ثبت فروشگاه

داکت قرنیزی

داکت قرنیزی نیز همانند داکت ساده، جز تجهیزات الکترونیکی محسوب می شوند که برای محافظت، زیبایی محیط و منظم کردن مسیر سیم ها از آن ها استفاده می شود. قرنیز ها به صورت نواری از سنگ، چوب و ... بوده که در امتداد و پایین دیوار نصب می شود و علاوه بر این می توان آن ها را در گوشه های خارجی و داخلی دیوار نصب نمود. مهم ترین وظیفه قرنیز را می توان محافظت از صدمات ناشی از برخورد اسباب و اثاثیه به نازک کاری دیوار دانست. تنها تفاوت داکت با قرنیز را می توان امکان عبور دادن سیم و کابل در بدنه داخلی داکت و امکان نظم بخشیدن به سیم و کابل ها بیان کرد. همچنین این داکت ها ضد آب نبوده و باید در مکان هایی مورد استفاده قرار گیرند که در تماس با بارندگی نباشند. از داکت های قرنیزی در  بخش های مختلف دیوار به کار می روند و مسیر سیم ها را از کناره دیوار به صورت منظم و به سادگی مهیا می سازد. همچنین از انواع آن می توان به داکت قرنیزی طرح چوب و داکت قرنیزی لوله اشاره کرد.

ویژگی داکت های قرنیزی

همانطور که از اسم این داکت پیداست، شبیه به قرنیز است و دارای فضای خالی در سطح مقطع خود می باشد به همین دلیل کاربر می تواند علاوه بر جلوگیری از  آسیب دیدن تمام سیم و کابل های خود آن ها را به صورت پنهانی در آن جای دهد. این داکت در خانه ها، ساختمان سازی، سیم کشی های مدرن و محل های اداری کاربرد زیادی دارد و به دلیل متنوع بودن در رنگ بندی، با انواع مختلف دکوراسیون سازگار است. جنس این داکت از PVC می باشد و در رنگ های سفید، طرح چوب و... تولید می شوند و کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود محصول مورد نظر را خریداری نماید. این نوع داکت ها در 3 سایز استاندارد  30*15 میلی متر، 45*15 میلی متر و 20*70 میلی متر تولید می شوند و در دسترس عموم مردم قرار دارند. از دیگر ویژگی ها این داکت می توان مقاومت بالا در برابر اشتعال و مقاومت در برابر آسیب های جوندگان را نام برد.

خرید داکت قرنیزی و قیمت داکت قرنیزی

امروزه شرکت های زیادی به دلیل کاربردی بودن این محصول در صدد تولید این کالا بر آمده اند از انواع آن می توان به البرز، الوند، لگرند، دانوب و ... اشاره کرد. فروشندگان این کالا می توانند برای فروش داکت قرنیزی خود با ثبت نام در سایت راندنو کالای خود را ثبت کرده و بدون واسطه به فروش برسانند. همچنین خریداران محترم نیز می توانند کالای مورد نظر خود را با توجه به نیاز و سلیقه خود از سایت راندنو خریداری نمایند و در صورت بروز هرگونه مشکل پشتیبانان سایت راندنو پاسخ گوی شما مشتریان عزیز هستند.

لیست مقایسه

برند


نوع کاربرد


عرض داکت