ثبت فروشگاه

داکت قرنیزی

داکت قرنیزی برق همانند داکت ساده، جز تجهیزات الکترونیکی محسوب می‌شود که برای محافظت، زیبایی محیط و منظم کردن مسیر سیم و کابل به کار گرفته می‌شود. قرنیز‌ها به صورت نواری از سنگ، چوب و دیگر موارد هستند که در امتداد و پایین دیوار نصب می‌شوند به جای قرنیز‌ها می‌توان از داکت قرنیزی استفاده کرد. داکت‌های این چنینی را می‌توان در گوشه‌های خارجی و داخلی دیوار نصب نمود. مهم‌ترین وظیفه داکت‌های قرنیزی محافظت از سیم و کابل در برابر صدمات ناشی از برخورد اسباب و اثاثیه، وجود حشرات، گرد و خاک و دیگر موارد است. همچنین داکت‌ها محیط را زیباتر می‌کنند زیرا سیم و کابل از داخل آن عبور می‌کند. داکت‌ها در طول دو متر به بازار عرضه می‌شوند و ابعاد آن‌ها متفاوت است.  

تفاوت داکت با قرنیز را می‌توان امکان عبور دادن سیم و کابل در بدنه داخلی داکت و امکان نظم بخشیدن به سیم و کابل‌ها بیان کرد. از داکت‌های قرنیزی در  بخش‌های مختلف دیوار به کار ‌می‌روند و مسیر سیم‌ها را از کناره دیوار به صورت منظم و به سادگی مهیا می‌سازد. همچنین از انواع آن می‌توان به داکت قرنیزی طرح چوب و داکت قرنیزی لوله اشاره کرد. همانطور که از اسم این داکت پیداست، شبیه به قرنیز است و فضای خالی در سطح مقطع خود دارد که محلی برای عبور سیم و کابل است. به همین دلیل کاربر می‌تواند برای جلوگیری از آسیب دیدن تمام سیم و کابل‌های خود را به صورت پنهانی در آن جای دهد. این داکت در خانه‌ها، ساختمان‌سازی، سیم کشی‌های مدرن و محل‌های اداری کاربرد زیادی دارند و به دلیل متنوع بودن در رنگ‌بندی، با انواع مختلف دکوراسیون سازگار هستند. جنس این داکت‌ها اغلب از PVC است و در رنگ‌های سفید، طرح چوب و رنگ و طرح های متنوع دیگری تولید می‌شوند. کاربر می‌تواند با توجه به سلیقه خود محصول مورد نظر را خریداری نماید. این نوع داکت‌ها در 3 سایز استاندارد  30*15 میلی‌متر، 45*15 میلی‌متر و 70*20  میلی‌متر تولید می‌شوند. از دیگر ویژگی‌های این داکت می‌توان به مقاومت بالا در برابر اشتعال و مقاومت در برابر آسیب‌های جوندگان اشاره کرد.

قیمت داکت قرنیزی

قیمت انواع داکت قرنیزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال سایز و برند یکی از مهمترین مواردی است که برروی قیمت اثرگذار است. هرچه سایز داکت بزرگ‌تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر محاسبه می‌شود. جنس داکت، درب آن، رنگ و مدل، استاندارد ساخت و دیگر موارد می‌تواند برروی قیمت داکت‌های قرنیزی اثرگذار باشد.

خرید داکت قرنیزی از راندنو

برای خرید داکت قرنیزی طرح چوب می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت داکت قرنیزی پلاستیکی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کاربرد


عرض داکت