های برق نصب ساده‌ای دارند و برای نصب نیاز به متخصص نیست. برخی از این محصولات به کمک پیچ و مهره‌های مخصوص و برخی دیگر پشت چسبدار هستند و به راحتی روی سطح مورد نظر شما می‌چسبند. این چسب‌ها به صورت دو طرفه تعبیه شده است. یک طرف آن به داکت چسبیده و طرف دیگر نیز باید روی سطح مورد نظر قرار بگیرد. داکت‌های برق چسبدار به دلیل این که نصب ساده‌ای دارند مورد استقبال قرار گرفته‌اند. داکت‌های پشت چسبدار در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. داکت کف خواب پشت چسب دار یکی از پرفروش‌ترین انواع داکت است.  

قیمت داکت پشت چسبدار

امروزه از داکت برق چسبدار در بسیاری از مجموعه‌ها استفاده می‌شود. این محصولات با توجه اندازه و ابعاد داکت، جنس، نوع، درب دار بودن و نبودن آن، درجه حفاظت، رنگ و طراحی قیمت‌گذاری می‌شوند.

خرید داکت پشت چسبدار از راندنو

برای خرید داکت پشت چسبدار پی وی سی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پشت چسبدار و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کاربرد


عرض داکت